Beks Makelaardij Harkstede
Beks Makelaardij Harkstede staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Harkstede. Met jarenlange lokale ervaring en een sterke focus op de wijk, helpen we zorgvuldig en transparant om uw woning te verkopen of het juiste huis voor u te vinden. Ons kantoor biedt dienstverlening in verkoop, aankoop en verhuur. Wij werken met een heldere communicatie en maatwerk, zodat uw wensen centraal staan. Onze expertise wordt on...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Topaasstraat 36
9743LD Groningen
€ 364.900 k.k.
€ 3.016/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 121 m²
- Área del lote
- 88 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Lagelandsterweg 7
9623PC Lageland
€ 549.900 k.k.
€ 4.582/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 120 m²
- Área del lote
- 2495 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Engelberterweg 112
9723EP Groningen
€ 764.900 k.k.
€ 5.708/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 134 m²
- Área del lote
- 1659 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Bajo precio
Piet Heinlaan 58
9675AX Winschoten
€ 175.000 k.k.
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 65 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Populierenlaan 8
9627PK Hellum
€ 279.500 k.k.
€ 3.992/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 70 m²
- Área del lote
- 715 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Slochterdiep 4
9616TH Scharmer
€ 749.900 k.k.
€ 4.545/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 165 m²
- Área del lote
- 3870 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (36)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
36 reseñas total
Funda
22 opiniones en Funda
14 reseñas en Google
-
Populierenlaan 8
10Klantvriendelijk en weten waar ze het over hebben. Goede service en de communicatie naar de klant toe is ook goed.
-
Korreweg 87
10De heer van den Akker gaf een goede voorspelling van de mogelijke verkoopprijs. Hij heeft snel gehandeld en de woning snel verkocht!
-
Vrouwenlaan-voor 18
10goed en snel contact. prettige samenwerking. kennis van zaken. goede afstemming en overleg. zeker aan te bevelen.
-
Laan der Kruisheren 119
10Wat een supersnelle verkoop, heel kundig en prettig samenwerken! Dank voor alle hulp en begeleiding!
-
Johan Rengerssingel 43
9De makelaar had een luisterend oor, dacht mee en gaf deskundig advies. In samenspel klanr-makelaar kwam een mooi resultaat uit de bus, mede omdat de makelaar zijn lokale/ regionale markt goed kent. Bovendien heel plezierig in de omgang en om mee samen te werken.
-
Donkerslaan-Zevenhuizen 29
8Traducido por IAEl Sr. J.H. van den Akker me ha informado perfectamente sobre las posibilidades de mi casa. Ha encontrado a los compradores adecuados para mi casa. Ahora la venta está casi terminada. A mediados de diciembre tendrá lugar la entrega. Estoy agradecido al Sr. van den Akker por sus esfuerzos.
-
Pastorietuin 35
8Traducido por IABuena información, siempre accesible y bien informada sobre los precios de viviendas en el barrio. Ventaja que la oficina está cerca de nosotros.