Aller directement au contenu
Logo de DMC Makelaars Amsterdam

Burgemeester Rijnderslaan 642

1185MC Amstelveen • Noord-Holland

Disponible

€ 775.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 17.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 792.350

Prix d'achat /m²: € 8.611

Galerie de photos

Description

Geweldig begane grond appartement (90m2) mét tuin en mogelijkheid tot kopen van een eigen parkeerplaats en berging in het prestigieuze wooncomplex The Mayor. The Mayor is een uniek met hoge plafonds (2.90 m) en duurzaam woonproject (A++-label) met internationale allure. Het voormalige kantoorgebouw heeft een stijlvolle metamorfose ondergaan en biedt nu high-end appartementen met veel licht, ruimte en luxe. Het appartement op de begane grond heeft een heerlijke tuin aan de voorkant en een terras aan de binnenplaats met weelderig groen. De A9 wordt momenteel verdiept aangelegd. Tussen de Burgemeester Rijnderslaan en de Meander komt een overkapping van 85 meter breed, waarop een fiets- en voetpad en een park worden gerealiseerd. Dit park wordt aangelegd door de gemeente Amstelveen. Dankzij deze overkapping ontstaat een groene verbinding met het Stadshart, en genieten bewoners van The Mayor krijgen straks prachtig over een nieuw park. Locatie De ligging is ideaal: direct naast het Stadshart Amstelveen, met winkels, restaurants en culturele voorzieningen binnen handbereik. Dankzij de verdieping en overkapping van de A9 ligt het Stadshart straks praktisch voor de deur. Ook het groene Meanderpark, onderdeel van de beroemde Amstelveense Heemparken, ligt vlakbij. Amsterdam, de Zuidas en Schiphol zijn snel bereikbaar, zowel met de auto (A9, A10, A2) als met uitstekend openbaar vervoer. Wonen in The Mayor betekent wonen op een toplocatie met veel groen, rust en voorzieningen. Indeling De entree geeft toegang tot de garderobe en meterkast. Vanuit de hal is de royale living van ca. 48m² met open luxe keuken bereikbaar. Een schuifpui leidt naar de terrastuin met uitzicht op de binnentuin. De moderne luxe keuken beschikt over een kookeiland en inbouwapparatuur, waaronder een Bora kookplaat met geïntegreerde afzuiging, vaatwasser, Quooker met bruisend water. De ruime woon / eetkamer heeft op maat gemaakte kasten die het een luxe uitstraling geven. Aan de voorzijde is de heerlijke inloopkasten kamer en slaapkamer. De slaapkamer heeft een eigen badkamer met inloopdouche, wastafel meubel, spiegelkasten. Daarnaast zijn er een aparte wc en een technische ruimte met WTW-installatie, vloerverwarming/-koeling en aansluitingen voor wasmachine en droger. Het gehele appartement is voorzien van vloerverwarming met koelfunctie en thermostaten per kamer. In de beveiligde parkeerkelder bevinden zich een eigen parkeerplaats met laadpaal (deze is separaat te koop) en een berging geschikt voor fietsen met elektrapunt. Kenmerken: - Woonoppervlakte 90m2 - Zonnescreens aan de achterzijde (volledig elektrisch) - Voorzien van alarminstallatie - Bouwjaar 2023 - Voortuin onder architectuur aangelegd van ca 30m2 en terrastuin aan de achterzijde - Energielabel A++ - Vloerverwarming en - koeling - VVE bijdrage € 230.97 p/m - VVE garage € 43.92 p/m - Professioneel georganiseerde VVE - Oplevering in overleg - Mogelijkheid tot kopen van 1 garage plek in de kelder met laadpaal - Inclusief 1 berging (in de parkeergarage) English below: Fantastic ground-floor apartment (90m²) with a garden, option to buy a private parking space, and storage unit in the prestigious The Mayor residential complex. The Mayor is a unique, high-ceilinged (2.90 m) and sustainable residential project (A++ label) with international appeal. The former office building has undergone a stylish transformation and now offers high-end apartments with abundant light, space, and luxury. The ground-floor apartment features a lovely garden at the front and a courtyard terrace with lush greenery. The A9 motorway is currently being lowered. An 85-meter-wide covered area will be constructed between Burgemeester Rijnderslaan and Meander, providing access to a cycle path, pedestrian path, and park. This park is being developed by the municipality of Amstelveen. This covered area will create a green connection with the city center, and residents of The Mayor will soon be able to enjoy a beautiful view of the new park. Location The location is ideal: right next to the Amstelveen city center, with shops, restaurants, and cultural amenities within easy reach. Thanks to the raised and covered A9 motorway, the city center will soon be practically on your doorstep. The green Meanderpark, part of the famous Amstelveen Heemparken, is also nearby. Amsterdam, the Zuidas business district, and Schiphol Airport are easily accessible, both by car (A9, A10, A2) and by excellent public transport. Living in The Mayor means living in a prime location with abundant greenery, tranquility, and amenities. Layout The entrance provides access to the coat closet and meter cupboard. From the hall, the spacious living room of approximately 48m² with an open-plan luxury kitchen is accessible. Sliding doors lead to the terrace garden overlooking the courtyard. The modern luxury kitchen features a cooking island and built-in appliances, including a Bora cooktop with integrated extractor hood, dishwasher, and Quooker with sparkling water. The spacious living/dining room has custom-made cabinets that give it a luxurious appearance. At the front of the apartment is a delightful walk-in closet and bedroom. The bedroom has an en-suite bathroom with a walk-in shower, sink and mirrored cabinets. Separate toilet in the hallway and a utility room with a heat recovery system, underfloor heating/cooling, and connections for a washing machine and dryer. The entire apartment has underfloor heating with cooling function and thermostats for each room. In the secure underground parking garage, there is a private parking space with a charging station (this is not included in the sales price) and a bicycle storage unit with an electricity point. Features: - Living area 90m² - Sun screens in the living room - Built in 2023 - Under architect landscape front garden of 30m² and private terras at the back - Energy label A++ - Underfloor heating and cooling - Homeowners' Association (VVE) fee €230.97 per month - Homeowners' Association (VVE) garage €43.92 per month - Professionally organized Homeowners' Association (VVE) - Delivery upon agreement - Option to buy one garage space in the basement with a electric loading station for the car - Includes one storage unit (in the parking garage)

Prêt immobilier berekenen

€ 775.000

Coûts d'achat (estimés): € 17.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 792.350

3,04%

Annuellement

%

€ 38.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 775.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Benedenwoning (appartement)

Plan

Chambres
2 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
Begane grond

Surfaces et volumes

Superficie habitable
90 m²
Contenu
364 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
30 m²
Espace de stockage externe
20 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2022
Mode de construction
Bestaande bouw
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Eau chaude
Centrale voorziening
Label\u00e9nergie
A+

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In centrum en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Parkieren
Parkeergarage
Type de garage
Parkeerkelder

Planification

Proposé depuis
17-04-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, en vloerverwarming

Caractéristiques supplémentaires

  • Alarminstallatie
  • mechanische ventilatie
  • en schuifpui

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 1185

Google Maps

Localisation de Amstelveen

Explorez Amstelveen et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Amstelveen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Amstelveen. En 2026 étaient 95.836 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 568.000.

Résidents

95.836

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 568.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 44.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

3.710

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Amstelveen
Année Résidents
2022 92.331
2023 94.418
2024 95.014
2025 95.822
2026 95.836

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Amstelveen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 442.000
2022 EUR 470.000
2023 EUR 527.000
2024 EUR 536.000
2025 EUR 568.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 18.649 0-15: 16.087 15-25: 12.426 25-45: 25.045 45-65: 23.615

Niveau d'enseignement

Hoger

47

Praktisch

22

Middelbaar

31

Origine des habitants (2025)

Europa

14.127

Nederland

44.258

Buiten Europa

37.437

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 5.059
Appartementen 23.812
Tussenwoningen 13.901
Vrijstaande woningen 1.330
Twee-onder-één-kap woningen 890

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 70
1900 tot 1925 784
1925 tot 1950 3.146
1950 tot 1970 9.383
1970 tot 1980 2.577
1980 tot 1990 3.563
1990 tot 2000 3.159
2000 tot 2010 1.527
2010 tot 2020 1.249
2020 en later 514

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

11.686

Étiquette C

10.571

Étiquette B

6.505

Étiquette E

5.388

Étiquette D

4.025

Étiquette F

2.365

Étiquette G

1.454

Étiquette A+

1.434

Étiquette A+++

1.035

Étiquette A++

935

Étiquette A++++

129

Étiquette A+++++

9

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Amstelveen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.070 2.740
2021 1.200 2.790
2022 940 2.620
2023 820 2.460
2024 800 2.490

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.120 • Électricité: 3.070

Huurwoning

Gaz: 700 • Électricité: 1.980

Koopwoning

Gaz: 940 • Électricité: 2.990

Appartement

Gaz: 600 • Électricité: 1.920

Tussenwoning

Gaz: 950 • Électricité: 2.830

Vrijstaande woning

Gaz: 1.680 • Électricité: 4.790

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.440 • Électricité: 4.130

Activité dans Amstelveen (2025)

Handel en HORECA 2.240
Nijverheid en energie 960
Zakelijke dienstverlening 4.350
Overheid, onderwijs en zorg 2.580
Landbouw, bosbouw en visserij 75
Vervoer, informatie en communicatie 1.530
Financiele diensten en onroerendgoed 1.080
Cultuur, recreatie en overige diensten 1.305

Nombre total d'établissements: 14.125

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Amstelveen
Période Délits
jan 2025 272
jan 2026 314
jul 2025 325
jun 2025 310
mei 2025 330
mrt 2025 288
nov 2024 291
nov 2025 375
okt 2024 351
okt 2025 369
sep 2024 351
sep 2025 242

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Amstelveen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Amstelveen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Amstelveen?

Amstelveen telt in 2026 ongeveer 95.836 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Amstelveen is in 2025 circa € 568.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Amstelveen ligt rond € 44.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Amstelveen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.710 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Amstelveen?

In Amstelveen komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 23.812 woningen.

Meer maisons in Amstelveen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.