Aller directement au contenu
Logo de Mooij Huis Makelaardij

Polderpeil 294

2408RJ Alphen aan den Rijn • Zuid-Holland

€ 550.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 562.850

Prix d'achat /m²: € 5.045

Galerie de photos

Description

Polderpeil 294 MOOIJ penthouse van 109 m² met twee slaapkamers, gunstige hoekligging en een ruim zonnig dakterras op het zuidoosten. Gelegen op de bovenste verdieping aan het Polderpeil met prachtig vrij uitzicht! Bijzonderheden - Penthouse gelegen op een toplocatie met vrij uitzicht! - Ruim woonoppervlak van cica 109 m² - Gunstige HOEKligging op de bovenste verdieping - Twee volwaardige slaapkamers aanwezig - Moderne open keuken voorzien van inbouwapparatuur - Volledig voorzien van HR++ beglazing - Energielabel A - Dak appartementencomplex wordt vernieuwd in 2026! - Gezonde VVE met onder andere een jaarlijkse vergadering, collectieve opstalverzekering, MJOP en een goede financiële reserve - Maandelijkse VVE bijdrage van 514 euro exclusief stookkosten Omgeving Het appartement is gelegen aan de rand van de populaire woonwijk Kerk en Zanen in Alphen aan den Rijn. Vanuit de woning en het dakterras geniet je van een fraai uitzicht over de achtergelegen groenstrook. Op korte afstand (10 minuten lopen) is tevens beschermd natuurgebied te vinden; Het Zaanse Rietveld! Op korte afstand bevinden zich onder andere winkelcentrum Atlas, het Europapark, themapark Archeon en het NS-station. Daarnaast zijn de uitvalswegen richting steden zoals Leiden, Utrecht en Amsterdam binnen enkele minuten bereikbaar. Appartementencomplex - Toegang tot de ruime en afgesloten portiek van het appartementencomplex - De entree beschikt over het bellentableau, brievenbussen, liftinstallatie en trappenhuis - De woning bevindt zich op de vierde verdieping. De lift stopt direct naast de voordeur van de woning. Appartement - Entree in de ruime hal van de woning met toegang tot alle vertrekken. In de hal bevinden zich de meterkast, toegang tot de inpandige berging en de toiletruimte. Tevens bevindt zich hier de intercominstallatie met videofunctie - De toiletruimte is afgewerkt met moderne betegeling in een wit-grijze kleurstelling. De ruimte is voorzien van een wandtoilet - De inpandige bergruimte is ruim van opzet en beschikt over de aansluiting voor de wasmachine en de opstelling van de CV-ketel (2013) - De woonkamer is zeer ruim van opzet en heerlijk licht dankzij de grote raampartijen aan de achterzijde én de ramen aan de zijkant door de gunstige hoekligging. Er is volop ruimte voor zowel een royale zithoek als een eethoek - De moderne open keuken (2018) is gesitueerd aan de zijkant van de woning en uitgevoerd met witte fronten en een zwart werkblad. De achterwand is van MOOIJE blauwe tegels voorzien. De keuken beschikt over diverse inbouwapparatuur, waaronder een koel-vriescombinatie, combi-oven, inductiekookplaat en afzuigkap - De woning beschikt over twee ruime slaapkamers. Beide slaapkamers bieden voldoende ruimte aan een tweepersoonsbed en een kastenwand. Daarnaast heeft één van de slaapkamers uitzicht op het dakterras en de achtergelegen waterpartij - De ruime badkamer (2018) is uitgerust met een royale inloopdouche met stort- en handdouche, een dubbele wastafel in meubel, spiegel met verlichting en een handdoekradiator. Daarnaast is de badkamer voorzien van mechanische ventilatie en een plafond met inbouwspots. De ruimte is in dezelfde kleurstelling betegeld als de toiletruimte Dakterras - Het dakterras is bereikbaar via de schuifpui vanuit de woonkamer. Door de ligging op de bovenste verdieping is het dakterras woningbreed en daardoor ruim van formaat. Bovendien heb je vanaf het dakterras prachtig uitzicht! - Het terras is gelegen op het zuidoosten. Dankzij de gunstige hoekligging kun je hier de gehele dag van de zon genieten - Het dakterras is afgewerkt met een houten dek en glazen balustrade. Er is dan ook voldoende ruimte voor een fijne loungeset en buitentafel Berging - De berging is gelegen in de onderbouw van het appartementencomplex - Voorzien van verlichting en voldoende ruimte voor het stallen van fietsen, tuingereedschap en overige spullen Wonen op hoogte met ruimte, licht en uitzicht? Dit INSTAPKLARE penthouse met zonnig dakterras op een geliefde locatie in Kerk en Zanen mag je niet missen. Plan snel een bezichtiging! AAN DE TEKST, FOTO’S EN PLATTEGRONDEN KUNNEN GEEN RECHTEN WORDEN ONTLEEND Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 550.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 562.850

3,04%

Annuellement

%

€ 27.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 550.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, penthouse (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
4e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
109 m²
Contenu
332 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
27 m²
Espace de stockage externe
7 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1997
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dakisolatie, HR-glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
07-02-2026
Date de vente
29-04-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • en mechanische ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2408

Google Maps

Alphen aan den Rijn sur la carte

Explorez Alphen aan den Rijn et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Alphen aan den Rijn

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Alphen aan den Rijn. En 2025 étaient 75.495 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 378.269.

Résidents

75.495

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 378.269

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 35.744

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.010

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Alphen aan den Rijn
Année Résidents
2021 73.880
2022 74.070
2023 74.790
2024 75.145
2025 75.495

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Alphen aan den Rijn
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 271.081
2022 EUR 295.207
2023 EUR 343.537
2024 EUR 355.376
2025 EUR 378.269

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 15.240 0-15: 11.775 15-25: 8.635 25-45: 19.570 45-65: 20.255

Niveau d'enseignement

Hoger

18.890

Praktisch

14.070

Middelbaar

23.670

Origine des habitants (2025)

Europa

6.500

Nederland

53.890

Buiten Europa

15.100

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.348
Appartementen 16.323
Tussenwoningen 12.718
Vrijstaande woningen 1.113
Twee-onder-één-kap woningen 1.218

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 10
1700 tot 1900 117
1900 tot 1925 1.132
1925 tot 1950 1.333
1950 tot 1970 4.166
1970 tot 1980 4.057
1980 tot 1990 4.643
1990 tot 2000 3.373
2000 tot 2010 1.842
2010 tot 2020 1.448
2020 en later 852

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

10.611

Étiquette A

9.318

Étiquette B

6.175

Étiquette D

2.481

Étiquette E

2.400

Étiquette F

1.496

Étiquette G

1.254

Étiquette A+

866

Étiquette A++

604

Étiquette A+++

603

Étiquette A++++

258

Étiquette A+++++

9

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Alphen aan den Rijn
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.035 2.747
2021 1.153 2.770
2022 896 2.575
2023 777 2.420
2024 751 2.467

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 949 • Électricité: 2.762

Huurwoning

Gaz: 686 • Électricité: 1.841

Koopwoning

Gaz: 825 • Électricité: 2.755

Appartement

Gaz: 636 • Électricité: 1.892

Tussenwoning

Gaz: 802 • Électricité: 2.592

Vrijstaande woning

Gaz: 1.489 • Électricité: 4.291

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.154 • Électricité: 3.642

Activité dans Alphen aan den Rijn (2025)

Handel en HORECA 1.660
Nijverheid en energie 1.475
Zakelijke dienstverlening 2.500
Overheid, onderwijs en zorg 1.700
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 880
Financiele diensten en onroerendgoed 460
Cultuur, recreatie en overige diensten 915

Nombre total d'établissements: 9.680

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Alphen aan den Rijn
Période Délits
jan 2025 244
jan 2026 250
jul 2025 258
jun 2025 265
mei 2025 227
mrt 2025 235
nov 2024 254
nov 2025 247
okt 2024 248
okt 2025 240
sep 2024 267
sep 2025 296

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Alphen aan den Rijn.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Alphen aan den Rijn

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Alphen aan den Rijn?

Alphen aan den Rijn telt in 2025 ongeveer 75.495 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Alphen aan den Rijn?

De gemiddelde WOZ-waarde in Alphen aan den Rijn is in 2025 circa € 378.269.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Alphen aan den Rijn?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Alphen aan den Rijn ligt rond € 35.744 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Alphen aan den Rijn?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.010 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Alphen aan den Rijn?

In Alphen aan den Rijn komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 16.323 woningen.

Meer maisons in Alphen aan den Rijn

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.