Faber Makelaardij
"Nous rendons l'habitat plus agréable et plus facile !"
Bij Faber Makelaardij in Leeuwarden staan we voor je klaar bij het kopen of verkopen van een woning. Wij begrijpen dat dit een belangrijke keuze is en zorgen ervoor dat je op de juiste manier wordt begeleid. Onze medewerkers zijn er om je te helpen met alle stappen van het proces, zodat jij onbezorgd kunt kiezen voor een nieuw of bestaand huis. Met expertise in verkoop, aankoop, financieel advies en taxaties bieden we een breed aanbod d...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Groningerstraatweg 361 a 5
8923EJ Leeuwarden
€ 295.000 k.k.
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 51 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Liauckamastate 24
8926NL Leeuwarden
€ 298.000 k.k.
€ 2.525/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- 124 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Jozef Israëlsstraat 9
8932HT Leeuwarden
€ 170.000 k.k.
€ 2.297/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 74 m²
- Superficie du terrain
- 102 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Brandemeer 102
8918CV Leeuwarden
€ 225.000 k.k.
€ 1.731/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 130 m²
- Superficie du terrain
- 119 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Buorkerij 150
8941AN Leeuwarden
€ 375.000 k.k.
€ 4.076/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 92 m²
- Superficie du terrain
- 173 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Cambuurstraat 55
8921HP Leeuwarden
€ 279.000 k.k.
€ 1.671/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 167 m²
- Superficie du terrain
- 99 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (118)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
118 avis total
Funda
76 commentaires sur Funda
42 commentaires sur Google
-
Antillenweg 49
10Traduit par l'IABonne prise de contact. Bonne accompagnement, planification et suite du processus de vente. Très belle présentation, lignes courtes. Au final une collaboration plaisante.
-
Orxmasingel 132
10De verkoop is snel en soepel verlopen met een uitstekend resultaat! Complimenten voor het hele team van Faber Makelaardij, wat een prettige samenwerking!
-
Mozartstraat 51
10Faber Makelaardij is duidelijk en snel in de communicatie en is een betrouwbare partner bij aankoop en verkoop van een huis.
-
Leeuwerikstraat 98
10Uitstekend advies, goed luisterend, spot on communicatie gedurende proces, fijne mensen. Helder over verwachtingen.
-
Sontdwarsstraat 7
10Zeer ervaren makelaar. Deskundig. Korte lijnen. Super service.. erg blij met de begeleiding. Denken goed mee.
-
d'Hondecoeterstraat 13
10Huis verkocht via Faber, erg fijne ervaring! Communicatie ging top, via de groepsapp werd altijd alles snel gedeeld en werd er snel gereageerd bij vragen. De terugkoppelingen van Jesse na de bezichtigingen waren ook erg prettig. Zou deze makelaar dan ook zeker aanbevelen!
-
Groningerstraatweg 361 a5
10Heldere en laagdrempelige communicatie tijdens het hele verkoopproces. Het team was erg meedenkend in de juiste aanpak. De makelaar schakelde snel in een veranderde situatie. Onze tactiek tijdens het proces aangepast en met een heel mooi resultaat. Er was goed oog voor onze belangen en wensen tijdens het proces. Een aanrader dus!