Wijnholds Makelaardij
"Nous prenons soin de tous vos soucis !"
Wijnholds Makelaardij staat bekend als een betrouwbare partner in de verkoop, aankoop en taxatie van onroerend goed. Met expertise op zowel het woning- als bedrijfsonroerend goederen vlak, zijn wij actief in Zuid-Oost Drenthe. Ons lidmaatschap van de NVM zorgt voor een goed begrip van markttrends en vraag- en aanbodverhoudingen. Wij bieden ondersteuning bij de hele aankoop, van het zoeken naar een geschikte woning tot juridisch, bouwkun...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
De Tip 73
7849TE De Kiel
€ 359.500 k.k.
€ 5.287/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 68 m²
- Superficie du terrain
- 860 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Krommewijk 15 U
9501LA Stadskanaal
€ 749.000 k.k.
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 201 m²
- Superficie du terrain
- 2370 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Dingspil 41
9531HC Borger
€ 295.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 186 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Weerdingerkanaal ZZ 142
7831AJ Nieuw-Weerdinge
€ 250.000 k.k.
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 283 m²
- Superficie du terrain
- 1275 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Hagedoorn 35
7822CB Emmen
€ 475.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 162 m²
- Superficie du terrain
- 485 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
B.L. Tijdensweg 26
9699TL Vriescheloo
€ 475.000 k.k.
€ 2.340/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 203 m²
- Superficie du terrain
- 2506 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (87)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
87 avis total
Funda
60 commentaires sur Funda
27 commentaires sur Google
-
Steenuil 94
10Snelle reactie tijdens zoektocht naar een makelaar via VerkoopmakelaarKosten. Tijdens verkoop traject goede info, op de hoogte houden en begeleiding. Luisteren naar ideeën en wensen van de verkopende partij. Duidelijke afspraken en deze nakomen.
-
Rietgors 1 08
10Ronald en Ingrid van Wijnholds Makelaardij hebben ons bijzonder goed bijgestaan bij de verkoop van onze woning. Vanaf het eerste gesprek was duidelijk dat Ronald de lokale markt goed kent en weet wat werkt. De waardebepaling was realistisch, de fotografie en presentatie zaten direct goed, en Ronald dacht proactief mee over de verkoopstrategie. Wat ons het meest opviel was de communicatie. We werden op elk moment op de hoogte gehouden en kregen eerlijk advies. Bij de bezichtigin…
-
Volmachten 18
9Ze hebben goed geholpen met de verkoop van mijn moeders woning. Zeer blij mee! Snel verkocht! Veel werk uit handen genomen.
-
Parallelweg 9
10Traduit par l'IARonald Vos m'a beaucoup aidé à la fois pour la vente de mon ancienne maison et l'acquisition de ma nouvelle maison. Très accessible pour les questions et donne de bons conseils !
-
Raiffeisenstraat 25
9Traduit par l'IABonne accessibilité, ce que je trouve personnellement important, et un contact aimable et agréable avec à la fois Hans, Bob et Ingrid. En outre, l'expertise est un aspect important auquel le cabinet d'agents immobiliers répond.