Karen Frieling Woonhuismakelaars (KFW Makelaars)
"Agent qui sait de quoi il parle !"
Karen Frieling Woonhuismakelaars staat voor persoonlijke betrokkenheid en kennis van zaken in de woonmarkt. In Emmen zijn wij er voor u, of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen. Wij combineren marktkennis met een persoonlijke aanpak om u te begeleiden in elke stap van het proces. Onze dienstverlening omvat onder andere verkoop, aankoop, huur en taxaties. Met een focus op wonen kunnen wij ons volledig...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
De Woerd 23
7824RA Emmen
€ 479.000 k.k.
€ 2.589/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 185 m²
- Superficie du terrain
- 734 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Spitaalzoom 8
7813DK Emmen
€ 995.000 k.k.
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 201 m²
- Superficie du terrain
- 581 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
De Hietbrink 20
7824XS Emmen
€ 449.000 k.k.
€ 3.535/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 127 m²
- Superficie du terrain
- 667 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Weerdingerstraat 238
7811CG Emmen
€ 425.000 k.k.
€ 4.427/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 96 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
De Lemzijde 22
7823SB Emmen
€ 185.000 k.k.
€ 2.126/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 87 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Houtweg 167
7823PJ Emmen
€ 185.000 k.k.
€ 2.032/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 91 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
Avis (30)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
30 avis total
Funda
27 commentaires sur Funda
3 commentaires sur Google
-
Monetpassage 12
10Erg fijne makelaar met persoonlijke begeleiding. Van foto’s tot verkoop fijn contact. Zeker aan te raden.
-
De Lemzijde 13
10Fijne, goede begeleiding bij de verkoop. Heel veel fijn dat ze alles uit handen nemen. Bedankt Karen en Claudia!
-
De Lemzijde 17
10Tot nu toe de beste Makelardij die ik ooit heb gekent! Lieve mensen, snelle regeling en altijd antwoord op je vraag!
-
Warmeerweg 4
10Actief betrokken bij het proces. We zijn Reeel en professioneel begeleid gedurende het gehele proces. Dat heeft snel tot een passende koper geleid.
-
Beukenlaan 14
10Na een prettige kennismaking heeft Karen ons begeleidt met het bezichtigen van huizen. Haar kritische beoordeling van het onroerend goed heeft ons goed geholpen bij de uiteindelijke koop.
-
Het Weeld 192
9Wij zijn zeer goed door Karen en Claudia geholpen. Kon bellen als je iets niet snapt en nemen de tijd om het goed uit te leggen.
-
Arve 28
10Traduit par l'IAJe suis très satisfait de la façon dont Karen et Claudia ont vendu ma maison. La maison a aussi été rapidement vendue. Merci beaucoup !
-
Het Weeld 172
9Traduit par l'IALe contact et la communication avec l'agent immobilier et son PA étaient transparents, connaissances de l'environnement, corrects et agréables lors des conversations, mais aussi avec une note critique. Correcte et ponctuelle exécution des rendez-vous. En cas de questions, toujours une oreille attentive et un comportement orienté vers la solution.