De Drie Kastelen NVM Makelaardij
"Full-service brokerage - Everything under one roof!"
The Drie Kastelen NVM Real Estate is located in Zoetermeer and offers a wide range of services in the field of real estate, mortgage advice and insurance. We help you with the purchase or sale of your home or business property and are also your contact person for mortgage and insurance matters. Our personal approach and versatility ensure that you are always well guided, from the first step to the last advice. Since 2010, Paul and Eric...
Current housing stock
-
- Available
Koningin Wilhelminalaan 312 A
2274AV Voorburg
€ 415.000 k.k.
DSave as favorite- Living area
- 82 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Wolweversgaarde 32
2542AT Den Haag
€ 199.000 k.k.
€ 6.030/m²
BSave as favorite- Living area
- 33 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Gonzagaruimte 36
2728NW Zoetermeer
€ 575.000 k.k.
€ 4.137/m²
ASave as favorite- Living area
- 139 m²
- Land area
- 127 m²
- Bedrooms
- 5
-
- Available
Ieplaan 59
2282CW Rijswijk
€ 450.000 k.k.
€ 4.412/m²
FSave as favorite- Living area
- 102 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Gardameerpad 12
2729RD Zoetermeer
€ 1.075.000 k.k.
€ 5.972/m²
A++++Save as favorite- Living area
- 180 m²
- Land area
- 191 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Staringkade 22
2273RP Voorburg
€ 575.000 k.k.
€ 5.990/m²
CSave as favorite- Living area
- 96 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 3
Reviews (85)
Review platforms
BronscoresTotal score
85 total reviews
Funda
43 reviews on Funda
42 reviews on Google
-
Vitruviusruimte 10
10Translated by AIReal estate agent with expertise, one word is enough. Very pleasant personal guidance. Comes after appointments.
-
R. Grimme
2Zeer teleurstellende ervaring met deze makelaar. Er worden maximale verhogingen doorgevoerd zonder duidelijke onderbouwing. Daarnaast proberen ze schadekosten te verhalen die al aanwezig waren bij aanvang. Voelt onredelijk en niet transparant. Absoluut geen aanrader.
-
Redelaan 66
9In één woord samengevat, uitstekend. Vriendelijk (down to earth), eerlijk, betrouwbaar, deskundig. Uitstekend resultaat, conform de van tevoren besproken resultaats verwachting. Dit overigens ook gebaseerd op meerdere ervaringen in het verleden. Ik raad deze makelaar van harte aan.
-
Dunantstraat 164
10Het contact liep er fijn en prettig, fijne vertaling van alle formele tekst naar begrijpelijke taal. Ik ben geholpen door Eric van De Drie Kastelen. Bedankt voor de hulp bij de aankoop!
-
Kadoelerbos 22
10Zeer prettige en laagdrempelige makelaar!! Paul & team staan voor kennis, kunde en snelheid. Wij kunnen hen van harte aanbevelen.
-
Akkerdreef 5
10Perfecte makelaar. Altijd bereid tot alles. Geen vraag is teveel. Heel vriendelijk. Heel blij mee!!!
-
Belvédèrebos 46
10Ik raad iedereen voor zowel de aankoop als de verkoop van een woning deze makelaar van harte aan. Deskundig, betrouwbaar, vriendelijk en laagdrempelig zijn hierbij de kernwaarden die voor mij belangrijk zijn. En daar sluit De Drie Kastelen volledig bij aan. En superfijne makelaar!