bijBart Makelaars
"At bijBart Real Estate, your housing wish comes first!"
bijBart Makelaars staat uw woonwens voorop. Vanuit Vriezenveen bied ik persoonlijke begeleiding bij de aankoop of verkoop van uw woning. Of u nu op zoek bent naar een droomhuis of uw huidige woonruimte wilt verkopen, ik zorg voor een frisse en transparante aanpak. Met expertise in nieuw- en bestaande woningen, ondersteun ik u bij elke stap van het proces. Mijn dienstverlening omvat onder andere verkoop, aankoop, taxaties en verhuur. Met...
Current housing stock
-
- Available
Linthorstlaan 28
7671GZ Vriezenveen
€ 495.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 155 m²
- Land area
- 470 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Koningsweg 5
7671CC Vriezenveen
€ 495.000 k.k.
€ 4.342/m²
ASave as favorite- Living area
- 114 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
De Taling 13
7671TZ Vriezenveen
€ 390.000 k.k.
€ 3.223/m²
CSave as favorite- Living area
- 121 m²
- Land area
- 303 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Kerkstraat 13
7671HE Vriezenveen
€ 585.000 k.k.
€ 2.340/m²
CSave as favorite- Living area
- 250 m²
- Land area
- 590 m²
- Bedrooms
- 6
-
- Available
Ploeg 42
7671NE Vriezenveen
€ 539.000 k.k.
€ 3.796/m²
CSave as favorite- Living area
- 142 m²
- Land area
- 476 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Hexelseweg 80 Z329
7645AM Hoge Hexel
€ 197.000 k.k.
€ 3.177/m²
CSave as favorite- Living area
- 62 m²
- Land area
- 512 m²
- Bedrooms
- 3
Reviews (45)
Review platforms
BronscoresTotal score
45 total reviews
Funda
26 reviews on Funda
19 reviews on Google
-
Kerkstraat 4 a
10Als erfgenamen van het huis van onze ouders zijn wij tijdens het hele verkoopproces ontzorgd door Bart van BijBart makelaars. Zijn deskundigheid en lokale marktkennis gaven ons veel vertrouwen. De begeleiding was persoonlijk, met een uitstekende prijs/kwaliteit verhouding. We zijn zeer tevreden over het verkoopresultaat en kijken terug op een prettig en transparant traject. Absoluut een aanrader!
-
Garvesingel 68
9Topbegeleiding! Open houding, eerlijke, rustige benadering en veel ruimte voor eigen inbreng (zoals zelf de bezichtigingen doen). Goed overleg en prettige communicatie gaf vertrouwen in elkaar tijdens het hele proces. Goede backoffice. Een vernieuwende makelaar die we iedereen aanraden.
-
Westeinde 17 m
9BijBart Makelaars leverde een heel prima dienstverlening bij de verkoop van het appartement Westeinde 17M Vriezenveen. Warm aanbevolen.
-
Gozem Gritterstraat 45
9Het contact met de makelaar was erg goed, bijBart makelaars regelt alles zeer goed en zorgvuldig van A tot Z. Wij zijn erg blij met Bart en met het geleverde resultaat.
-
Molenstraat 26
10Translated by AIPleasant contact, keeps you well informed during the sales process. He even responds to messages after office hours. Expert advice, reliable fine real estate agent, good and clear communication! A recommendation!
-
Beekdal 11
8Translated by AIFine support, now still the transfer .Nice that I could just walk into the office with questions so far neatly guided.