Broekman Makelaars Heerhugowaard
"Expert, compétent et personnel !"
Broekman Makelaars staat voor deskundigheid, vakbekwaamheid en persoonlijk contact. Met vier kantoren in de regio Alkmaar, Heerhugowaard en De Rijp, zijn wij dichtbij jouw buurt. Onze ervaring van meer dan 20 jaar in de makelaardij zorgt voor betrouwbare en doordachte oplossingen. Of het nu gaat om de verkoop, aankoop of taxatie van een woning, wij staan voor je klaar met professionele adviezen en een persoonlijke aanpak. Ons team is ac...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Jan Glijnisweg 117 B
1702PB Heerhugowaard
€ 975.000 k.k.
€ 5.478/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 178 m²
- Superficie du terrain
- 405 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Eiland van Surya 20
1705SH Heerhugowaard
€ 535.000 k.k.
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 240 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Barnsteen 47
1718DG Hoogwoud
€ 375.000 k.k.
€ 3.348/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 141 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Groenlingstraat 58
1706BL Heerhugowaard
€ 350.000 k.k.
€ 5.385/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 65 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Albast 21
1703CX Heerhugowaard
€ 425.000 k.k.
€ 4.427/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 96 m²
- Superficie du terrain
- 260 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Gruttostraat 31
1715VJ Spanbroek
€ 475.000 k.k.
€ 5.000/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (90)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
90 avis total
Funda
79 commentaires sur Funda
11 commentaires sur Google
-
Stellingmolen 6
10Ontzettend fijne makelaar, duidelijk, vriendelijk, meedenkend, assertief, services gericht, Hollandse mentaliteit, helemaal goed!
-
Kwikstaart 4
9Uitstekend begeleiding tot succesvolle verkoop van de woning. De aanpak was in de huidige woning markt de juist. Communicatie was goed en begrijpelijk.
-
Spectrum 21
10Prettig contact en snel schakelen. Zakelijk, maar tegelijkertijd vriendelijk, met oog voor de huidige markt. De makelaar denkt actief mee en geeft eerlijk en deskundig advies, waardoor je niet over je eigen grenzen heen gaat. Dit zorgt voor vertrouwen en een soepel verloop van de aankoop. Al met al een zeer professionele en betrokken makelaar die ik zeker zou aanbevelen
-
Waardereiland 11
10Traduit par l'IALe contact s'est bien déroulé, elles m'ont été disponibles dès que j'en avais besoin et pouvaient me fournir rapidement des informations dont j'avais parfois besoin.
-
A.V.H. Destreelaan 105
10Fantastisch, wat ging het verkopen van het huis snel. Binnen 4 weken verkocht. Jelle, Lisette en Nunzia zijn accuraat en efficient. We moesten wel even wennen dat alles digitaal ging. Na het tekenen zijn wij wel in contact gweest met de kopers, om elkaar even in het echt te onrmoeten.
-
de Eg 29
8Vanaf eerste gesprek goed gevoel bij makelaar Jelle...prettige samenwerking, regelmatig contact...overleg...met gewenst resultaat