bijBart Makelaars
"Chez Bart Immobilier, vos souhaits d'habitat sont primordiaux !"
bijBart Makelaars staat uw woonwens voorop. Vanuit Vriezenveen bied ik persoonlijke begeleiding bij de aankoop of verkoop van uw woning. Of u nu op zoek bent naar een droomhuis of uw huidige woonruimte wilt verkopen, ik zorg voor een frisse en transparante aanpak. Met expertise in nieuw- en bestaande woningen, ondersteun ik u bij elke stap van het proces. Mijn dienstverlening omvat onder andere verkoop, aankoop, taxaties en verhuur. Met...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Linthorstlaan 28
7671GZ Vriezenveen
€ 495.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 155 m²
- Superficie du terrain
- 470 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Koningsweg 5
7671CC Vriezenveen
€ 495.000 k.k.
€ 4.342/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
De Taling 13
7671TZ Vriezenveen
€ 390.000 k.k.
€ 3.223/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 303 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Kerkstraat 13
7671HE Vriezenveen
€ 585.000 k.k.
€ 2.340/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 250 m²
- Superficie du terrain
- 590 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Ploeg 42
7671NE Vriezenveen
€ 539.000 k.k.
€ 3.796/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 142 m²
- Superficie du terrain
- 476 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Hexelseweg 80 Z329
7645AM Hoge Hexel
€ 197.000 k.k.
€ 3.177/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 62 m²
- Superficie du terrain
- 512 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (45)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
45 avis total
Funda
26 commentaires sur Funda
19 commentaires sur Google
-
Kerkstraat 4 a
10Als erfgenamen van het huis van onze ouders zijn wij tijdens het hele verkoopproces ontzorgd door Bart van BijBart makelaars. Zijn deskundigheid en lokale marktkennis gaven ons veel vertrouwen. De begeleiding was persoonlijk, met een uitstekende prijs/kwaliteit verhouding. We zijn zeer tevreden over het verkoopresultaat en kijken terug op een prettig en transparant traject. Absoluut een aanrader!
-
Garvesingel 68
9Topbegeleiding! Open houding, eerlijke, rustige benadering en veel ruimte voor eigen inbreng (zoals zelf de bezichtigingen doen). Goed overleg en prettige communicatie gaf vertrouwen in elkaar tijdens het hele proces. Goede backoffice. Een vernieuwende makelaar die we iedereen aanraden.
-
Westeinde 17 m
9BijBart Makelaars leverde een heel prima dienstverlening bij de verkoop van het appartement Westeinde 17M Vriezenveen. Warm aanbevolen.
-
Gozem Gritterstraat 45
9Het contact met de makelaar was erg goed, bijBart makelaars regelt alles zeer goed en zorgvuldig van A tot Z. Wij zijn erg blij met Bart en met het geleverde resultaat.
-
Molenstraat 26
10Traduit par l'IAContact agréable, vous tient bien informé tout au long du processus de vente. Même après les heures de bureau, il répond aux messages. Conseil compétent, agent immobilier fiable et aimable, communication claire et bonne ! À recommander !