Floris De Makelaar
"Pour une attention personnelle !"
Een huis kopen of verkopen is een moment dat emotioneel en persoonlijk is. Het gaat niet alleen om de transactie, maar ook om het gevoel van 'thuis' komen. Met empathie en gedrevenheid help ik je bij elke stap van het proces, zodat we samen het beste resultaat bereiken. Floris is een makelaar die luistert, analyseert en vooruitdenkt. Hij brengt kennis van de markt mee en is aangesloten bij de koninklijke NVM. Zijn enthousiasme en eerlij...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Vlietsingel 98
3831SV Leusden
€ 649.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 140 m²
- Superficie du terrain
- 218 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Bohèmepad 7
3816TJ Amersfoort
€ 625.000 k.k.
€ 3.931/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 159 m²
- Superficie du terrain
- 312 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Ruurd Visserstraat 56
3791VT Achterveld
€ 475.000 k.k.
€ 4.241/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 114 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Barchman Wuytierslaan 81 48
3819AB Amersfoort
€ 525.000 k.k.
€ 6.034/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 87 m²
- Superficie du terrain
- 488 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Kievitspad 6
3815TN Amersfoort
€ 469.000 k.k.
€ 5.329/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- 141 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Reinier Roeststraat 5
3832LD Leusden
€ 875.000 k.k.
€ 5.469/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 160 m²
- Superficie du terrain
- 268 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (62)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
62 avis total
Funda
36 commentaires sur Funda
26 commentaires sur Google
-
Arnolda Ro
8 -
Chris Rice
10Ik kan Floris van harte aanbevelen. Hij is deskundig, vriendelijk en professioneel. Ik had me geen betere makelaar kunnen wensen.
-
studio crikvenica
10Floris is zeer kundig, prettig in het contact en kent de markt goed. Wij hebben Floris recent gevraagd voor een waardebepaling m.b.t. het verkooptraject van onze woning. We kunnen hem aan iedereen aanbevelen !
-
Bisschopsweg 17
10Proces verliep spoedig, huis was snel verkocht en Floris straalde rust en vertrouwen uit, laat zich niet gek maken, en verkoopt geen onzin.
-
De Hank 47
9Floris is een hele fijne makelaar, hij is eerlijk, geeft goed advies en is een fijn persoon. Zou hem zeker aanraden!
-
Buitenveldseweg 2
-
Laan van Bovenduist 41
10Traduit par l'IAJ'ai déjà fait appel à Floris lors de la vente d'une maison précédente. La conclusion est la même cette fois-ci : agent immobilier compétent, communication agréable, facilement joignable et une très bonne connaissance du marché.
-
Griffensteijnselaan 39
8Traduit par l'IAFloris l'agent immobilier m'a accompagné parfaitement lors de la vente de ma maison. Floris réagissait toujours rapidement, pensait activement avec moi et s'engageait pleinement. Je suis extrêmement satisfait et recommande vivement Floris l'Agent Immobilier !