Aelmans Woningmakelaars Panningen
"Le courtier le plus polyvalent !"
Aelmans Woningmakelaars Panningen staat al meer dan 30 jaar voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij het realiseren van woondromen. In de regio Limburg, van het Heuvelland tot het natuurrijke Peel en Maas, kennen onze makelaars en taxateurs de lokale markt goed. Of je nu wilt verkopen, verhuren, een taxatie nodig hebt of hulp bij de aankoop zoekt, wij staan voor je klaar. Onze deskundigheid en onafhankelijkheid zorgen ervoor dat we jou...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Loverhof 1
5981CT Panningen
€ 450.000 k.k.
€ 4.369/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 103 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Beltmolenstraat 35
6088CA Roggel
€ 585.000 k.k.
€ 3.524/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 166 m²
- Superficie du terrain
- 433 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Baarskampstraat 38
5995AW Kessel
€ 615.000 k.k.
€ 3.750/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 164 m²
- Superficie du terrain
- 1130 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Buitenhof de Leistert 99
6088NM Roggel
€ 249.500 k.k.
€ 2.446/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- 586 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Schoolweg 146 A
5916PL Venlo
€ 845.000 k.k.
€ 3.288/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 257 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Zandberg 6
5993AA Maasbree
€ 595.000 k.k.
€ 5.561/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- 7485 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (29)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
29 avis total
Funda
15 commentaires sur Funda
14 commentaires sur Google
-
Jos Coolen
10Wij zijn zeer tevreden over Evelien als makelaar. In de loop der jaren heb ik al meerdere makelaars meegemaakt, maar zij springt er echt positief uit. Evelien is meedenkend, betrokken en oprecht geïnteresseerd. Ze luistert goed, noteert alles zorgvuldig en neemt ruim de tijd voor je. Haar enthousiasme en persoonlijke aanpak geven veel vertrouwen. Wij hebben de samenwerking als zeer prettig ervaren en raden haar ook zeker aan .
-
J. H
2Helaas is Jo Aelmans telefonisch nooit bereikbaar geweest en heeft hij ook na meerdere (ongeveer 10) terugbelverzoeken geen contact met ons opgenomen. Daarnaast heeft hij ons bod nooit aan de verkopende partij voorgelegd. De kavel is uiteindelijk verkocht aan een andere partij, die bovendien een lager bod heeft uitgebracht dan wij.
-
Passage Kapel 50
9Traduit par l'IATrès bien! Soigneusement rapide selon le rendez-vous fiable partageant des connaissances du marché local proactif
-
Rijkel 33
8Traduit par l'IAÀ part quelques petits détails, tout était bien organisé. Les photos et vidéos de présentation étaient aussi super.
-
Burg. Janssenring 32
10Traduit par l'IAClarté dès le début ! Pas de discours mais une vision concrète sur la façon dont la maison peut être vendue au mieux. Bon conseil, lignes courtes et toujours disposé à fournir une explication supplémentaire si nécessaire. En résumé : c'est aussi comme ça qu'on peut le faire ! J'ai déjà eu des expériences très différentes avec un autre "grand" acteur au sein de la commune...