Beks Makelaardij Harkstede
Beks Makelaardij Harkstede staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Harkstede. Met jarenlange lokale ervaring en een sterke focus op de wijk, helpen we zorgvuldig en transparant om uw woning te verkopen of het juiste huis voor u te vinden. Ons kantoor biedt dienstverlening in verkoop, aankoop en verhuur. Wij werken met een heldere communicatie en maatwerk, zodat uw wensen centraal staan. Onze expertise wordt on...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Topaasstraat 36
9743LD Groningen
€ 364.900 k.k.
€ 3.016/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 88 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Lagelandsterweg 7
9623PC Lageland
€ 549.900 k.k.
€ 4.582/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 120 m²
- Superficie du terrain
- 2495 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Engelberterweg 112
9723EP Groningen
€ 764.900 k.k.
€ 5.708/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 134 m²
- Superficie du terrain
- 1659 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Piet Heinlaan 58
9675AX Winschoten
€ 175.000 k.k.
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 65 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Populierenlaan 8
9627PK Hellum
€ 279.500 k.k.
€ 3.992/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 70 m²
- Superficie du terrain
- 715 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Slochterdiep 4
9616TH Scharmer
€ 749.900 k.k.
€ 4.545/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 165 m²
- Superficie du terrain
- 3870 m²
- Chambres de coucher
- 2
Avis (36)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
36 avis total
Funda
22 commentaires sur Funda
14 commentaires sur Google
-
Populierenlaan 8
10Traduit par l'IAAmical en savoir de quoi il s'agit. Bon service et la communication avec le client est également bonne.
-
Korreweg 87
10Traduit par l'IAM. van den Akker a donné une bonne prédiction concernant le prix de vente possible. Il a agi rapidement et a vendu la maison rapidement !
-
Vrouwenlaan-voor 18
10goed en snel contact. prettige samenwerking. kennis van zaken. goede afstemming en overleg. zeker aan te bevelen.
-
Laan der Kruisheren 119
10Wat een supersnelle verkoop, heel kundig en prettig samenwerken! Dank voor alle hulp en begeleiding!
-
Johan Rengerssingel 43
9De makelaar had een luisterend oor, dacht mee en gaf deskundig advies. In samenspel klanr-makelaar kwam een mooi resultaat uit de bus, mede omdat de makelaar zijn lokale/ regionale markt goed kent. Bovendien heel plezierig in de omgang en om mee samen te werken.
-
Donkerslaan-Zevenhuizen 29
8Traduit par l'IAM. J.H. van den Akker m’a tenu parfaitement informé des possibilités de ma maison. Il a trouvé les bons acheteurs pour ma maison. La vente est maintenant presque terminée. La remise des clés aura lieu mi-décembre. Je suis reconnaissant envers M. van den Akker pour ses efforts.
-
Pastorietuin 35
8Traduit par l'IABonne information, toujours accessible et bien au courant des prix du voisinage. Avantage que le bureau est près de chez nous.