Hofstede Makelaardij Land van Heusden
"Your real estate agent is always around!"
At Hofstede Real Estate, we know that buying or selling a house is an important decision. That's why our team, consisting of young and experienced employees, is always ready to help you. Since 1991, we have been active in the region and have seven locations. Our knowledge of the housing market is combined with fresh ideas and approaches from young talent. Our experience spans more than 35 years, which means we are well embedded in the r...
Current housing stock
-
- Available
Broeksestraat 10
4269VA Babyloniënbroek
€ 760.000 k.k.
€ 4.471/m²
DSave as favorite- Living area
- 170 m²
- Land area
- 3020 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Uithof 13
4261LN Wijk en Aalburg
€ 825.000 k.k.
€ 5.061/m²
ASave as favorite- Living area
- 163 m²
- Land area
- 773 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Maasdijk 347
4264AN Veen
€ 540.000 k.k.
€ 2.951/m²
DSave as favorite- Living area
- 183 m²
- Land area
- 250 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold subject to confirmation
Hubertus Schreudershof 16
4264RG Veen
€ 395.000 k.k.
€ 4.158/m²
ASave as favorite- Living area
- 95 m²
- Land area
- 130 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Under consideration
Maarten Trompstraat 39
5224GE 's-Hertogenbosch
€ 387.500 k.k.
€ 3.875/m²
BSave as favorite- Living area
- 100 m²
- Land area
- 138 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Meidoornlaan 7
4286CV Almkerk
€ 470.000 k.k.
€ 3.481/m²
ASave as favorite- Living area
- 135 m²
- Land area
- 290 m²
- Bedrooms
- 4
Reviews (96)
Review platforms
BronscoresTotal score
96 total reviews
Funda
30 reviews on Funda
66 reviews on Google
-
Meidoornlaan 7
9Contacten met de makelaar verliepen uitstekend. De afgesproken periode om de verkoop te starten werd op initiatief van de makelaar vervroegd i.v.m. de ontwikkelingen op het wereldtoneel, waardoor eventueel vervelende effecten zouden kunnen ontstaan (terughoudendheid bij aspirant kopers, renteverhogingen). Een brochure en foto's van het huis om van te watertanden werd door de makelaar samengesteld en uitgegeven aan belangstellenden. En, tenslotte, bracht de makelaar ons in contac…
-
Hoofdstraat 43 d
9Alles is vlekkeloos verlopen; geïnteresseerd, vakkundig en deskundig met kennis van zaken en goede adviezen. Prima communicatie met het makelaarskantoor. We zijn zeer tevreden en blij dat we voor Hofstede hebben gekozen.
-
Tuinstraat 11
9Het contact verliep heel erg goed, en ook in de avond was het geen probleem om met een vraag aan te kloppen. Alles werd netjes en goed en duidelijk geregeld.
-
Evert Straten
10Wij zijn ontzettend blij met het gehele proces bij Hofstede. Alles verliep duidelijk, professioneel en zonder gedoe. Een speciale dank aan Maurice hij was vriendelijk en dacht echt met ons mee. Dankzij hem voelde het hele traject vertrouwd en soepel. Absoluut een aanrader!
-
Bollenhoef 2
10Translated by AIMaurice and his real estate team provide excellent guidance throughout the entire sale of your home — professional, involved and clear!