Vandaag Makelaars
"Courtiers d'aujourd'hui"
Vandaag Makelaars staat voor een moderne en persoonlijke aanpak in de makelaarsterrein. Wij combineren innovatieve technieken met een sterke focus op de klant, zodat u altijd het beste resultaat behaalt. Onze werkwijze is gericht op transparantie en betrouwbare adviesgeving. Wij geloven in een samenwerking op ooghoogte, waarin uw wensen centraal staan. Door gebruik te maken van moderne tools en een duidelijke communicatie, zorgen wij vo...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Schoolstraat 9
5961EE Horst
€ 500.000 k.k.
€ 1.623/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 308 m²
- Superficie du terrain
- 216 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Pastoor Jeukenstraat 8
5966NM America
€ 569.000 k.k.
€ 3.624/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 157 m²
- Superficie du terrain
- 550 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Midden Peelweg 5 T 247
5975MZ Sevenum
€ 225.000 k.k.
€ 2.647/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 85 m²
- Superficie du terrain
- 400 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Midden Peelweg 5 T 71
5975MZ Sevenum
€ 225.000 k.k.
€ 2.710/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- 458 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Swolgenseweg 5
5871AK Broekhuizenvorst
€ 429.000 k.k.
€ 3.109/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 138 m²
- Superficie du terrain
- 590 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Turfaak 20
5759NA Helenaveen
€ 465.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 141 m²
- Superficie du terrain
- 295 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (86)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
86 avis total
Funda
49 commentaires sur Funda
37 commentaires sur Google
-
Zwarte Plakweg 2 c
9Vanaf de eerste kennismaking een goed gevoel bij Vandaag Makelaars. Betrokken, kennis van zijn zaken, fijne begeleiding en hij hield ons steeds op de hoogte van het verloop van de bezichtigingen en uiteindelijk de verkoop. Alles wordt voor jou geregeld. Top Makelaar!
-
Ien de nej erf 4
10Erg goede ervaring met het team van Vandaag Makelaars, zowel als aankoop- en verkoopmakelaar. Met name de korte lijnen, marktkennis, marketing en begeleiding maken het verschil.
-
Wilgeroosje 9
10Zeer prettig contact met Antonie! Daarnaast zeer behulpzaam en adviserend. Kennis van de locale markt
-
Op de Kamp 33
9Traduit par l'IABelles photos. Donnent une bonne impression de la maison. Courte ligne avec Luuk. Donnent directement un retour après les visites. Notre maison a été vendue en 3 semaines pour un prix très intéressant.
-
Bosven 100
10Wij kennen de makelaar persoonlijk. Heel fijn contact gehad en duidelijke afspraken. Ik was zelf wat onzeker voor de verkoop en had veel vragen maar deze werden netjes beantwoord en ik werd ook echt gerustgesteld. Uiteindelijk met een fantastisch resultaat!
-
Roel Hendrickx