Wij Makelaars is de vertrouwde makelaar in en om Geleen, met meer dan 35 jaar ervaring in de regio. Wij staan voor betrouwbare, persoonlijke en transparante dienstverlening, zowel voor kopers als verkopers. Onze expertise helpt u bij elke stap in de woningmarkt, van verkoop tot taxatie. Ons kantoor specialiseert zich in bijzonder beheer en biedt diensten als verkoop en taxatie. Wij werken met een klantgerichte benadering, waarbij uw wen...
Actueel woningaanbod
-
- Verkocht
Van der Stockstraat 1
6162BA Geleen
€ 375.000 ,-
€ 0/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 294 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Seringenlaan 16
6163EX Geleen
€ 169.000 ,-
€ 1.707/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 65 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Gladiolensingel 45
6163AR Geleen
€ 225.000 ,-
€ 2.343/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Groenstraat 63
6374JL Landgraaf
€ 350.000 ,-
€ 1.464/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 239 m²
- Perceeloppervlakte
- 615 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Verkocht
Bosweg 91
6163AN Geleen
€ 250.000 ,-
€ 2.604/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 170 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Koeltorenplein 26
6163LX Geleen
€ 375.000 ,-
€ 2.862/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 224 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (10)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
10 reviews totaal
10 reviews op Google
-
Remco b
10Patrick is langs geweest voor een taxatie , was snel geregeld communicatie was ook top.
-
Frans Bosch
10Absolute aanrader. Wij makelaars, deskundig, geduldig om ook iets twee keer uit leggen, efficiënt en binnen een maand verkocht.
-
Lindsay Charlie
10Mijn man en ik hebben ons eerste huis gekocht in Roermond Limburg en wij zijn erg goed geholpen door de makelaar genaamd Bart. Wij willen hem hartelijk hiervoor bedanken!
-
Danton D
2 -
Agnes Vossen
2 -
Richard Withoot
10 -
thijs
10Bart heeft ons geholpen met de aankoop van ons nieuwe huis en de verkoop van ons oude huis. We kunnen dan ook echt wel zeggen dat het op een zeer prettige manier is gegaan. Bart was altijd bereikbaar en hielp ons goed bij vragen bij de koop en verkoop en waar nodig kwam hij naar ons om het op prettiger manier te bespreken. Deze makelaar is Zeker aan te raden om te helpen bij de verkoop van het huis 💪💪
-
Kiley Hoffman
10Zeer vakkundig en de meest uitgebreide presentatie op Funda. Bart Schoenmakers van Wij Makelaars heeft onze woning binnen 1 week verkocht en ook de woning van onze kopers binnen 1 dag. Je kunt altijd met vragen terecht en de communicatie verloopt snel en vlekkeloos.
-
Angelika Baader
10 -
Eric Vendrig
10Prima makelaars