HuitingSchoon Emmen B.V.
"Agences immobilières par excellence !"
HuitingSchoon is een makelaarskantoor met ervaring in zowel bestaande bouw als nieuwbouw. Onze benadering is serieus en ambitieus, met aandacht voor de waarde van uw woning en de emoties die erbij horen. Of u nu een huis wilt verkopen of kopen, we begrijpen de betekenis van deze stap. Wij zijn er voor u als makelaar, met inzicht in de complexiteit van transacties en een focus op het bereiken van een goed resultaat. Familie, werk en wone...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Rolderbrink 70
7812PJ Emmen
€ 310.000 k.k.
€ 2.199/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 141 m²
- Superficie du terrain
- 178 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Sous réserve
Statenweg 91
7824CV Emmen
€ 220.000 k.k.
€ 1.964/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Marktplein 134
7811BA Emmen
€ 674.000 k.k.
€ 4.434/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 152 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Asserbrink 86
7812NM Emmen
€ 595.000 k.k.
€ 3.718/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 160 m²
- Superficie du terrain
- 791 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Nijkampenweg 459
7815GZ Emmen
€ 295.000 k.k.
€ 3.241/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 91 m²
- Superficie du terrain
- 490 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Laan van de Iemenhees 162
7823JM Emmen
€ 250.000 k.k.
€ 1.968/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 127 m²
- Superficie du terrain
- 199 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (35)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
35 avis total
Funda
30 commentaires sur Funda
5 commentaires sur Google
-
Wietze Devries
10Peter, een zeer kundig en ervaren makelaar die weet hoe de hazen lopen. Heeft ons voortreffelijk geholpen met de verkoop van ons appartement.
-
Sonja Koolen
10Top team bij Huitingschoon! Gewoon zonder poppenkast en verkooppraat binnen 6 dagen ons huis verkocht. Inmiddels wonen we sinds augustus in ons (nieuwbouw) appartement, ook dit met dank aan Peter en Ina. Dus wil je gewoon een 'no nonsense' makelaar met plezier in zijn werk (dat straalt er van af) en kennis van zaken, dan is Huitingschoon zeker een aanrader!!
-
Gregoire Ramakers
10Wij zijn heel blij, dat we bij de verkoop van ons moeder's huis, zijn uitgekomen bij Huitingschoon. Direct bij de eerste kennismaking met Peter was er een klik. Hij herkende onze liefde voor het huis en de locatie. Vanaf het moment dat we met hem in zee gingen, is hij met diezelfde passie voor ons aan de slag gegaan. Door dit gevoel, gecombineerd met zakelijkheid en de ondersteuning van een gespecialiseerd team, hebben ons veel werk en zorgen uit handen genomen.
-
Roeleke Veenstra
10 -
Janine Schlimbach
10Dankzij Huiting Schoon Makelaars en in het bijzonder Jordy, hebben wij ons droomhuis kunnen kopen èn is onze eigen woning snel verkocht. Ben je op zoek naar een betrokken en deskundige makelaar? Dan ben je bij Huiting Schoon absoluut aan het juiste adres!