Aller directement au contenu
Logo de Tijs & Cyril Makelaardij

Nachtegaalstraat 14

6325AX Berg en Terblijt • Limburg

Vendu

€ 725.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 16.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 14.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 741.350

Prix d'achat /m²: € 2.810

Galerie de photos

Description

DEZE WONING WORDT U AANGEBODEN DOOR TIJS & CYRIL MAKELAARDIJ: Zeer royale villa op een toplocatie tussen Maastricht en Valkenburg. Op een van de mooiste plekjes van Vilt, net buiten Berg en Terblijt, staat De Nachtegaal. Deze villa, gebouwd in 1970, is het perfecte huis voor een groot gezin dat op zoek is naar ruimte en een uitzicht om in te lijsten. In totaal zijn er maar liefst 7 slaapkamers en 2 badkamers, deels op de begane grond en deels op de 1e verdieping. Het souterrain biedt ruimte aan de garage, een bijkeuken/wasruimte en 2 bergingen. Typering: Met de fiets bent u zo in Berg en Terblijt waar een supermarkt, basisschool, een voetbal- en een tennisclub zijn. In het nabijgelegen Valkenburg zijn uitgebreide winkelvoorzieningen, diverse scholen, vele restaurants en cafés. Maastricht bevindt zich op circa 6,5 kilometer afstand en, via de Cauberg, is het slechts 2.5 kilometer naar het centrum van Valkenburg. De snelwegen A2 en A79, richting Eindhoven en Heerlen, zijn goed bereikbaar. Souterrain: De grootste ruimte in het souterrain is de verwarmde garage van circa 4,75 x 6,92/6,13 meter. Aan de voorzijde zijn een brede en een smalle, elektrisch bedienbare sectionaalpoort geplaatst. Aan de achterzijde van het souterrain zijn een bijkeuken/wasruimte (circa 3,81 x 2,12) en twee bergingen van circa 9,0 en 5,8 m2. In de bijkeuken/wasruimte staat een volwaardige keukenopstelling met diverse inbouwapparatuur. In het merendeel van de ruimtes in het souterrain is er daglichttoetreding. Begane grond: Via de buitentrap loopt u naar de entree van De Nachtegaal; een villa van groot formaat. In de ontvangsthal zijn de meterkast, het gastentoilet, de trap naar het souterrain en de trap naar de eerste verdieping. Opvallende elementen zijn de marmeren vloer en het kleurrijke glas in de deuren van de woonkamer. De zeer royale woon-/eetkamer van circa 65 m2, verdeeld over twee niveaus, heeft een speelse indeling en prachtig uitzicht naar de tuin. Maar het allermooiste is het uitzicht aan de voorzijde naar het glooiende landschap aan de overzijde van de rustige straat. Opvallende elementen zijn de twee open haarden, de leisteenvloer en het hoge plafond in de achterste zitkamer. Naast de woonkamer is de dichte keuken (circa 4,86 x 3,76) met een granieten vloer met vloerverwarming en een directe toegang tot het terras aan de achterzijde. De hoekopstelling heeft een ingebouwde 6-pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, vaatwasser en een koelkast. Het aanrechtblad en de achterwand zijn uitgevoerd in zwart graniet. Het linkerdeel van de hal biedt toegang tot drie slaapkamers en een badkamer. Slaapkamer I (circa 4,70 x 2,99) heeft, net als slaapkamer II (circa 3,08/2,21 x 2,95), uitzicht naar de zijtuin. Aan de achterzijde is slaapkamer III (circa 4,86 x 4,28) met een vaste kastenwand en een deur naar de tuin. De badkamer is niet alleen vanuit deze slaapkamer, maar ook vanuit de hal te bereiken. Deze ruimte (circa 3,08 x 1,75/1,43) is ingedeeld met een ligbad, twee wastafels, een toilet en een bidet. De rondom gelegen tuin is te bereiken vanuit de woonkamer, keuken en de master bedroom. U ziet bomen, brede borders met gevarieerde beplanting, vijver en een groot gazon. Er zijn meerdere terrassen, waardoor er altijd een plekje in de zon is, en het ronde zwembad. Eerste verdieping: Vanaf de overloop heeft u toegang tot maar liefst vier slaapkamers en een badkamer. Aan de voorzijde zijn slaapkamer IV (circa 5,61 x 3,50/3,09), slaapkamer V (circa 3,80 x 2,56) en slaapkamer VI (circa 5,08 x 3,33). Slaapkamer VII (circa 3,84 x 2,81) en slaapkamer VIII (circa 3,79 x 3,22) bevinden zich aan de achterzijde. Er zijn meerdere kamers op deze verdieping met een berging of kast in de schuinte van het dak. De badkamer op deze verdieping (circa 2,57 x 1,14) is ingedeeld met een douche, toilet en een wastafel. Vanwege het aantal slaapkamers is het mogelijk om de badkamer te vergroten of te verplaatsen naar een van de naastgelegen slaapkamers. Algemeen: Bouwjaar: 1970 Perceeloppervlakte: 1200 m2 Gebruiksoppervlakte wonen: circa 258 m2 (waarvan 34 m2 souterrain), inhoud circa 1073 m3 Verwarming via een HR-ketel (Remeh, 2010, eigendom) Kunststof kozijnen met isolatieglas 19 zonnepanelen Zwembad is voorzien van een warmtepomp Maar liefst 7 slaapkamers, 2 badkamers en 2 keukens Inpandige garage (souterrain) en een ruime oprit Zeer royaal perceel van 1200 m2 Toplocatie in Vilt met vrij uitzicht aan de voorzijde op het Natura 2000-gebied Energielabel: B Aanvaarding: in onderling overleg Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-ketel, boiler, zonnepanelen, mechanische ventilatie etc. dan dienen deze door de koper te worden overgenomen. De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 3 dagen ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Deze informatie is door ons, Tijs & Cyril Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 725.000

Coûts d'achat (estimés): € 16.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 14.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 741.350

3,04%

Annuellement

%

€ 36.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 725.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
woonhuis, villa, vrijstaande woning

Plan

Chambres
8 chambres
Chambres de coucher
7 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
258 m²
Superficie du terrain
1200 m²
Contenu
1073 m³
Autre espace intérieur
34 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
10 m²
Espace de stockage externe
13 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1970
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Inpandig
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
31-10-2025
Date de vente
26-02-2026

Équipements de la salle de bain

Bidet, dubbele wastafel, ligbad, 2 toiletten, douche, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • schuifpui
  • zonnepanelen
  • en zwembad

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 6325

Google Maps

Aperçu géographique Berg en Terblijt

Aperçu spatial du site de travail dans Berg en Terblijt

Chiffres de logement et de quartier dans Berg en Terblijt

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Berg en Terblijt. En 2026 étaient 4.375 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 376.000.

Résidents

4.375

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 376.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 36.500

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

68

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Berg en Terblijt
Année Résidents
2021 4.275
2022 4.270
2023 4.330
2024 4.305
2025 4.310
2026 4.375

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Berg en Terblijt
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 282.000
2022 EUR 297.000
2023 EUR 345.000
2024 EUR 348.000
2025 EUR 376.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.275 0-15: 560 15-25: 435 25-45: 840 45-65: 1.250

Niveau d'enseignement

Hoger

1.060

Praktisch

820

Middelbaar

1.230

Origine des habitants (2025)

Europa

440

Nederland

3.635

Buiten Europa

240

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 252
Appartementen 395
Tussenwoningen 361
Vrijstaande woningen 486
Twee-onder-één-kap woningen 536

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 60
1900 tot 1925 105
1925 tot 1950 135
1950 tot 1970 539
1970 tot 1980 493
1980 tot 1990 280
1990 tot 2000 74
2000 tot 2010 46
2010 tot 2020 13
2020 en later 34

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

547

Étiquette D

359

Étiquette B

275

Étiquette A

256

Étiquette G

222

Étiquette F

188

Étiquette E

80

Étiquette A+++

29

Étiquette A+

22

Étiquette A++++

6

Étiquette A++

5

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Berg en Terblijt
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.560 3.110
2021 1.760 3.180
2022 1.390 2.990
2023 1.160 2.910
2024 1.090 2.960

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.100 • Électricité: 2.740

Huurwoning

Gaz: 850 • Électricité: 2.060

Koopwoning

Gaz: 1.270 • Électricité: 3.220

Appartement

Gaz: 790 • Électricité: 1.940

Tussenwoning

Gaz: 970 • Électricité: 2.590

Vrijstaande woning

Gaz: 1.510 • Électricité: 3.850

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.230 • Électricité: 2.970

Activité dans Berg en Terblijt (2025)

Handel en HORECA 80
Nijverheid en energie 55
Zakelijke dienstverlening 125
Overheid, onderwijs en zorg 85
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 70

Nombre total d'établissements: 480

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Berg en Terblijt
Période Délits
jan 2026 2
jul 2025 8
jun 2025 5
mei 2025 8
mrt 2025 9
mrt 2026 4
nov 2024 3
nov 2025 3
okt 2024 7
okt 2025 4
sep 2024 7
sep 2025 4

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Berg en Terblijt.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Berg en Terblijt

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Berg en Terblijt?

Berg en Terblijt telt in 2026 ongeveer 4.375 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Berg en Terblijt?

De gemiddelde WOZ-waarde in Berg en Terblijt is in 2025 circa € 376.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Berg en Terblijt?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Berg en Terblijt ligt rond € 36.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Berg en Terblijt?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 68 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Berg en Terblijt?

In Berg en Terblijt komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 536 woningen.

Meer maisons in Berg en Terblijt

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.