Makelaar Anouk.
In Broek op Langedijk staat Makelaar Anouk voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met meer dan 15 jaar ervaring in de regio weten wij precies wat er in de buurt te koop staat én te koop komt. Wij helpen graag bij het aankopen of verkopen van een woning, met een duidelijke en servicegerichte aanpak. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop, verhuur en aanhuur, met extra expertise in nieuw bouw, beleggen en expat-gerichte...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Urkstraat 24
1825PH Alkmaar
€ 425.000 k.k.
€ 4.009/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- 111 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
J.M.P.de Biestraat 22
1827PA Alkmaar
€ 789.500 k.k.
€ 5.194/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 152 m²
- Área del lote
- 343 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Bovenweg 22
1834CE Sint Pancras
€ 399.000 k.k.
€ 3.627/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 110 m²
- Área del lote
- 754 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Oudewal 46
1749CD Warmenhuizen
€ 975.000 k.k.
€ 5.186/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 188 m²
- Área del lote
- 664 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Lageweijdt 18
1871VM Schoorl
€ 649.500 k.k.
€ 5.504/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 292 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Forel 13
1722HR Zuid-Scharwoude
€ 460.000 k.k.
€ 3.966/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- 139 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (125)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
125 reseñas total
Funda
78 opiniones en Funda
47 reseñas en Google
-
Steigerdijk 98
9Alles verliep soepel en volgens plan. Geen moeilijk gedoe of nonsens. echt top! Verder zijn we echt goed van alle info en tips voorzien.
-
Keerkring 4
10Traducido por IAAnouk es muy orientada al cliente, justa y precisa en la comunicación. Tanto compradora como corredora de ventas y ¡no tengo ni un segundo arrepentimiento! La recomendaría 10/10!!
-
Langeweide 118
10Anouk is een geweldige makelaar! Ze reageert snel, regelt alles tot in de puntjes en het contact is heel leuk, fijn en tegelijkertijd ook professioneel! Het hele proces is super goed verlopen, zo enorm blij!!
-
Quincy Van meel
10Zonder funda ons huis verkocht door Anouk! Echt een mega fijne samenwerking. Echt een aanrader. Als we ooit nog een keer een huis verkopen en aankopen komen we zeker bij Anouk terug. Heel erg bedankt! Lieve groetjes Familie van Meel
-
Youp Verresen
10Zeer tevreden over de begeleiding. Een fijn proces en je word echt aan de hand meegenomen. Wij raden Anouk en Annelie zeker aan!!
-
Isabel Cabrera
10Wat een fijne samenwerking! Alles was meteen geregeld en heel duidelijk, we hebben een huis gevonden en we zijn heel goed begeleid. Heel erg bedankt!
-
nina van der brug
10Hele fijne makelaar, zij heeft ons goed geholpen bij het aankopen van onze woning. Hierdoor wisten wij waar we op moesten letten bij de woningen en hebben wij nu onze droomwoning kunnen kopen als starters. Anouk is zeker aan te raden!!