Aller directement au contenu
Logo de Van Herk Makelaars Capelle aan den IJssel

Filomeentje erf 94

2907BC Capelle aan den IJssel • Zuid-Holland

Vendu

€ 279.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 286.430

Prix d'achat /m²: € 4.428

Galerie de photos

Description

STARTERS OPPORTUNITEIT MET ZONNIG TERRAS Op zoek naar een fijn, licht appartement met zonnig balkon én parkeerplek? Dan is dit 2-kamerappartement op de derde verdieping van een goed onderhouden complex in Schollevaar zeker de moeite waard. Het appartement is gunstig geprijsd en biedt volop mogelijkheden om het geheel naar eigen smaak op te knappen en in te richten. Met een ruime woonkamer, halfopen keuken, één slaapkamer en een multifunctionele eetkamer die eenvoudig om te toveren is tot werkplek of tweede slaapkamer, is dit een perfect startpunt voor jouw volgende stap. LICHT, RUIM EN DIRECT TE BETREKKEN De woonkamer is heerlijk licht en sluit aan op de halfopen keuken, waardoor je een ruimtelijk gevoel hebt in het hart van het appartement. De eetkamer is groot genoeg om als aparte werk- of logeerkamer te gebruiken. De badkamer is volledig betegeld en voorzien van douche, wastafel en wasmachineaansluiting. Het toilet met fonteintje bevindt zich apart. En het balkon? Dat ligt op het zonnige zuiden, dus volop genieten van de middag- en avondzon. VEILIG PARKEREN EN EIGEN BERGING Bij het appartement hoort een eigen parkeerplaats op het afgesloten parkeerterrein. Dankzij de poort is dit terrein alleen toegankelijk voor bewoners. Dat betekent altijd een plekje voor de deur, geen gedoe met krabben in de winter en droog uitstappen bij regen. De privéberging ligt in het naastgelegen complex en biedt ruimte voor fietsen en opslag. GOED ONDERHOUDEN DOOR ACTIEVE VVE Hoewel het complex dateert uit 1981, is het goed onderhouden door een actieve VvE. In de afgelopen jaren zijn diverse werkzaamheden uitgevoerd: kunststof kozijnen met HR++ glas aan de binnenring, herstel van het metselwerk en gevels in 2022 en het ophogen en opnieuw bestraten van het parkeerterrein in 2024. De maandelijkse VvE-bijdrage bedraagt € 154,83, wat zorgt voor continu onderhoud en toekomstbestendigheid. CENTRAAL EN GROEN WONEN IN SCHOLLEVAAR De wijk Schollevaar staat bekend om zijn groene karakter, speelse opzet en goede bereikbaarheid. Winkels voor de dagelijkse boodschappen zijn dichtbij, net als scholen, openbaar vervoer en uitvalswegen. Voor een middagje shoppen zit je zó bij Alexandrium of Capelle XL. Meer zin in rust en natuur? Park Schollebos ligt op slechts 10 minuten lopen en is ideaal voor een wandeling of picknick. BIJZONDERHEDEN: - Bouwjaar 1981; - Woonoppervlakte 63 m²; - Gelegen op de 3e verdieping; - Zonnig balkon van 9 m² gelegen op het zuiden; - 1 slaapkamer aanwezig; - Er is een eigen parkeerplaats en eigen berging op de begane grond. De parkeergarage is voor bewoners toegankelijk middels een elektrisch hek met afstandsbediening; - Uitstekend werkende VVE met een maandelijkse VVE bijdrage van circa € 154,83; - Verwarming en warm water middels stadsverwarming, het appartement is volledig gasloos; - Nabij openbaar vervoer (bus, trein metro) en goede bereikbaarheid richting A16/A20; - Energielabel C, geldig tot 17-03-2032; - Oplevering in overleg. INTERESSE? MAAK DAN SNEL EEN AFSPRAAK! Ons advies is om bij het kopen van je nieuwe huis je eigen NVM-makelaar mee te nemen. TOELICHTINGSCLAUSULE NEN2580 De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. KOOPOVEREENKOMST PAS RECHTSGELDIG NA ONDERTEKENING Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst' “Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.”

Prêt immobilier berekenen

€ 279.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 286.430

2,78%

Annuellement

%

€ 13.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 279.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, portiekflat (appartement)

Plan

Chambres
2 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
3e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
63 m²
Contenu
198 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
9 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1981
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Stadsverwarming
Eau chaude
Stadsverwarming
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
"VvE contribution périodique"
Non
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Sauvetage
Box
Parkieren
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
10-09-2025
Date de vente
13-03-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, ligbad, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Dakraam
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2907

Google Maps

Capelle aan den IJssel sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Capelle aan den IJssel

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Capelle aan den IJssel. En 2026 étaient 69.644 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 362.000.

Résidents

69.644

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 362.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.500

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.948

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Capelle aan den IJssel
Année Résidents
2022 67.188
2023 67.552
2024 67.925
2025 68.624
2026 69.644

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Capelle aan den IJssel
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 246.000
2022 EUR 270.000
2023 EUR 310.000
2024 EUR 350.000
2025 EUR 362.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 15.275 0-15: 10.663 15-25: 7.824 25-45: 17.445 45-65: 17.417

Niveau d'enseignement

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

6.178

Nederland

39.311

Buiten Europa

23.135

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 3.340
Appartementen 18.797
Tussenwoningen 9.667
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 725

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 58
1900 tot 1925 43
1925 tot 1950 830
1950 tot 1970 2.655
1970 tot 1980 3.988
1980 tot 1990 4.577
1990 tot 2000 2.862
2000 tot 2010 1.182
2010 tot 2020 381
2020 en later 368

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

9.606

Étiquette A

9.392

Étiquette B

6.657

Étiquette D

2.542

Étiquette E

2.008

Étiquette F

785

Étiquette G

741

Étiquette A+

739

Étiquette A+++

654

Étiquette A++

309

Étiquette A++++

256

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Capelle aan den IJssel
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 730 2.700
2021 800 2.750
2022 620 2.590
2023 550 2.400
2024 540 2.400

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 720 • Électricité: 2.900

Huurwoning

Gaz: 480 • Électricité: 2.030

Koopwoning

Gaz: 610 • Électricité: 2.710

Appartement

Gaz: 460 • Électricité: 1.980

Tussenwoning

Gaz: 570 • Électricité: 2.770

Vrijstaande woning

Gaz: 1.430 • Électricité: 4.560

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.000 • Électricité: 3.580

Activité dans Capelle aan den IJssel (2025)

Handel en HORECA 1.445
Nijverheid en energie 1.150
Zakelijke dienstverlening 2.475
Overheid, onderwijs en zorg 1.830
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 920
Financiele diensten en onroerendgoed 420
Cultuur, recreatie en overige diensten 845

Nombre total d'établissements: 9.115

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Capelle aan den IJssel
Période Délits
jan 2025 250
jan 2026 289
jul 2025 271
jun 2025 249
mei 2025 232
mrt 2025 245
nov 2024 223
nov 2025 219
okt 2024 230
okt 2025 246
sep 2024 207
sep 2025 225

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Capelle aan den IJssel.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Capelle aan den IJssel

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Capelle aan den IJssel?

Capelle aan den IJssel telt in 2026 ongeveer 69.644 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel is in 2025 circa € 362.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel ligt rond € 34.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Capelle aan den IJssel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.948 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Capelle aan den IJssel?

In Capelle aan den IJssel komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 18.797 woningen.

Meer maisons in Capelle aan den IJssel

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.