Beks Makelaardij Harkstede
Beks Makelaardij Harkstede staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Harkstede. Met jarenlange lokale ervaring en een sterke focus op de wijk, helpen we zorgvuldig en transparant om uw woning te verkopen of het juiste huis voor u te vinden. Ons kantoor biedt dienstverlening in verkoop, aankoop en verhuur. Wij werken met een heldere communicatie en maatwerk, zodat uw wensen centraal staan. Onze expertise wordt on...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Topaasstraat 36
9743LD Groningen
€ 364.900 k.k.
€ 3.016/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 88 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Lagelandsterweg 7
9623PC Lageland
€ 549.900 k.k.
€ 4.582/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 2495 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Engelberterweg 112
9723EP Groningen
€ 764.900 k.k.
€ 5.708/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 1659 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Piet Heinlaan 58
9675AX Winschoten
€ 175.000 k.k.
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 65 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Populierenlaan 8
9627PK Hellum
€ 279.500 k.k.
€ 3.992/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- 715 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Slochterdiep 4
9616TH Scharmer
€ 749.900 k.k.
€ 4.545/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 3870 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (37)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
37 reviews totaal
Funda
23 reviews op Funda
14 reviews op Google
-
Slochterdiep 4
9Prima contact met makelaar Beks. De begeleiding was prima, er was altijd ruimte voor overleg. Adviezen waren waardevol.
-
Populierenlaan 8
10Klantvriendelijk en weten waar ze het over hebben. Goede service en de communicatie naar de klant toe is ook goed.
-
Korreweg 87
10De heer van den Akker gaf een goede voorspelling van de mogelijke verkoopprijs. Hij heeft snel gehandeld en de woning snel verkocht!
-
Vrouwenlaan-voor 18
10goed en snel contact. prettige samenwerking. kennis van zaken. goede afstemming en overleg. zeker aan te bevelen.
-
Laan der Kruisheren 119
10Wat een supersnelle verkoop, heel kundig en prettig samenwerken! Dank voor alle hulp en begeleiding!
-
Johan Rengerssingel 43
9De makelaar had een luisterend oor, dacht mee en gaf deskundig advies. In samenspel klanr-makelaar kwam een mooi resultaat uit de bus, mede omdat de makelaar zijn lokale/ regionale markt goed kent. Bovendien heel plezierig in de omgang en om mee samen te werken.
-
Donkerslaan-Zevenhuizen 29
8De heer J.H. van den Akker heeft mij prima op de hoogte gesteld van de mogelijkheden van mijn huis. Hij heeft de juiste kopers voor mijn huis gevonden. De verkoop is nu bijna zo goed als achter de rug. Half december vindt overdracht plaats. Ik ben de heer van den Akker dankbaar voor zijn inspanningen.
-
Pastorietuin 35
8Goede informatie, altijd bereikbaar en goed op de hoogte van huisprijzen in de buurt. Voordeel dat kantoor bij ons in de buurt is.