Thijssen Makelaardij
"Thijssen immobilier, bien regardé !"
Thijssen Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke hulp op het gebied van woningverkoop, -aankoop en -taxatie. Onze vestiging in Zaandam ligt centraal aan de Westzijde 131 en is open voor iedereen die hulp nodig heeft bij de verkoop, aankoop of huur van een woning. Met jarenlange ervaring en kennis van de regio bieden wij een actieve en professionele aanpak om uw wensen te realiseren. Of het nu gaat om bestaande bouw, nieuwbouw...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Konijnenpad 40
1502RG Zaandam
€ 415.000 k.k.
€ 6.385/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 65 m²
- Superficie du terrain
- 80 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Oosterwerf 22
1505KC Zaandam
€ 739.000 k.k.
€ 3.849/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 192 m²
- Superficie du terrain
- 126 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Klingelbeek 8
1509EV Zaandam
€ 325.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Meidoornstraat 81
1505TS Zaandam
€ 335.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 85 m²
- Superficie du terrain
- 85 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Botenmakersstraat 16 E
1506TE Zaandam
€ 275.000 k.k.
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 48 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Eefsebeek 4
1509EN Zaandam
€ 450.000 k.k.
€ 3.571/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- 113 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (102)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
102 avis total
Funda
46 commentaires sur Funda
56 commentaires sur Google
-
Syltpier 48
9De makelaar, Steffan Kok, was zeer deskundig en betrokken. Hij heeft me goed bijgestaan tijdens het hele proces. Alles is naar tevredenheid verlopen.
-
S. Alessio Salmare
2Het gedrag van het makelaarskantoor is verdacht. Ze zetten ons onder druk om een koopovereenkomst te tekenen zonder belangrijke informatie over de woning te delen. Volgens hen zijn de officiële documenten in orde en beschikbaar, maar ze hebben die nooit aan ons doorgestuurd. Zelfs de documenten die wettelijk verplicht zijn, hebben we al meerdere keren opgevraagd, maar daar geven ze telkens geen duidelijk antwoord op. Er klopt hier duidelijk iets niet.
-
Vurehout 363
8De verkoop van het appartement verliep naar verwachting. Alles verliep soepel en bij aanvang samen de aanpak besproken. Uiteindelijk is de verkoop snel verlopen zonder problemen.
-
Czaar Peterstraat 13
10Het contact was uitstekend en boven verwachting. Een absolute aanrader. Ze zijn zeer vriendelijk, deskundig, meedenkend en enthousiast. Afspraken worden nagekomen en er wordt snel gehandeld. Wij zijn zeer tevreden over het gehele proces. Wat daarnaast opviel, is dat zij als team werken en een zeer professionele indruk maken.
-
Kalf R 18 rood
9Traduit par l'IATijssen est bien informé sur le marché immobilier à Zaandam, Rogier nous a bien aidés et a répondu rapidement. Le back office pourrait être meilleur.