Getreuer Makelaars
"Accessible, engagé et beaucoup d'expérience !"
Getreuer makelaars is een kantoor dat zich uitstekend beweest in de verkoop en aankoop van woningen, met een team dat gedeeltelijk uit taxateurs bestaat. Het kantoor combineert moderne communicatie en een frisse visie met jarenlange ervaring in de branche. Door goede samenwerking binnen het team lukt het om klanten te begeleiden bij de verkoop van hun woning, zodat zij een nieuwe start kunnen maken. Initiatief nemen is voor ons belangri...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Lochemseweg 52
7214RL Epse
€ 1.200.000 k.k.
€ 4.615/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 260 m²
- Superficie du terrain
- 2045 m²
- Chambres de coucher
- 7
-
- Disponible
Daniël Heinsiusstraat 18
7412NK Deventer
€ 385.000 k.k.
€ 4.010/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 96 m²
- Superficie du terrain
- 186 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Spoorstraat 9
8121CK Olst
€ 550.000 k.k.
€ 3.846/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 143 m²
- Superficie du terrain
- 438 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Koningin Julianastraat 6 B
7415GL Deventer
€ 345.000 ,-
€ 3.594/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 96 m²
- Superficie du terrain
- 104 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Singel 19
7411HV Deventer
€ 625.000 k.k.
€ 8.446/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 74 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Singel 19 A
7411HV Deventer
€ 765.000 k.k.
€ 8.226/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 93 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (71)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
71 avis total
Funda
65 commentaires sur Funda
6 commentaires sur Google
-
Nieënhof 19
10Een zeer prettige samenwerking met Getreur Makelaars. Erwin is een deskundige en betrokken makelaar die ons gedurende het hele proces uitstekend heeft begeleid. De resultaten spreken voor zich. Absoluut een aanrader!
-
Vermeerstraat 25
10Wij zijn begeleid door Getreuer bij de verkoop van onze woning en de aankoop van onze nieuwe woning. We zijn erg blij met de samenwerking, de informatievoorziening, de professionaliteit en de alertheid van het gehele team. Wij zouden iedereen aanraden om met hen samen te werken. We zijn uitstekend begeleid tijdens zowel de aan- als verkoop.
-
Bergpoortstraat 109
10Het gaat geweldig het contact verloopt heel er vriendelijk en zeer professioneel en de bereikbaarheid is altijd goed wij zijn zeer tevreden.
-
Pothoofd 96
10Getreuer Makelaars heeft ons ruim een jaar begeleid bij de zoektocht naar een geschikte appartement. Wij ontvingen vooraf per mail informatie over appartementen die te koop kwamen, zij regelden de eerste bezoeken die wij zonder hen deden. Bij drie appartementen heeft de makelaar ons bij het tweede bezoek bijgestaan. Opvallend waren de rust, kritische blik op appartement en VVE stukken, meedenkend beeld van omgeving en voorzieningen voor onze situatie, grote kennis van prijsni…
-
Spoorstraat 19
8Mijn huis gekocht en verkocht met hulp van Getreuer makelaars, goede en eerlijke communicatie en een soepele verkoop van mijn huis!