Limbourg Huis & Hypotheek is de vertrouwde makelaar in Vaals (Zuid-Limburg) voor de aan- of verkoop van woningen. Met een sterke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie staat het kantoor voor u klaar om uw wensen te realiseren. Of u nu op zoek bent naar een droomwoning of uw huidige woning wilt verhuren, wij zorgen voor een professionele en zorgeloze ervaring. Wij bieden persoonlijke begeleiding bij de verkoop van woninge...
Current housing stock
-
- Available
Vijlenberg 84
6294AZ Vijlen
€ 675.000 k.k.
€ 3.792/m²
BSave as favorite- Living area
- 178 m²
- Land area
- 793 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Nieuwstraat 169
6461KB Kerkrade
€ 298.000 k.k.
€ 1.784/m²
ESave as favorite- Living area
- 167 m²
- Land area
- 290 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Ceresstraat 240
6291XZ Vaals
€ 549.000 k.k.
€ 3.327/m²
ESave as favorite- Living area
- 165 m²
- Land area
- 544 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold subject to confirmation
Pr Willem Alexanderpln 35
6291GZ Vaals
€ 399.000 k.k.
€ 3.192/m²
ASave as favorite- Living area
- 125 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Grensstraat 8
6291GA Vaals
€ 479.000 k.k.
€ 1.761/m²
DSave as favorite- Living area
- 272 m²
- Land area
- 240 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Tentstraat 58 a
6291BJ Vaals
€ 649.000 k.k.
€ 3.261/m²
A+++Save as favorite- Living area
- 199 m²
- Land area
- 603 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (13)
Review platforms
BronscoresTotal score
13 total reviews
13 reviews on Google
-
Els Bischoff
10Alles wat de verkoop van ons appartement betreft is vlot en in goed overleg met Ruben Bleijlevens verlopen. Dit is te danken aan zijn deskundige en toegankelijke houding.
-
Jean Hupperets
10Enkele jaren geleden hebben we een fijne woning via Limbourg aangekocht. Ondanks dat we wat laat waren in het bezichtigingen- en biedingencircus (de koopgekte was op dat moment op zijn hoogtepunt) ging het maken van een afspraak makkelijk. Makelaar Ruben Bleijlevens was flexibel en gaf de juiste informatie. Toen bleek dat wij de biedingstrijd gewonnen hadden heeft Ruben de afhandeling ook vakkundig geregeld. Volgende keer graag weer!
-
Ivan Costa
2Ik was geïnteresseerd in een bezichtiging van het huis en kon snel een eerste afspraak maken. Toen ik belde om een nieuwe afspraak te plannen, omdat mijn familie niet beschikbaar was, was de medewerker onbeleefd en niet echt geïnteresseerd in het aanbieden van verdere mogelijkheden.
-
Hugo Breidbach
10Translated by AIVery friendly advice. He always has a great idea. He's been doing this for years. Top.
-
Stanislav Yordanov
10 -
Robert Slangen
10Translated by AIFor
-
Kasra H
2 -
Kristoffer Andrea Stapelmann
2 -
Floris G
10Translated by AIThrough real estate agency Limbourg Wonen in Vaals, the sale of my father's house in Kerkrade went smoothly, clearly and quickly. A broker who is always willing to think along and has assisted my father as a seller with advice and action on several occasions. Ruben, thank you!