Gruno Vastgoed B.V.
Gruno Vastgoed B.V. is een makelaarskantoor gevestigd in Groningen dat zich met expertise en betrokkenheid richt op de verkoop, aankoop en beheer van beleggingspanden. Wij begrijpen de complexiteit van vastgoedbeleggingen en helpen u daarom op een professionele, transparante manier bij het realiseren van uw doelen. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat u zich zorgeloos kunt richten op uw investeringen. Wij bieden diensten in verkoo...
Offre immobilière actuelle
-
- Acheter
Jaltadaheerd 225
9737HR Groningen
€ 200.000 k.k.
€ 3.846/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 52 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Acheter
Boterdiep 96 h
9712LS Groningen
€ 325.000 k.k.
€ 2.901/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 4
-
- Acheter
Huygensstraat 36
9727JD Groningen
€ 250.000 k.k.
€ 3.424/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 73 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Acheter
Sabangplein 18 a
9715CZ Groningen
€ 274.500 k.k.
€ 3.191/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Acheter
Kamerlingh Onnesstraat 2
9727HM Groningen
€ 395.000 k.k.
€ 2.904/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 136 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 5
-
- Acheter
Rabenhauptstraat 70
9725CG Groningen
€ 475.000 k.k.
€ 2.668/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 178 m²
- Superficie du terrain
- 182 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (320)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
320 avis total
320 commentaires sur Google
-
Jan Willem van Delft
10 -
Dylan Luinge
10Traduit par l'IABonne collaboration
-
Jose Haverkort
2Wat een waardeloos bedrijf. Slechte of geen communicatie, eindeloos moeite moeten doen om je borg terug te krijgen. Hun enige motto is zoveel mogelijk geld verdienen over de hoofden van huurders. Echt schandalig, een huisje van 50 vierkante meter verhuren voor 1300 euro.
-
Pablo van Beek
10 -
J Indy
10 -
Anthi Georgiou
8 -
Stijn Middel
8 -
Jonathan Isenia
10 -
Wim De Vries
10 -
mettari van der graaf
10 -
Varesjlin Rijnders
10 -
Ricardo Hazenberg
10 -
Hamid Gadirov
2Ik raad iedereen ten zeerste aan om twee keer na te denken voordat ze via Gruno Vastgoed huren. Mijn hele ervaring met dit bureau is buitengewoon teleurstellend en onprofessioneel geweest. …
-
Adrians Pancenko
2Vermijd deze verhuurder ten koste van alles. Ongedierteproblemen en gebrekkig onderhoud worden volledig genegeerd.
-
Dāvis Dovjats
2De verhuurder is een absolute nachtmerrie om mee om te gaan. De warmte-isolatie is zo goed als afwezig en er is constant sprake van ongedierte. Onderhoudsverzoeken worden volledig genegeerd. Bovendien zijn basisinstallaties slordig …
-
Jelle Dijkstra
10 -
Henk Bol
10 -
Akif Gadirov
2 -
Gulnare Mammadova
2 -
cristina zobel
2Mijn zoon huurde via dit bureau een appartement voor 4 maanden. Ze waren volkomen onverschillig voor de verschillende problemen die we met het appartement ondervonden. En nu ze de borg van € 1300 moeten terugbetalen, reageren ze niet, en als ze dat wel doen, verzinnen ze smoesjes over zogenaamde mislukte bankoverschrijvingen. Het zijn oplichters.