In Schimmert, gevestigd in het hart van Zuid-Limburg, staat R&T Vastgoed voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienstverlening. Met jarenlange ervaring in de lokale markt, bieden we een gedetailleerd en transparant advies bij elke stap van de koop- of verkoopproces. Onze klanten staan centraal, en we streven ernaar om hun wensen en doelen met precisie te realiseren. R&T Vastgoed specialiseert zich in verkoop, verhuur, aankoop en tax...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Veldekelaan 33
6191CS Beek
€ 448.000 k.k.
€ 2.475/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 181 m²
- Perceeloppervlakte
- 372 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 88
6333BL Schimmert
€ 395.000 k.k.
€ 1.890/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 209 m²
- Perceeloppervlakte
- 431 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Beschikbaar
Rijksweg Noord 1 A II
6162AA Geleen
€ 139.000 k.k.
€ 3.089/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 45 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht onder voorbehoud
Mareweg 7
6333BR Schimmert
€ 395.000 k.k.
€ 3.835/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 565 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Seringenstraat 27
6301XD Valkenburg
€ 269.000 k.k.
€ 3.241/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Bouwbergstraat 93
6451GK Schinveld
€ 274.000 k.k.
€ 2.561/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 254 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (28)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
28 reviews totaal
Funda
18 reviews op Funda
10 reviews op Google
-
J I
10Goed begeleid bij de verkoop van onze woning. Frank is duidelijk, realistisch in zijn waarde bepaling en heeft erg veel marktkennis. Dit heeft er mede voor gezorgd, dat wij onze woning goed hebben kunnen verkopen. Nogmaals bedankt.
-
Bekerbaan 13 b
9Wij zijn ontzettend tevreden over deze makelaar. Vanaf het eerste contact was het prettig en professioneel. De communicatie verliep soepel: er werd snel gereageerd op vragen en we werden continu goed op de hoogte gehouden van de voortgang. Daarnaast is Frank deskundig en wist hij ons duidelijk en eerlijk te adviseren. Dat gaf veel vertrouwen. Kortom: een fijne samenwerking en absoluut een aanrader voor iedereen die op zoek is naar een betrokken en vakkundige makelaar. …
-
Knolwei 38
9Prima verlopen met een goede strategie. De juiste persoon op de juiste plaats! Deskundig en correct met de juiste insteek. Voor mij een goede keuze!
-
St. Remigiusstraat 7
10Prettig, duidelijk contact. Realistisch in zijn waardebepaling. Veel marktkennis en schakelt snel bij nieuwe leads.
-
Langs de Gewannen 7
9Prettig contact. Duidelijke uitleg strategie. Realistisch. Prima eindresultaat voor zowel verkoper als koper.
-
Teunisbloem 6
9Een betrokken deskundige makelaar! Goede begeleiding en hield ons steeds op de hoogte over de gang van zaken. Zeer zeker aan te bevelen.
-
Markt 49