Hendriks Makelaardij Apeldoorn
"Tout pour votre maison idéale !"
Wij brengen mensen en huizen samen – dat is ons vak en onze passie. Of je wilt verkopen, aankopen of een nieuwbouwwoning zoekt: bij ons vind je alle expertise onder één dak. Ook voor hypotheek en verzekeringen kun je bij ons terecht. Zo maken we het je gemakkelijk en bieden we zekerheid. Hendriks Makelaardij is al jaren een vertrouwd adres in de regio. Dankzij ons landelijke netwerk van ruim 30 kantoren profiteren klanten van sterke mar...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Socratesstraat 226
7323PN Apeldoorn
€ 400.000 k.k.
€ 3.306/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 137 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Talingweg 89
7331GL Apeldoorn
€ 260.000 k.k.
€ 3.562/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 73 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Loolaan 41 97
7314AD Apeldoorn
€ 175.000 k.k.
€ 2.500/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 70 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Het Verlaat 262
7325HK Apeldoorn
€ 450.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 144 m²
- Superficie du terrain
- 135 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Vogelplantsoen 13 GAR
6951HT Dieren
€ 35.000 k.k.
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- —
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- —
-
- Disponible
Vogelplantsoen 12 GAR
6951JA Dieren
€ 35.000 k.k.
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- —
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- —
Avis (236)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
236 avis total
Funda
111 commentaires sur Funda
125 commentaires sur Google
-
Deventerstraat 140
10Fijn contact met de makelaar die goed meedenkt in het proces. Goede kennis van de huidige markt. Super geholpen door Frank.
-
De Haardstede 50
8Goede samenwerking directe communicatie Telefonisch contact ook goed Snel schakelen Alles snel geregeld
-
Ratelaar 67
10Wat een geweldige ervaring hebben wij met Twan van Hendriks gehad. Alles verliep soepel en deskundig. Erg fijn!
-
Broekdijk 16 B
10Ondanks dat de makelaar niet uit deze regio komt heeft de makelaar zich zeer goed voorbereid. Het contact was top, werd erg netjes op de hoogte gehouden van alle stappen. De verkoop verliep hierdoor snel en goed. Het resultaat was boven verwachting! Bedankt team Hendriks Apeldoorn!
-
Parsivalstraat 39
10Wij zijn vanaf het begin tot eind heel fijn en goed geholpen. Het huis is binnen een week verkocht met de gewenste resultaat! Zeer tevreden, bedankt Twan van Maanen.