Hofstede Makelaardij Land van Heusden
"Votre agent immobilier toujours à portée de main !"
Bij Hofstede makelaardij weten we dat de aankoop of verkoop van een huis een belangrijke keuze is. Daarom staat ons team, bestaande uit jonge en ervaren medewerkers, altijd voor je klaar. Sinds 1991 zijn we actief in de regio en beschikken we over zeven vestigingen. Onze kennis van de woningmarkt combineren we met frisse ideeën en benaderingen van jong talent. Onze ervaring loopt al meer dan 35 jaar, waardoor we goed ingebed zijn in de...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Broeksestraat 10
4269VA Babyloniënbroek
€ 760.000 k.k.
€ 4.471/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 170 m²
- Superficie du terrain
- 3020 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Uithof 13
4261LN Wijk en Aalburg
€ 825.000 k.k.
€ 5.061/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 163 m²
- Superficie du terrain
- 773 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Maasdijk 347
4264AN Veen
€ 540.000 k.k.
€ 2.951/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 183 m²
- Superficie du terrain
- 250 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
Hubertus Schreudershof 16
4264RG Veen
€ 395.000 k.k.
€ 4.158/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- 130 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Maarten Trompstraat 39
5224GE 's-Hertogenbosch
€ 387.500 k.k.
€ 3.875/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- 138 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Meidoornlaan 7
4286CV Almkerk
€ 470.000 k.k.
€ 3.481/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 135 m²
- Superficie du terrain
- 290 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (96)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
96 avis total
Funda
30 commentaires sur Funda
66 commentaires sur Google
-
Meidoornlaan 7
9Contacten met de makelaar verliepen uitstekend. De afgesproken periode om de verkoop te starten werd op initiatief van de makelaar vervroegd i.v.m. de ontwikkelingen op het wereldtoneel, waardoor eventueel vervelende effecten zouden kunnen ontstaan (terughoudendheid bij aspirant kopers, renteverhogingen). Een brochure en foto's van het huis om van te watertanden werd door de makelaar samengesteld en uitgegeven aan belangstellenden. En, tenslotte, bracht de makelaar ons in contac…
-
Hoofdstraat 43 d
9Traduit par l'IATout s'est déroulé sans problème ; intéressé, compétent et professionnel avec des connaissances et de bons conseils. Une excellente communication avec le bureau d'agence immobilière. Nous sommes très satisfaits et heureux d'avoir choisi Hofstede.
-
Tuinstraat 11
9Het contact verliep heel erg goed, en ook in de avond was het geen probleem om met een vraag aan te kloppen. Alles werd netjes en goed en duidelijk geregeld.
-
Evert Straten
10Wij zijn ontzettend blij met het gehele proces bij Hofstede. Alles verliep duidelijk, professioneel en zonder gedoe. Een speciale dank aan Maurice hij was vriendelijk en dacht echt met ons mee. Dankzij hem voelde het hele traject vertrouwd en soepel. Absoluut een aanrader!
-
Bollenhoef 2
10Traduit par l'IAMaurice et son équipe d'agents immobiliers assurent une excellente accompagnement durant l'ensemble de la vente de votre maison — professionnel, impliqué et clair !