Van de Zande Makelaardij Waalwijk
"At home in De Langstraat for more than 65 years!"
Van de Zande Makelaardij heeft zich sinds meer dan 65 jaar gespecialiseerd in de verkoop en aankoop van onroerend goed in de regio Langstraat. De woning- en bedrijfsmarkt van Waalwijk, Loon op Zand en Heusden met de bijbehorende dorpen ligt in ons dagelijks werk. Onze medewerkers wonen zelf in de regio en weten daarom goed wat een woon- of bedrijfslocatie moet bieden. Wij zijn actief op het gebied van bestaande bouw, nieuwbouw, bedrijfs...
Current housing stock
-
- Available
Hofstad 95
5142NJ Waalwijk
€ 475.000 k.k.
€ 3.992/m²
ASave as favorite- Living area
- 119 m²
- Land area
- 225 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Winterdijk 2
5161PH Sprang-Capelle
€ 425.000 k.k.
€ 2.724/m²
ESave as favorite- Living area
- 156 m²
- Land area
- 1700 m²
- Bedrooms
- 3
-
- Available
Wilhelminastraat 24
5141HK Waalwijk
€ 420.000 k.k.
CSave as favorite- Living area
- 92 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Available
Sweelinckstraat 43
5144VA Waalwijk
€ 435.000 k.k.
€ 4.780/m²
CSave as favorite- Living area
- 91 m²
- Land area
- 140 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Available
Schotse Hooglandersstraat 25
5165AC Waspik
€ 360.000 k.k.
€ 6.792/m²
CSave as favorite- Living area
- 53 m²
- Land area
- 165 m²
- Bedrooms
- 1
-
- Available
Willem Alexanderhof 37
5141DJ Waalwijk
€ 515.000 k.k.
€ 4.858/m²
BSave as favorite- Living area
- 106 m²
- Land area
- 216 m²
- Bedrooms
- 2
Reviews (148)
Review platforms
BronscoresTotal score
148 total reviews
Funda
62 reviews on Funda
86 reviews on Google
-
van Assendelftstraat 92
10Wij zijn heel goed geadviseerd en geholpen door Martijn van makelaar van de Zande! Heel veel dank hier voor!
-
Burgemeester Mallenslaan 17
10Als leek op huizengebied ben ik heel goed begeleid en geïnformeerd door Sabina Robbe. Transparant, realistisch, goede adviezen en altijd bereikbaar.
-
Peter Benoitpark 27
10Wij hebben een heel fijn contact gehad met makelaar Martijn van Lent van Van de Zande Makelaardij. We zijn heel vakkundig geholpen in de verkoop van ons huis. Ook was hij super aardig en betrokken. Een dikke 10 voor Martijn!
-
Roland van Dongen
10Martijn van Lent heeft ons bijzonder goed geholpen met de verkoop van onze woning.
-
Mr Shakes
2Kijkdagen afspreken maar bij de eerste dag al afbellen dat het verkocht is zonder dat iemand nog mogelijkheid heeft om iets te doen.. hoor veel verhalen van deze makelaar dat dit zo gebeurd en dat ze spelletjes spelen met opbieden tussen partijen.. en daarbij bijna 2% meer vragen bij verkoop van je huidige woning
-
Eijnerhof 11 0 ong
8Goed. Duidelijk en deskundig. Werd goed geïnformeerd en op de hoogte gehouden van alle ontwikkelingen
-
Maasland 40
9De verkoop van onze woning is heel erg goed verlopen. Heel erg deskundig team. Wij zijn heel goed begeleid door Martijn van Lent.
-
Burchtstraat 7 A
10Bijzonder prettig, deskundig, geduldig, accuraat, vriendelijk, benaderbaar contact met onze makelaar Martijn van Lent in de eerste plaats en ook met mensen van het kantoor! Ondanks tegenslag van buitenaf toch positief gebleven. Kan het kantoor en onze makelaar met het volste vertrouwen aanbevelen.