Aller directement au contenu
Logo de SUZAN vastgoed B.V.

Rembrandtlaan 5

2406GW Alphen aan den Rijn • Zuid-Holland

Vendu

€ 250.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 6.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 256.850

Prix d'achat /m²: € 4.385

Galerie de photos

Rembrandtlaan 5 Alphen aan den Rijn

Jour d'ouverture

Donderdag 11-06 van 12:00 tot 13:00

Photo 26

Description

Jour d'ouverture

Donderdag 11-06 van 12:00 tot 13:00

BIEDEN VANAF € 250.000,- k.k. 3-kamer appartement met 2 balkons nabij het centrum van Alphen aan den Rijn! **OPEN HUIS WOENSDAG 11 JUNI A.S. TUSSEN 12.00 - 13.00 UUR; GRAAG AANMELDEN VIA FUNDA OF PER E-MAIL** Aan de rand van het centrum van Alphen aan den Rijn ligt de Rembrandtlaan 5. Het appartement is gelegen in een kleinschalig appartementencomplex met een vriendelijke uitstraling. Aan de voor- en achterzijde van het complex zijn er veel vergunningsvrije parkeerplaatsen. Ook is het complex aan de voorzijde vrij gelegen aan een singel met zicht op de tennisbanen van Nieuwe Sloot, waar in de nabije toekomst nieuwbouw met woningen gerealiseerd zal worden. Het appartement is gelegen op de 2e verdieping en beschikt over ca. 57 m² woonoppervlakte en 2 balkons. Daarnaast heb je een eigen (fietsen)berging in het souterrain. Een klein voorproefje van de Rembrandtlaan 5: • Een woonkamer met openslaande deuren naar het balkon aan de voorzijde • Een afsluitbare keuken met 2e balkon op het westen • Twee slaapkamers met vaste kasten, waarvan 1 toegang biedt tot de doucheruimte De ligging van het complex is zeer gunstig voor een dynamische bewoner, in de directe nabijheid zijn namelijk veel faciliteiten te vinden. Zo tref je o.a. op ca. 5 min. lopen het levendige stadscentrum van Alphen aan den Rijn, met een divers winkel en horeca aanbod. Ontvlucht je liever de drukte? Aan de andere zijde van de Oranje Nassausingel ligt sportpark ‘De Bijlen’ en het recreatiegebied Park Zegersloot, een locatie alwaar iedere Alphenaar met plezier vertoeft De indeling is als volgt: De begane grond: Afgesloten entree met de brievenbussen en het bellenplateau met de intercom. Vanuit de centrale hal is er een trap naar de bergingen in de kelder. De fietsenberging die bij deze woning hoort is mooi van formaat en circa 8 m². Via de trapopgang bereik je de woning op de 2e verdieping. Het appartement: Je stapt binnen in de hal met hier de mogelijkheid voor de kapstok en de meterkast. Ook is er toegang tot de afsluitbare keuken, de eerste slaapkamer aan de voorzijde, de toiletruimte en de woonkamer. Het hele appartement is voorzien van een lichte laminaatvloer. De woonkamer: De woonkamer is ca. 17 m² groot met aan de voorzijde grote raampartijen en openslaande deuren naar het balkon op de oostzijde. Met mooi weer kunnen de deuren heerlijk open worden gezet. Zo heb je ook prachtig zicht op het voor gelegen groen. Ook is er extra opbergruimte in de vorm van een vaste kast. Vanuit de woonkamer is er toegang tot de hoofdslaapkamer aan de achterzijde. Deze is op eenvoudige wijze ook bij de woonkamer te betrekken. De keuken: De keuken bevindt zich aan de achterzijde van het appartement. In de keuken staat een parallelopstelling met witte fronten met RVS handgrepen, een houten werkblad en bijpassende bovenkasten. De keuken is in 2021 geplaatst en voorzien van de volgende inbouwapparatuur: • een inductiekookplaat • een rvs recirculatiekap • een vaatwasser • en een koel/vriescombinatie In de keuken zijn ook de aansluiting van de wasmachine en de opstelplaats van de cv-combiketel. De slaapkamers: Het appartement beschikt over 2 slaapkamers. Deze zijn goed van formaat, respectievelijk 12 m² & 10 m² en hebben allebei aan vaste kast. De badkamer & het toilet: De badkamer is bereikbaar via de hoofdslaapkamer, is neutraal betegeld en beschikt over een douchegelegenheid en aansluiting voor een wastafel. Daarnaast is er een klein raam aanwezig, hierdoor kan de ruimte natuurlijk geventileerd worden. Vanuit de hal is de apart gelegen toiletruimte bereikbaar met een wandcloset. De balkons: Het appartement beschikt over 2 balkons, het balkon aan de achterzijde heeft een zonligging op het westen en is toegankelijk via de keuken. Het andere balkon kijkt uit over het voorgelegen groen en is toegankelijk via de openslaande deuren in de woonkamer. Overige bijzonderheden: • Wanneer u een appartement koopt bent u van rechtswege lid van de Vereniging van Eigenaren. De servicekosten voor het appartement bedragen € 137,78 per maand. De servicekosten voor de berging bedragen € 17,22 per maand. • De stukken van de VVE worden zichtbaar in uw move account na het aanmelden voor het open huis bij deze woning. • Als u de woning koopt gaat u akkoord met een zelfbewoningsverplichting. De zelfbewoningsverplichting houdt in dat u de woning koopt om zelf te bewonen (of u koopt het voor een eerstegraads familielid). Bij doorverkoop bent u als eigenaar verplicht om de zelfbewoningsplicht op te leggen aan een opvolgende koper (kettingbeding). Alle toekomstige eigenaren dienen de woning dus zelf te bewonen (of eerstegraads familie). Koopovereenkomst pas rechtsgeldig na ondertekening: Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst'. Toelichtingsclausule NEN2580: De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Meetrapport is bij de makelaar aanwezig.

Prêt immobilier berekenen

€ 250.000

Coûts d'achat (estimés): € 6.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 256.850

2,78%

Annuellement

%

€ 12.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 250.000 k.k.
Statut
Vendu
Jour d'ouverture
Donderdag 11-06 van 12:00 tot 13:00
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
57 m²
Contenu
186 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
6 m²
Espace de stockage externe
8 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1957
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Grotendeels dubbelglas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Label\u00e9nergie
F

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
04-06-2025
Date de vente
11-07-2025

Équipements de la salle de bain

Douche

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2406

Google Maps

Alphen aan den Rijn sur la carte

Explorez Alphen aan den Rijn et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Alphen aan den Rijn

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Alphen aan den Rijn. En 2025 étaient 75.495 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 378.269.

Résidents

75.495

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 378.269

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 35.744

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.010

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Alphen aan den Rijn
Année Résidents
2021 73.880
2022 74.070
2023 74.790
2024 75.145
2025 75.495

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Alphen aan den Rijn
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 271.081
2022 EUR 295.207
2023 EUR 343.537
2024 EUR 355.376
2025 EUR 378.269

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 15.240 0-15: 11.775 15-25: 8.635 25-45: 19.570 45-65: 20.255

Niveau d'enseignement

Hoger

18.890

Praktisch

14.070

Middelbaar

23.670

Origine des habitants (2025)

Europa

6.500

Nederland

53.890

Buiten Europa

15.100

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.348
Appartementen 16.323
Tussenwoningen 12.718
Vrijstaande woningen 1.113
Twee-onder-één-kap woningen 1.218

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 10
1700 tot 1900 117
1900 tot 1925 1.132
1925 tot 1950 1.333
1950 tot 1970 4.166
1970 tot 1980 4.057
1980 tot 1990 4.643
1990 tot 2000 3.373
2000 tot 2010 1.842
2010 tot 2020 1.448
2020 en later 852

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

10.611

Étiquette A

9.318

Étiquette B

6.175

Étiquette D

2.481

Étiquette E

2.400

Étiquette F

1.496

Étiquette G

1.254

Étiquette A+

866

Étiquette A++

604

Étiquette A+++

603

Étiquette A++++

258

Étiquette A+++++

9

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Alphen aan den Rijn
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.035 2.747
2021 1.153 2.770
2022 896 2.575
2023 777 2.420
2024 751 2.467

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 949 • Électricité: 2.762

Huurwoning

Gaz: 686 • Électricité: 1.841

Koopwoning

Gaz: 825 • Électricité: 2.755

Appartement

Gaz: 636 • Électricité: 1.892

Tussenwoning

Gaz: 802 • Électricité: 2.592

Vrijstaande woning

Gaz: 1.489 • Électricité: 4.291

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.154 • Électricité: 3.642

Activité dans Alphen aan den Rijn (2025)

Handel en HORECA 1.660
Nijverheid en energie 1.475
Zakelijke dienstverlening 2.500
Overheid, onderwijs en zorg 1.700
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 880
Financiele diensten en onroerendgoed 460
Cultuur, recreatie en overige diensten 915

Nombre total d'établissements: 9.680

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Alphen aan den Rijn
Période Délits
jan 2025 244
jan 2026 250
jul 2025 258
jun 2025 265
mei 2025 227
mrt 2025 235
nov 2024 254
nov 2025 247
okt 2024 248
okt 2025 240
sep 2024 267
sep 2025 296

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Alphen aan den Rijn.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Alphen aan den Rijn

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Alphen aan den Rijn?

Alphen aan den Rijn telt in 2025 ongeveer 75.495 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Alphen aan den Rijn?

De gemiddelde WOZ-waarde in Alphen aan den Rijn is in 2025 circa € 378.269.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Alphen aan den Rijn?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Alphen aan den Rijn ligt rond € 35.744 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Alphen aan den Rijn?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.010 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Alphen aan den Rijn?

In Alphen aan den Rijn komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 16.323 woningen.

Meer maisons in Alphen aan den Rijn

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.