Ir directamente al contenido
Logotipo de Tijs & Cyril Makelaardij

Nachtegaalstraat 14

6325AX Berg en Terblijt • Limburg

Vendido

€ 725.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 16.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 14.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 741.350

Precio de compra /m²: € 2.810

Galería de fotos

Descripción

DEZE WONING WORDT U AANGEBODEN DOOR TIJS & CYRIL MAKELAARDIJ: Zeer royale villa op een toplocatie tussen Maastricht en Valkenburg. Op een van de mooiste plekjes van Vilt, net buiten Berg en Terblijt, staat De Nachtegaal. Deze villa, gebouwd in 1970, is het perfecte huis voor een groot gezin dat op zoek is naar ruimte en een uitzicht om in te lijsten. In totaal zijn er maar liefst 7 slaapkamers en 2 badkamers, deels op de begane grond en deels op de 1e verdieping. Het souterrain biedt ruimte aan de garage, een bijkeuken/wasruimte en 2 bergingen. Typering: Met de fiets bent u zo in Berg en Terblijt waar een supermarkt, basisschool, een voetbal- en een tennisclub zijn. In het nabijgelegen Valkenburg zijn uitgebreide winkelvoorzieningen, diverse scholen, vele restaurants en cafés. Maastricht bevindt zich op circa 6,5 kilometer afstand en, via de Cauberg, is het slechts 2.5 kilometer naar het centrum van Valkenburg. De snelwegen A2 en A79, richting Eindhoven en Heerlen, zijn goed bereikbaar. Souterrain: De grootste ruimte in het souterrain is de verwarmde garage van circa 4,75 x 6,92/6,13 meter. Aan de voorzijde zijn een brede en een smalle, elektrisch bedienbare sectionaalpoort geplaatst. Aan de achterzijde van het souterrain zijn een bijkeuken/wasruimte (circa 3,81 x 2,12) en twee bergingen van circa 9,0 en 5,8 m2. In de bijkeuken/wasruimte staat een volwaardige keukenopstelling met diverse inbouwapparatuur. In het merendeel van de ruimtes in het souterrain is er daglichttoetreding. Begane grond: Via de buitentrap loopt u naar de entree van De Nachtegaal; een villa van groot formaat. In de ontvangsthal zijn de meterkast, het gastentoilet, de trap naar het souterrain en de trap naar de eerste verdieping. Opvallende elementen zijn de marmeren vloer en het kleurrijke glas in de deuren van de woonkamer. De zeer royale woon-/eetkamer van circa 65 m2, verdeeld over twee niveaus, heeft een speelse indeling en prachtig uitzicht naar de tuin. Maar het allermooiste is het uitzicht aan de voorzijde naar het glooiende landschap aan de overzijde van de rustige straat. Opvallende elementen zijn de twee open haarden, de leisteenvloer en het hoge plafond in de achterste zitkamer. Naast de woonkamer is de dichte keuken (circa 4,86 x 3,76) met een granieten vloer met vloerverwarming en een directe toegang tot het terras aan de achterzijde. De hoekopstelling heeft een ingebouwde 6-pits gaskookplaat, afzuigkap, oven, magnetron, vaatwasser en een koelkast. Het aanrechtblad en de achterwand zijn uitgevoerd in zwart graniet. Het linkerdeel van de hal biedt toegang tot drie slaapkamers en een badkamer. Slaapkamer I (circa 4,70 x 2,99) heeft, net als slaapkamer II (circa 3,08/2,21 x 2,95), uitzicht naar de zijtuin. Aan de achterzijde is slaapkamer III (circa 4,86 x 4,28) met een vaste kastenwand en een deur naar de tuin. De badkamer is niet alleen vanuit deze slaapkamer, maar ook vanuit de hal te bereiken. Deze ruimte (circa 3,08 x 1,75/1,43) is ingedeeld met een ligbad, twee wastafels, een toilet en een bidet. De rondom gelegen tuin is te bereiken vanuit de woonkamer, keuken en de master bedroom. U ziet bomen, brede borders met gevarieerde beplanting, vijver en een groot gazon. Er zijn meerdere terrassen, waardoor er altijd een plekje in de zon is, en het ronde zwembad. Eerste verdieping: Vanaf de overloop heeft u toegang tot maar liefst vier slaapkamers en een badkamer. Aan de voorzijde zijn slaapkamer IV (circa 5,61 x 3,50/3,09), slaapkamer V (circa 3,80 x 2,56) en slaapkamer VI (circa 5,08 x 3,33). Slaapkamer VII (circa 3,84 x 2,81) en slaapkamer VIII (circa 3,79 x 3,22) bevinden zich aan de achterzijde. Er zijn meerdere kamers op deze verdieping met een berging of kast in de schuinte van het dak. De badkamer op deze verdieping (circa 2,57 x 1,14) is ingedeeld met een douche, toilet en een wastafel. Vanwege het aantal slaapkamers is het mogelijk om de badkamer te vergroten of te verplaatsen naar een van de naastgelegen slaapkamers. Algemeen: Bouwjaar: 1970 Perceeloppervlakte: 1200 m2 Gebruiksoppervlakte wonen: circa 258 m2 (waarvan 34 m2 souterrain), inhoud circa 1073 m3 Verwarming via een HR-ketel (Remeh, 2010, eigendom) Kunststof kozijnen met isolatieglas 19 zonnepanelen Zwembad is voorzien van een warmtepomp Maar liefst 7 slaapkamers, 2 badkamers en 2 keukens Inpandige garage (souterrain) en een ruime oprit Zeer royaal perceel van 1200 m2 Toplocatie in Vilt met vrij uitzicht aan de voorzijde op het Natura 2000-gebied Energielabel: B Aanvaarding: in onderling overleg Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”). Indien er in de woning huurtoestellen aanwezig zijn zoals CV-ketel, boiler, zonnepanelen, mechanische ventilatie etc. dan dienen deze door de koper te worden overgenomen. De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst. De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 3 dagen ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren. Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud. Deze informatie is door ons, Tijs & Cyril Makelaardij met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuist of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 725.000

Coste del comprador (estimado): € 16.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 14.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 741.350

3,04%

Anualmente

%

€ 36.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 725.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, villa, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
8 habitaciones
Habitaciones de dormir
7 dormitorios
Baños
2 badkamers en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
258 m²
Área del lote
1200 m²
Contenido
1073 m³
Otra zona interior
34 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
10 m²
Espacio de almacenamiento externo
13 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1970
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Rescate
Vrijstaande houten berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
31-10-2025
Fecha de venta
26-02-2026

Instalaciones del baño

Bidet, dubbele wastafel, ligbad, 2 toiletten, douche, en wastafel

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • schuifpui
  • zonnepanelen
  • en zwembad

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 6325

Mapas de Google

Vista geográfica Berg en Terblijt

Vista espacial del área de trabajo en Berg en Terblijt

Estadísticas de vivienda y vecindario en Berg en Terblijt

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Berg en Terblijt. En 2026 había 4.375 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 376.000.

Inhabitantes

4.375

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 376.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 36.500

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

68

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Berg en Terblijt
Año Inhabitantes
2021 4.275
2022 4.270
2023 4.330
2024 4.305
2025 4.310
2026 4.375

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Berg en Terblijt
Año Promedio WOZ
2021 EUR 282.000
2022 EUR 297.000
2023 EUR 345.000
2024 EUR 348.000
2025 EUR 376.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 1.275 0-15: 560 15-25: 435 25-45: 840 45-65: 1.250

Nivel académico

Hoger

1.060

Praktisch

820

Middelbaar

1.230

Origen de los residentes (2025)

Europa

440

Nederland

3.635

Buiten Europa

240

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 252
Appartementen 395
Tussenwoningen 361
Vrijstaande woningen 486
Twee-onder-één-kap woningen 536

Período de construcción del edificio

Voor 1700 6
1700 tot 1900 60
1900 tot 1925 105
1925 tot 1950 135
1950 tot 1970 539
1970 tot 1980 493
1980 tot 1990 280
1990 tot 2000 74
2000 tot 2010 46
2010 tot 2020 13
2020 en later 34

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

547

Etiqueta D

359

Etiqueta B

275

Etiqueta A

256

Etiqueta G

222

Etiqueta F

188

Etiqueta E

80

Etiqueta A+++

29

Etiqueta A+

22

Etiqueta A++++

6

Etiqueta A++

5

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Berg en Terblijt
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.560 3.110
2021 1.760 3.180
2022 1.390 2.990
2023 1.160 2.910
2024 1.090 2.960

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.100 • Electricidad: 2.740

Huurwoning

Gas: 850 • Electricidad: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.270 • Electricidad: 3.220

Appartement

Gas: 790 • Electricidad: 1.940

Tussenwoning

Gas: 970 • Electricidad: 2.590

Vrijstaande woning

Gas: 1.510 • Electricidad: 3.850

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Electricidad: 2.970

Actividad empresarial en Berg en Terblijt (2025)

Handel en HORECA 80
Nijverheid en energie 55
Zakelijke dienstverlening 125
Overheid, onderwijs en zorg 85
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 70

Número total de establecimientos empresariales: 480

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Berg en Terblijt
Periodo Delitos
jan 2026 2
jul 2025 8
jun 2025 5
mei 2025 8
mrt 2025 9
mrt 2026 4
nov 2024 3
nov 2025 3
okt 2024 7
okt 2025 4
sep 2024 7
sep 2025 4

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Berg en Terblijt.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Berg en Terblijt

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Berg en Terblijt?

Berg en Terblijt telt in 2026 ongeveer 4.375 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Berg en Terblijt?

De gemiddelde WOZ-waarde in Berg en Terblijt is in 2025 circa € 376.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Berg en Terblijt?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Berg en Terblijt ligt rond € 36.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Berg en Terblijt?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 68 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Berg en Terblijt?

In Berg en Terblijt komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 536 woningen.

Meer viviendas in Berg en Terblijt

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.