Chez Groenhout Makelaars Assen, vos souhaits de logement sont au centre de nos préoccupations. Avec une équipe d'experts expérimentés, nous vous offrons un conseil solide et des résultats exceptionnels dans tous les domaines de l'immobilier. Que vous recherchiez, vendiez ou évaluez une maison, nous sommes prêts à vous accompagner avec des spécialistes adaptés à vos besoins. Notre approche est personnalisée et ciblée, afin que vous puiss...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Alkmesschen 75
9403ZW Assen
€ 695.000 k.k.
€ 4.187/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 166 m²
- Superficie du terrain
- 640 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Oosterpark 69
9404BE Assen
€ 200.000 k.k.
€ 3.571/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 56 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Buitenbree 8
9403JJ Assen
€ 650.000 k.k.
€ 4.962/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 131 m²
- Superficie du terrain
- 413 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Wolgastraat 66
9406RX Assen
€ 398.000 k.k.
€ 3.210/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 353 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Sous réserve
Linthorst Homanstraat 7
9406KL Assen
€ 275.000 k.k.
€ 3.090/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 89 m²
- Superficie du terrain
- 142 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Magnoliastraat 22
9421RC Bovensmilde
€ 285.000 k.k.
€ 2.614/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- 144 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (59)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
59 avis total
Funda
33 commentaires sur Funda
26 commentaires sur Google
-
Magnoliastraat 22
10Goede ervaring met Tristan van Groenhout makelaars! Vriendelijk en spontane man met verstand van de markt.
-
Juffrouw Clewitsstraat 14
10Groenhout stond altijd voor ons klaar met een luisterend oor en kwalitatief goede hulp, waardoor we in een korte tijd een kwalitatief goed huis konden kopen. We zouden een tweede keer weer met ze samen willen werken. Ontzettend bedankt medewerkers van Groenhout!
-
Westerborkerstraat 25
10Contact met de makelaar verliep snel, snelle service en actie waardoor de aankoop is gelukt. Wij zouden Groenhout Makelaars dan ook zeker adviseren bij aankoop of verkoop van een woning.
-
Christian van den Berg
10Richard heeft mij goed geholpen bij het kopen van mijn eerste woning. Het contact was persoonlijk en laagdrempelig, waardoor alles prettig en duidelijk verliep. Hij nam de tijd om dingen uit te leggen en dacht goed mee. Zeker een aanrader als je voor het eerst een huis koopt.
-
Floralaan 1
10Wij zijn ontzettend tevreden over de samenwerking met deze makelaar. Vanaf het eerste contact verliep alles professioneel, duidelijk en prettig. Er werd goed geluisterd naar onze wensen en we werden gedurende het hele proces uitstekend begeleid. De communicatie was snel en helder, en we konden altijd terecht met vragen. Dankzij hun kennis van de markt en deskundig advies is alles soepel verlopen. Wij zouden deze makelaar dan ook zeker aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar …