Aller directement au contenu
Logo de Goed Geregeld Makelaardij

de Houtakker 1

6681CW Bemmel • Gelderland

Disponible

€ 550.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 562.850

Prix d'achat /m²: € 3.929

Galerie de photos

Description

De Houtakker 1 in Bemmel Comfortabel wonen in een ruime gezinswoning met garage en een mooie tuin ligt nu binnen handbereik! Deze twee onder een kap woning beschikt over maar liefst 140 m² aan woonoppervlakte en een perceel van 508 m², mooie cijfers voor een huis waar comfort en praktisch wonen hand in hand gaan. Dit is een plek waar u heerlijk rustig woont, terwijl u toch profiteert van een gunstige ligging nabij het centrum van Bemmel en de uitvalswegen. Uw auto parkeert u gemakkelijk op de royale oprit. Eenmaal binnen merkt u dat dit een woning is die veel comfort biedt. Een grote woonkamer met veel ramen zorgen voor veel lichtinval. De neutrale styling met een betonlook marmoleum vloer met vloerverwarming op de begane grond maken het plaatje compleet! Aan de achterzijde is de woning voorzien van een uitbouw, hier bevinden zich de tuinkamer met openslaande tuindeuren en een royale bijkeuken voorzien van de witgoed aansluitingen. Op de 1e en 2e verdieping beschikt de woning over 4 grote slaapkamers met airconditioning De enorme achtertuin op het westen biedt u veel privacy, hier kunt u heerlijk tot in de late uurtjes genieten van de zon. Heeft u interesse? Plan gauw een bezichtiging! Indeling: Begane grond: Hal met trapopgang, meterkast, modern toilet met fonteintje, royale L-vormige woonkamer, tuinkamer met lichtstraat en openslaande deuren, open keuken voorzien van inbouw apparatuur waaronder een vaatwasser, gaskookplaat, afzuigschouw, combi-oven/magnetron en koelkast, bijkeuken voorzien van wasmachineaansluiting, Solartube en een vast kastenwand, via een deur is de garage en tuin bereikbaar. 1e verdieping: overloop, 3 ruime slaapkamers allen voorzien van vaste kasten, moderne badkamer voorzien van royale inloopdouche, 2e toilet en wastafelmeubel. 2e verdieping: via vaste trap bereikbaar, voorzolder met cv-opstelling en vaste kasten met veel bergruimte, royale 4e slaapkamer met dakvenster en vaste kastruimte. Bijzonderheden: - Gelegen aan de rand van Bemmel, nabij het centrum en de uitvalswegen; - Goed onderhouden woonhuis; - Begane grond met uitbouw voorzien van een betonlook marmoleum vloer met vloerverwarming; - 1e en 2e verdieping voorzien van split-unit airconditioning (Inverter, kan ook verwarmen); - Schilderwerk buitenzijde uitgevoerd in 2022 en zonkant in 2026; - Geheel geïsoleerde woning, energielabel B; - CV HR-combiketel Nefit Trendline CW5 bj. 2015 (eigendom); - Op het westen gelegen royale achtertuin met twee terrassen en een achterom; - Grote garage met vaste kast en openslaande deuren naar oprit voor meerdere auto’s. Algemeen: Bouwjaar 1985, inhoud ca. 526 m³, gebruiksoppervlakte wonen 140 m², overig inpandige ruimte 20 m², gebouwgebonden buitenruimte 0 m², externe bergruimte 0 m², perceel 508 m². Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: € 550.000,00 k.k.

Prêt immobilier berekenen

€ 550.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 562.850

3,04%

Annuellement

%

€ 27.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 550.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
140 m²
Superficie du terrain
508 m²
Contenu
526 m³
Autre espace intérieur
20 m²
Aire de la cour arrière
240 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1985
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit Trendline CW5 (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
14-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6681

Google Maps

Voir Bemmel sur la carte

Explorez Bemmel et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Bemmel

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Bemmel. En 2025 étaient 12.265 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 429.000.

Résidents

12.265

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 429.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 36.300

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

256

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Bemmel
Année Résidents
2021 12.206
2022 12.205
2023 12.325
2024 12.260
2025 12.265

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Bemmel
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 309.000
2022 EUR 345.000
2023 EUR 394.000
2024 EUR 414.000
2025 EUR 429.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 3.100 0-15: 1.740 15-25: 1.480 25-45: 2.295 45-65: 3.650

Niveau d'enseignement

Hoger

3.080

Praktisch

2.300

Middelbaar

3.710

Origine des habitants (2025)

Europa

670

Nederland

10.775

Buiten Europa

815

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 987
Appartementen 958
Tussenwoningen 1.731
Vrijstaande woningen 1.067
Twee-onder-één-kap woningen 608

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 7
1700 tot 1900 66
1900 tot 1925 87
1925 tot 1950 227
1950 tot 1970 896
1970 tot 1980 1.187
1980 tot 1990 586
1990 tot 2000 842
2000 tot 2010 854
2010 tot 2020 86
2020 en later 144

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

1.549

Étiquette B

1.254

Étiquette C

1.135

Étiquette D

415

Étiquette F

284

Étiquette G

205

Étiquette E

117

Étiquette A+

99

Étiquette A+++

91

Étiquette A++

49

Étiquette A++++

9

Étiquette A+++++

3

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Bemmel
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.340 3.200
2021 1.520 3.220
2022 1.130 2.860
2023 910 2.740
2024 900 2.880

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 880 • Électricité: 2.600

Huurwoning

Gaz: 690 • Électricité: 1.780

Koopwoning

Gaz: 990 • Électricité: 3.070

Appartement

Gaz: 620 • Électricité: 1.710

Tussenwoning

Gaz: 800 • Électricité: 2.520

Vrijstaande woning

Gaz: 1.300 • Électricité: 3.870

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.070 • Électricité: 3.210

Activité dans Bemmel (2025)

Handel en HORECA 250
Nijverheid en energie 180
Zakelijke dienstverlening 360
Overheid, onderwijs en zorg 325
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 80
Financiele diensten en onroerendgoed 95
Cultuur, recreatie en overige diensten 145

Nombre total d'établissements: 1.475

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Bemmel
Période Délits
jan 2025 15
jan 2026 23
jul 2025 14
jun 2025 27
mei 2025 17
mrt 2025 14
nov 2024 20
nov 2025 25
okt 2024 19
okt 2025 30
sep 2024 18
sep 2025 26

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Bemmel.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Bemmel

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Bemmel?

Bemmel telt in 2025 ongeveer 12.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Bemmel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Bemmel is in 2025 circa € 429.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Bemmel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Bemmel ligt rond € 36.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Bemmel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 256 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Bemmel?

In Bemmel komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.731 woningen.

Meer maisons in Bemmel

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.