Kolpa van Leeuwen | Nieuwerkerk aan den IJssel
"Connaissance de valeur"
Kolpa van Leeuwen is sinds 1915 actief als makelaars- en taxatiekantoor, met een sterke basis in Nieuwerkerk aan den IJssel. Door samenvoegingen met andere erkende makelaarskantoren is er een breed netwerk ontstaan dat zich uitstrekt over regio’s als Rotterdam, Voorne-Putten, Westland, Haaglanden, Gouda en Zuidplas. Onze expertise ligt in het verkoop- en verhuurproces, maar ook in taxaties van zowel woningen als zakelijke onroerend goed...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Portugesezoom 1
2912GE Nieuwerkerk aan den IJssel
€ 770.000 k.k.
€ 4.477/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 172 m²
- Superficie du terrain
- 254 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Laan van Avant-Garde 118
3059RA Rotterdam
€ 575.000 k.k.
€ 4.675/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- 129 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Elisabeth Musch erf 66
2907EG Capelle aan den IJssel
€ 460.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 124 m²
- Superficie du terrain
- 111 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Capelseweg 534
3067GA Rotterdam
€ 695.000 k.k.
€ 5.940/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- 340 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Heemraadssingel 186 E
3021DM Rotterdam
€ 485.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 58 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Heemraadssingel 186 C
3021DM Rotterdam
€ 770.000 k.k.
€ 8.105/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (65)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
65 avis total
Funda
21 commentaires sur Funda
44 commentaires sur Google
-
Victor Goud
10Bedankt voor de perfecte begeleiding bij verkoop en aankoop van onze woning!
-
Kenneth Mackay
10Door Kolpa van Leeuwen Makelaars (voorheen Smits Makelaardij) ben ik al meerdere keren zeer goed ondersteund in het verkopen én aankopen van een woning!
-
Brahmsstraat 170
10Michael laat zien dat hij er echt is voor klanten, juist op momenten die spannend of overweldigend kunnen zijn. Hij zet graag dat stapje extra wanneer dat nodig is, zodat klanten zich gehoord, geholpen en gerustgesteld voelen.
-
Theo Olieman
10Michael heeft een professionele instelling, op goede duidelijke en snelle manier mijn huis verkocht, verstand van zaken. Goede en duidelijke manier van communiceren en de nazorg was ook prima. Fijn zaken doen zo. 👍 …
-
Rene Brand
10Heldere en eerlijke communicatie, altijd bereikbaar en enorm betrokken. Zet zichtbaar een stap extra en werkt op een warme, persoonlijke manier. Wij bevel Michael van Leeuwen als makelaar van harte aan.
-
Anne van Leeuwen
10 -
tw0bbl3 -
10 -
Dick van Vliet
10 -
Gerie den Boer
10Fijne ervaring gehad met aankoop en verkoop van onze woning. Een heel kundig en betrokken makelaar. Gaf ons goede tips. Liet bij ons een fijn gevoel achter en alles was goed geregeld. Bedankt, Michael van Leeuwen en veel succes in Nieuwerkerk en Femke voor de nodige administratie. Ruud en Gerie