R&T Vastgoed
In Schimmert, gevestigd in het hart van Zuid-Limburg, staat R&T Vastgoed voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienstverlening. Met jarenlange ervaring in de lokale markt, bieden we een gedetailleerd en transparant advies bij elke stap van de koop- of verkoopproces. Onze klanten staan centraal, en we streven ernaar om hun wensen en doelen met precisie te realiseren. R&T Vastgoed specialiseert zich in verkoop, verhuur, aankoop en tax...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Veldekelaan 33
6191CS Beek
€ 448.000 k.k.
€ 2.475/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 181 m²
- Superficie du terrain
- 372 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Hoofdstraat 88
6333BL Schimmert
€ 395.000 k.k.
€ 1.890/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 209 m²
- Superficie du terrain
- 431 m²
- Chambres de coucher
- 7
-
- Disponible
Rijksweg Noord 1 A II
6162AA Geleen
€ 139.000 k.k.
€ 3.089/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 45 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu sous réserve
Mareweg 7
6333BR Schimmert
€ 395.000 k.k.
€ 3.835/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 103 m²
- Superficie du terrain
- 565 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Seringenstraat 27
6301XD Valkenburg
€ 269.000 k.k.
€ 3.241/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 83 m²
- Superficie du terrain
- 132 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu sous réserve
Bouwbergstraat 93
6451GK Schinveld
€ 274.000 k.k.
€ 2.561/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- 254 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (28)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
28 avis total
Funda
18 commentaires sur Funda
10 commentaires sur Google
-
J I
10Goed begeleid bij de verkoop van onze woning. Frank is duidelijk, realistisch in zijn waarde bepaling en heeft erg veel marktkennis. Dit heeft er mede voor gezorgd, dat wij onze woning goed hebben kunnen verkopen. Nogmaals bedankt.
-
Bekerbaan 13 b
9Wij zijn ontzettend tevreden over deze makelaar. Vanaf het eerste contact was het prettig en professioneel. De communicatie verliep soepel: er werd snel gereageerd op vragen en we werden continu goed op de hoogte gehouden van de voortgang. Daarnaast is Frank deskundig en wist hij ons duidelijk en eerlijk te adviseren. Dat gaf veel vertrouwen. Kortom: een fijne samenwerking en absoluut een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een betrokken en vakkundige makelaar. …
-
Knolwei 38
9Prima verlopen met een goede strategie. De juiste persoon op de juiste plaats! Deskundig en correct met de juiste insteek. Voor mij een goede keuze!
-
St. Remigiusstraat 7
10Prettig, duidelijk contact. Realistisch in zijn waardebepaling. Veel marktkennis en schakelt snel bij nieuwe leads.
-
Langs de Gewannen 7
9Prettig contact. Duidelijke uitleg strategie. Realistisch. Prima eindresultaat voor zowel verkoper als koper.
-
Teunisbloem 6
9Traduit par l'IAUn agent immobilier impliqué! Bonne accompagnement et nous avons toujours été informés de l'évolution des choses. À recommander sans hésiter.