De Drie Kastelen NVM Makelaardij
"Agence immobilière complète - Tout sous le même toit !"
De Drie Kastelen NVM Makelaardij is gevestigd in Zoetermeer en biedt een breed aanbod van diensten op het gebied van makelaardij, hypotheekadvies en verzekeringen. Wij helpen u bij de aankoop of verkoop van uw woning of bedrijfspand en zijn eveneens uw tussenpersoon voor hypotheek- en verzekeringstaken. Onze persoonlijke aanpak en veelzijdigheid zorgen ervoor dat u altijd goed begeleid wordt, van de eerste stap tot het laatste advies. S...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Koningin Wilhelminalaan 312 A
2274AV Voorburg
€ 415.000 k.k.
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 82 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Wolweversgaarde 32
2542AT Den Haag
€ 199.000 k.k.
€ 6.030/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 33 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Gonzagaruimte 36
2728NW Zoetermeer
€ 575.000 k.k.
€ 4.137/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 139 m²
- Superficie du terrain
- 127 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Ieplaan 59
2282CW Rijswijk
€ 450.000 k.k.
€ 4.412/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Gardameerpad 12
2729RD Zoetermeer
€ 1.075.000 k.k.
€ 5.972/m²
A++++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 180 m²
- Superficie du terrain
- 191 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Staringkade 22
2273RP Voorburg
€ 575.000 k.k.
€ 5.990/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 96 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
Avis (85)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
85 avis total
Funda
43 commentaires sur Funda
42 commentaires sur Google
-
Vitruviusruimte 10
10Makelaar met kennis van zaken, heeft aan één woord genoeg. Hele prettige persoonlijke begeleiding. Komt afspraken na
-
R. Grimme
2Zeer teleurstellende ervaring met deze makelaar. Er worden maximale verhogingen doorgevoerd zonder duidelijke onderbouwing. Daarnaast proberen ze schadekosten te verhalen die al aanwezig waren bij aanvang. Voelt onredelijk en niet transparant. Absoluut geen aanrader.
-
Redelaan 66
9In één woord samengevat, uitstekend. Vriendelijk (down to earth), eerlijk, betrouwbaar, deskundig. Uitstekend resultaat, conform de van tevoren besproken resultaats verwachting. Dit overigens ook gebaseerd op meerdere ervaringen in het verleden. Ik raad deze makelaar van harte aan.
-
Dunantstraat 164
10Het contact liep er fijn en prettig, fijne vertaling van alle formele tekst naar begrijpelijke taal. Ik ben geholpen door Eric van De Drie Kastelen. Bedankt voor de hulp bij de aankoop!
-
Kadoelerbos 22
10Zeer prettige en laagdrempelige makelaar!! Paul & team staan voor kennis, kunde en snelheid. Wij kunnen hen van harte aanbevelen.
-
Akkerdreef 5
10Perfecte makelaar. Altijd bereid tot alles. Geen vraag is teveel. Heel vriendelijk. Heel blij mee!!!
-
Belvédèrebos 46
10Ik raad iedereen voor zowel de aankoop als de verkoop van een woning deze makelaar van harte aan. Deskundig, betrouwbaar, vriendelijk en laagdrempelig zijn hierbij de kernwaarden die voor mij belangrijk zijn. En daar sluit De Drie Kastelen volledig bij aan. En superfijne makelaar!