Broekman Makelaars Heerhugowaard
"¡Especialista, profesional y personal!"
Broekman Makelaars staat voor deskundigheid, vakbekwaamheid en persoonlijk contact. Met vier kantoren in de regio Alkmaar, Heerhugowaard en De Rijp, zijn wij dichtbij jouw buurt. Onze ervaring van meer dan 20 jaar in de makelaardij zorgt voor betrouwbare en doordachte oplossingen. Of het nu gaat om de verkoop, aankoop of taxatie van een woning, wij staan voor je klaar met professionele adviezen en een persoonlijke aanpak. Ons team is ac...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Jan Glijnisweg 117 B
1702PB Heerhugowaard
€ 975.000 k.k.
€ 5.478/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 178 m²
- Área del lote
- 405 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Eiland van Surya 20
1705SH Heerhugowaard
€ 535.000 k.k.
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 240 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Barnsteen 47
1718DG Hoogwoud
€ 375.000 k.k.
€ 3.348/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- 141 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Groenlingstraat 58
1706BL Heerhugowaard
€ 350.000 k.k.
€ 5.385/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 65 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Albast 21
1703CX Heerhugowaard
€ 425.000 k.k.
€ 4.427/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- 260 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Gruttostraat 31
1715VJ Spanbroek
€ 475.000 k.k.
€ 5.000/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 95 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (90)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
90 reseñas total
Funda
79 opiniones en Funda
11 reseñas en Google
-
Stellingmolen 6
10Ontzettend fijne makelaar, duidelijk, vriendelijk, meedenkend, assertief, services gericht, Hollandse mentaliteit, helemaal goed!
-
Kwikstaart 4
9Uitstekend begeleiding tot succesvolle verkoop van de woning. De aanpak was in de huidige woning markt de juist. Communicatie was goed en begrijpelijk.
-
Spectrum 21
10Prettig contact en snel schakelen. Zakelijk, maar tegelijkertijd vriendelijk, met oog voor de huidige markt. De makelaar denkt actief mee en geeft eerlijk en deskundig advies, waardoor je niet over je eigen grenzen heen gaat. Dit zorgt voor vertrouwen en een soepel verloop van de aankoop. Al met al een zeer professionele en betrokken makelaar die ik zeker zou aanbevelen
-
Waardereiland 11
10Het contact verliep goed, ze stonden voor me klaar als ik ze nodig had en konden mij snel voorzien van informatie die ik soms nodig had.
-
A.V.H. Destreelaan 105
10Fantastisch, wat ging het verkopen van het huis snel. Binnen 4 weken verkocht. Jelle, Lisette en Nunzia zijn accuraat en efficient. We moesten wel even wennen dat alles digitaal ging. Na het tekenen zijn wij wel in contact gweest met de kopers, om elkaar even in het echt te onrmoeten.
-
de Eg 29
8Vanaf eerste gesprek goed gevoel bij makelaar Jelle...prettige samenwerking, regelmatig contact...overleg...met gewenst resultaat