Aller directement au contenu
Logo de Van Herk Makelaars Capelle aan den IJssel

Pietersberg 102

2905PB Capelle aan den IJssel • Zuid-Holland

Vendu

€ 375.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 384.350

Prix d'achat /m²: € 3.989

Galerie de photos

Description

- NIEUW IN DE VERKOOP - INSTAPKLAAR APPARTEMENT GELEGEN OP DE 1E VERDIEPING VAN EEN GOED ONDERHOUDEN COMPLEX. HET APPARTEMENT HEEFT 3 SLAAPKAMERS, EEN VERNIEUWDE KEUKEN EN BADKAMER EN ALS EYECATCHER EEN WAANZINNIG TERRAS OM OPTIMAAL VAN DE ZON TE GENIETEN! KORTOM, ZEKER EEN BEZICHTIGING WAARD! GELEGEN OP DE EERSTE VERDIEPING: Het appartement is gelegen in de populaire ''Bergenbuurt''. Het is gelegen op de eerste verdieping en beschikt over 94 m² woonoppervlakte. Dit is verdeeld over een ruime, lichte woonkamer met moderne open keuken. Vanuit een tussenportaal zijn 3 slaapkamers, de badkamer, het toilet en een wasruimte toegankelijk. Vanuit de woonkamer en één van de slaapkamers is het heerlijke terras toegankelijk. Deze is zonnig gesitueerd waardoor er de hele dag van de zon genoten kan worden. Vanuit een andere slaapkamer is het balkon toegankelijk. Om het plaatje compleet te maken is er een privé parkeerplaats aanwezig in de ondergelegen parkeergarage. KOPEN ZONDER KLUSSEN: Het appartement is in 2021 gerenoveerd waardoor deze zo te betrekken is. Zo is er een mooie zwarte keuken geplaatst, welke is voorzien van alle benodigde inbouwapparatuur, te weten: een koel-/vriescombinatie, combi-magnetron, oven, vaatwasser met besteklade, inductiekookplaat, recirculatie wandafzuigkap en een ingebouwde prullenbak. Ook is de badkamer toen vernieuwd. Alle wanden in de woonkamer en keuken zijn gestuct, evenals het plafond in de keuken. Verwarming geschiedt middels een cv-ketel (2016) en een warmte-terug-win systeem. Mede hierdoor beschikt het appartement over een energielabel A, welke geldig is tot 29-06-2031. CENTRALE LIGGING: De woning bevindt zich in de wijk “Oostgaarde”, nabij recreatie-/natuurgebied “Hitland” en het ’s-Gravenweg-gebied. Op loopafstand is het winkelcentrum “de Terp” met het openbaar vervoer (bus en metro) te vinden. Diverse uitvalswegen zoals de A20 en A16 zijn snel te bereiken. De "Bergen Buurt" is sinds 2010 een beschermd stads-/dorpsgezicht vanwege de stedenbouwkundige architectuurhistorische. VERKOPER AAN HET WOORD: Vier jaar geleden kwamen wij in deze woning wonen, een plek waar we meteen potentie in zagen. Met veel plezier hebben we het huis helemaal opgeknapt en er een gezellige, warme thuis van gemaakt. Ons ruime terras is altijd onze favoriete plek geweest — een heerlijke plek om te ontspannen en te genieten van de rustige omgeving. Ook de buren hebben onze woonervaring extra fijn gemaakt: altijd vriendelijk, behulpzaam en in voor een gezellig praatje. Samen met de rustige buurt voelde het echt als een plek om helemaal thuis te zijn. Nu is het tijd voor een nieuw hoofdstuk, maar we laten dit huis met een warm hart achter. We hopen dat de nieuwe bewoners hier net zoveel geluk, warmte en mooie herinneringen zullen vinden als wij dat hebben gedaan. BIJZONDERHEDEN: - Goed onderhouden appartement in de populaire Bergenbuurt; - Bouwjaar 1978; - Gelegen op de 1e verdieping; - 94 m² woonoppervlakte; - Gehele appartementencomplex is gerenoveerd in 2003; - Voorzien van een fraaie keuken; - 3 slaapkamers; - Gelegen aan de binnenring met een heerlijk terras; - Één slaapkamer beschikt over een balkon; - Eigen privé parkeerplaats in de overdekte afgesloten parkeergarage; - Bergruimte in de onderbouw; - Er is een lift aanwezig in het complex, gelegen tegenover het appartement; - Dichtbij metro, winkelcentrum 'De Terp', Hitland en Schollebos; - Geheel voorzien van aluminium kozijnen met HR beglazing; - Actieve VVE: € 262,72 per maand - Energielabel A, welke geldig is tot 29-06-2031; - Oplevering in Maart 2026. INTERESSE? MAAK DAN SNEL EEN AFSPRAAK! Ons advies is om bij het kopen van je nieuwe huis je eigen NVM-makelaar mee te nemen. TOELICHTINGSCLAUSULE NEN2580 De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. KOOPOVEREENKOMST PAS RECHTSGELDIG NA ONDERTEKENING Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een 'ondertekende koopovereenkomst' “Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.” Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 375.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 384.350

2,78%

Annuellement

%

€ 18.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 375.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
94 m²
Contenu
294 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
13 m²
Espace de stockage externe
8 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1978
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak
Isolation
Dubbel glas en HR-glas
Chauffage
Cv-ketel en warmte terugwininstallatie
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Agpo Feroli Bluesense CW3 (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
"VvE contribution périodique"
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Zonneterras
Parkieren
Op afgesloten terrein en parkeergarage
Type de garage
Parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
28-11-2025
Date de vente
24-03-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Lift
  • schuifpui
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2905

Google Maps

Capelle aan den IJssel sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Capelle aan den IJssel

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Capelle aan den IJssel. En 2026 étaient 69.644 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 362.000.

Résidents

69.644

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 362.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.500

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.948

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Capelle aan den IJssel
Année Résidents
2022 67.188
2023 67.552
2024 67.925
2025 68.624
2026 69.644

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Capelle aan den IJssel
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 246.000
2022 EUR 270.000
2023 EUR 310.000
2024 EUR 350.000
2025 EUR 362.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 15.275 0-15: 10.663 15-25: 7.824 25-45: 17.445 45-65: 17.417

Niveau d'enseignement

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

6.178

Nederland

39.311

Buiten Europa

23.135

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 3.340
Appartementen 18.797
Tussenwoningen 9.667
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 725

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 58
1900 tot 1925 43
1925 tot 1950 830
1950 tot 1970 2.655
1970 tot 1980 3.988
1980 tot 1990 4.577
1990 tot 2000 2.862
2000 tot 2010 1.182
2010 tot 2020 381
2020 en later 368

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

9.606

Étiquette A

9.392

Étiquette B

6.657

Étiquette D

2.542

Étiquette E

2.008

Étiquette F

785

Étiquette G

741

Étiquette A+

739

Étiquette A+++

654

Étiquette A++

309

Étiquette A++++

256

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Capelle aan den IJssel
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 730 2.700
2021 800 2.750
2022 620 2.590
2023 550 2.400
2024 540 2.400

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 720 • Électricité: 2.900

Huurwoning

Gaz: 480 • Électricité: 2.030

Koopwoning

Gaz: 610 • Électricité: 2.710

Appartement

Gaz: 460 • Électricité: 1.980

Tussenwoning

Gaz: 570 • Électricité: 2.770

Vrijstaande woning

Gaz: 1.430 • Électricité: 4.560

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.000 • Électricité: 3.580

Activité dans Capelle aan den IJssel (2025)

Handel en HORECA 1.445
Nijverheid en energie 1.150
Zakelijke dienstverlening 2.475
Overheid, onderwijs en zorg 1.830
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 920
Financiele diensten en onroerendgoed 420
Cultuur, recreatie en overige diensten 845

Nombre total d'établissements: 9.115

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Capelle aan den IJssel
Période Délits
jan 2025 250
jan 2026 289
jul 2025 271
jun 2025 249
mei 2025 232
mrt 2025 245
nov 2024 223
nov 2025 219
okt 2024 230
okt 2025 246
sep 2024 207
sep 2025 225

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Capelle aan den IJssel.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Capelle aan den IJssel

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Capelle aan den IJssel?

Capelle aan den IJssel telt in 2026 ongeveer 69.644 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel is in 2025 circa € 362.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel ligt rond € 34.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Capelle aan den IJssel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.948 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Capelle aan den IJssel?

In Capelle aan den IJssel komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 18.797 woningen.

Meer maisons in Capelle aan den IJssel

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.