PIM Wonen
"Pour toujours un chez-soi !"
Een huis (ver)kopen is een belangrijke keuze, en we staan graag bij je op het puntje van je stoel. Sinds 2005 zijn we actief in Culemborg en de omgeving, waar we de markt, de huizen én de mensen goed kennen. Onze aanpak is nuchter en persoonlijk, met aandacht voor jouw wensen en behoeften. We denken mee met je, geven eerlijk advies en staan altijd voor je klaar. Of het nu gaat om kopen, verkopen of overdragen: we zorgen ervoor dat je zi...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Ravelijnstraat 159
4102AK Culemborg
€ 290.000 k.k.
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 52 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Linnaeuslaan 88
4102KT Culemborg
€ 1.430.000 k.k.
€ 5.766/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 248 m²
- Superficie du terrain
- 1610 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Ravelijnstraat 28
4102AM Culemborg
€ 450.000 k.k.
€ 3.629/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 156 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
St. Annakapelstraat 26
4103XT Culemborg
€ 250.000 k.k.
€ 5.814/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 43 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Wilhelmina Druckerweg 21
4105EP Culemborg
€ 900.000 k.k.
€ 4.813/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 187 m²
- Superficie du terrain
- 343 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Zandstraat 44
4101EH Culemborg
€ 350.000 k.k.
€ 4.861/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 72 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (71)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
71 avis total
Funda
62 commentaires sur Funda
9 commentaires sur Google
-
van Hogendorpstraat 59
9Professionele makelaar die op een persoonlijke wijze begeleid heeft bij de verkoop van mijn huis. Erg blij mee.
-
Demi Blokvoort
10Hele fijne samenwerking gedurende het verkoop proces van mijn appartement. Goede communicatie en duidelijke afspraken. Bij vragen krijg je direct antwoord. Boris, bedankt voor het soepele proces!
-
Arsenaal 7
10Binnen een paar weken ons huis verkocht door P!M Wonen! Wat een toppers. Op elk tijdstip van de dag antwoord, snel schakelen en kundig handelen. Onze wensen werden direct serieus genomen. Hele fijne ervaring door deze makelaar.
-
Kalkhovensingel 30
10Na een veelbelovende bezichtiging schakelden we Boris van Pim Wonen in om het proces nuchter en professioneel aan te pakken. Hij dacht scherp mee, peilde slim de verwachtingen van de verkopende partij en begeleidde het verdere proces uitstekend. Met succes: bod geaccepteerd. Goede communicatie, betrokken en kundig. Een dikke 10!
-
Jan van Riebeeckstraat 136
10Hele fijne samenwerking. Wanneer je een vraag hebt, krijg je hier direct antwoord op. Super goed contact en je wordt goed geïnformeerd over het hele verkoop proces!
-
Papiermolenweg 15
9Deskundige en vriendelijke behandeling bij de verkoop van mijn appartement. Ik zou makelaar PIM zeker aanbevelen.
-
Eikeboom 9
9Zeer klant gericht , korte lijnen en goede communicatie. Huis snel op de markt en snel verkocht . Fijne samenwerking