iQ Makelaars Zwolle
In Zwolle staat iQ Makelaars voor een persoonlijke en betrouwbare partner op de woningmarkt. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we je zorgvuldig bij de aankoop, verkoop of huur van een woning. Onze ervaring en kennis van de regio zorgen voor een gerichte en succesvolle samenwerking. We bieden dienstverlening in verkoop, aankoop, verhuur en aanhuur. Ons team is gespecialiseerd in expat-makelaarszaken, wonin...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Van Karnebeekstraat 69 F
8011JD Zwolle
€ 550.000 k.k.
€ 4.911/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Plantsoenstraat 5
8261KK Kampen
€ 255.000 k.k.
€ 3.695/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 69 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Vendu
Molenweg 61
8012WC Zwolle
€ 250.000 k.k.
€ 4.464/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 56 m²
- Superficie du terrain
- 71 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Tiendschuurstraat 49
8043XT Zwolle
€ 425.000 k.k.
€ 4.620/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 92 m²
- Superficie du terrain
- 137 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Anjelierstraat 18
8012CR Zwolle
€ 300.000 k.k.
€ 3.260/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 92 m²
- Superficie du terrain
- 85 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Venestraat 5 A
8011GJ Zwolle
€ 479.500 k.k.
€ 4.795/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
Avis (19)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
19 avis total
Funda
10 commentaires sur Funda
9 commentaires sur Google
-
Oudestraat 41 03
10IQ makelaars deed de verkoop. Leuk filmpje, mooie beelden en een persoonlijke benadering naar de kopers. De dames zijn zeer deskundig en prettig om mee samen te werken.
-
Breedesteeg 1 04
10Snelle verkoop voor een mooie prijs. Prima begeleiding van mij als verkoper, maar ook van de kopers. Goed contact; ook zeer bekend met de markt buiten Zwolle. Zoals in Kampen.
-
Venestraat 5 A
10Traduit par l'IAMon agent immobilier était parfait, a su trouver la bonne personne pour ma maison et lui a fourni toutes les informations qu'elle s'est faite elle-même. Super sympa que tout se soit passé si efficacement et sans encombre, et oui, je recommande vivement cet agent à tout le monde.
-
Venestraat 7 A
10Traduit par l'IANous avons été bien conseillés, accompagnés et aidés du début à la fin par l'équipe d'iQ Makelaars Zwolle ! L'équipe comprend très bien les intérêts de l'acheteur et du vendeur et est donc en mesure d'obtenir le meilleur résultat pour chacun. Très satisfait et un grand merci à Marit & Anne-Mary !
-
Ruusbroecstraat 22
10Traduit par l'IATrès bon contact. On explique clairement à l'avance ce qui doit être fait et par qui. Puis tout s'est déroulé comme prévu.
-
Jorien Slager
10Traduit par l'IAVraiment intéressé, aimable et très bien aidé !
-
Ross Colson
10Uitstekende service! Een deskundig en charmant team om mee samen te werken! Ze hebben het huis van de verkoper ongelooflijk goed gepresenteerd en in de markt gezet! Geweldige (echte!) foto's, die me hielpen de huizenmarkt en de buurt te begrijpen! Mijn aankoopervaring was geweldig, zelfs na een lang besluitvormingsproces (van mijn kant!), wat lastig was in een drukke markt! Goed gedaan Marit en Anne-Mary! Dank jullie wel!