Aller directement au contenu
Logo de Van Santen Makelaars

Slotplein 120

2902HR Capelle aan den IJssel • Zuid-Holland

€ 325.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 333.350

Prix d'achat /m²: € 4.012

Galerie de photos

Description

Wat een heerlijke ligging heeft dit appartement! Er is een werkelijk fantastisch groen en vrij uitzicht op het Slotpark aan de achterzijde en het gemak en de gezelligheid van het winkelcentrum aan de voorkant! Dit ruim opgezette 3-kamerappartement op de eerste etage van een kleinschalig appartementencomplex heeft een zonnig balkon, vloerverwarming door het gehele appartement en een berging in de onderbouw. Het appartement is gunstig gelegen ten opzichte van diverse voorzieningen. Winkelcentrum Slotplein is voor de deur, hier kun je terecht voor de dagelijkse boodschappen. Ook zijn er verschillende eetgelegenheden en zijn het overdekte winkelcentrum de Koperwiek, het Isala theater en diverse horecagelegenheden op korte afstand. Openbaar vervoer zoals de metro en bus zijn in de buurt evenals uitvalswegen A16 en A20. Indeling: Entree met videofoon/belinstallatie op de begane grond, afgesloten entreehal met trapopgang naar de etages. 1e etage: Toegang tot de woning vanaf de galerij, entree in de hal met garderobe. Vanuit hier is er toegang tot de centrale binnenhal met deuren naar de beide slaapkamers, berging, badkamer en de nette toiletruimte met toilet en fontein. De woonkamer is ca. 21m2 en heeft een mooie lichtinval door de grote raampartij en een mooi vrij en groen uitzicht op het Slotpark. De naast de woonkamer gelegen open keuken heeft een hoekopstelling in een landelijke stijl met een 5-pits gaskookplaat incl. wokbrander, een oven, een afzuigkap, een klein model vaatwasser en een koel-/vriescombinatie. Vanuit de keuken is er toegang tot het balkon van ca. 5m2. Het balkon heeft een zonnige ligging op het zuidwesten en vanaf hier heb je een mooi uitzicht over het Slotpark. De slaapkamers zijn 14m2 en 10m2. De nette badkamer is in 2019 verbouwd en uitgevoerd in wit met een inloopdouche met regendouche, een wastafelmeubel met spiegel, badkamerkast en mechanische ventilatie. Ook bevindt zich hier de aansluiting voor de wasmachine en droger. Er is een handige, ruime berging met de C.V.-ketel (2021) en de mechanische ventilatie unit. Bijzonderheden: De woning is geheel voorzien van houten kozijnen met dubbel glas, schilderwerk is uitgevoerd in 2023/2024; In 2022 is de woning geheel voorzien van vloerverwarming in combinatie met een gietvloer; Maandelijkse bijdrage VVE € 146,62; De woning heeft een eigen berging in de onderbouw; Oplevering in overleg.

Prêt immobilier berekenen

€ 325.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 333.350

2,78%

Annuellement

%

€ 16.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 325.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, galerijflat

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
81 m²
Contenu
240 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
5 m²
Espace de stockage externe
4 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1988
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HRE kompakt (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Non
Assemblée annuelle du VvE
Non
"VvE contribution périodique"
Non
Fonds de réserve VvE présent
Non
Plan d'entretien VvE
Non
Assurance de copropriété VvE
Non

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan park, in centrum en in woonwijk
Sauvetage
Box
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
16-05-2025
Date de vente
13-07-2025

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2902

Google Maps

Capelle aan den IJssel sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Capelle aan den IJssel

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Capelle aan den IJssel. En 2026 étaient 69.644 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 362.000.

Résidents

69.644

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 362.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.500

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.948

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Capelle aan den IJssel
Année Résidents
2022 67.188
2023 67.552
2024 67.925
2025 68.624
2026 69.644

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Capelle aan den IJssel
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 246.000
2022 EUR 270.000
2023 EUR 310.000
2024 EUR 350.000
2025 EUR 362.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 15.275 0-15: 10.663 15-25: 7.824 25-45: 17.445 45-65: 17.417

Niveau d'enseignement

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

6.178

Nederland

39.311

Buiten Europa

23.135

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 3.340
Appartementen 18.797
Tussenwoningen 9.667
Vrijstaande woningen 630
Twee-onder-één-kap woningen 725

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 58
1900 tot 1925 43
1925 tot 1950 830
1950 tot 1970 2.655
1970 tot 1980 3.988
1980 tot 1990 4.577
1990 tot 2000 2.862
2000 tot 2010 1.182
2010 tot 2020 381
2020 en later 368

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

9.606

Étiquette A

9.392

Étiquette B

6.657

Étiquette D

2.542

Étiquette E

2.008

Étiquette F

785

Étiquette G

741

Étiquette A+

739

Étiquette A+++

654

Étiquette A++

309

Étiquette A++++

256

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Capelle aan den IJssel
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 730 2.700
2021 800 2.750
2022 620 2.590
2023 550 2.400
2024 540 2.400

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 720 • Électricité: 2.900

Huurwoning

Gaz: 480 • Électricité: 2.030

Koopwoning

Gaz: 610 • Électricité: 2.710

Appartement

Gaz: 460 • Électricité: 1.980

Tussenwoning

Gaz: 570 • Électricité: 2.770

Vrijstaande woning

Gaz: 1.430 • Électricité: 4.560

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.000 • Électricité: 3.580

Activité dans Capelle aan den IJssel (2025)

Handel en HORECA 1.445
Nijverheid en energie 1.150
Zakelijke dienstverlening 2.475
Overheid, onderwijs en zorg 1.830
Landbouw, bosbouw en visserij 30
Vervoer, informatie en communicatie 920
Financiele diensten en onroerendgoed 420
Cultuur, recreatie en overige diensten 845

Nombre total d'établissements: 9.115

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Capelle aan den IJssel
Période Délits
jan 2025 250
jan 2026 289
jul 2025 271
jun 2025 249
mei 2025 232
mrt 2025 245
nov 2024 223
nov 2025 219
okt 2024 230
okt 2025 246
sep 2024 207
sep 2025 225

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Capelle aan den IJssel.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Capelle aan den IJssel

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Capelle aan den IJssel?

Capelle aan den IJssel telt in 2026 ongeveer 69.644 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel?

De gemiddelde WOZ-waarde in Capelle aan den IJssel is in 2025 circa € 362.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Capelle aan den IJssel ligt rond € 34.500 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Capelle aan den IJssel?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.948 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Capelle aan den IJssel?

In Capelle aan den IJssel komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 18.797 woningen.

Meer maisons in Capelle aan den IJssel

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.