Aller directement au contenu
Logo de ENTREE makelaars Kromme Rijnstreek

Zandpad 27

3945BA Cothen • Utrecht

Disponible

€ 1.100.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 23.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 22.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 1.123.850

Prix d'achat /m²: € 6.918

Galerie de photos

Zandpad 27 Cothen
Photo 148

Description

Vrijstaand wonen met ruimte, rust en volop mogelijkheden! Dit uitstekend onderhouden landhuis met extra appartement/gastenverblijf, dubbele garage en schuur is gelegen op riant perceel van maar liefst 4.930 m². Hoe mooi is het om je eigen oprijlaan op te rijden om vervolgens op je eigen terrein voor het huis ruimschoots parkeergelegenheid te hebben voor meerdere auto's? Het perceel royaal en biedt veel mogelijkheden voor dieren/paardenliefhebbers en grenst aan de ene zijde aan de Kromme Rijn, met eigen aanlegsteiger voor kano en/of roeibootje, aan de andere zijde grenst het perceel aan een sfeervol wandelpad dat je meeneemt langs uitgestrekte weilanden en karakteristieke boomgaarden richting het dorp Cothen. Het woonhuis met aangebouwde serre is de afgelopen jaren op stijlvolle wijze gemoderniseerd, gerenoveerd en verduurzaamd. Het naastgelegen bijgebouw is als dubbele garage gebouwd en voorzien van bovengelegen gastenverblijf, inclusief keuken, badkamer en toilet. Om het buitenleven nog aantrekkelijker te maken, is er achter de garage een uitstekend overdekt terras gerealiseerd met mogelijkheid voor het plaatsen van BBQ of pizzasteenoven en sowieso een prachtig zicht op de naastgelegen fruitboomgaard en idyllische omgeving. De 2e schuur, was voorheen in gebruik als paardenstal en biedt een mooie hobbyruimte of ruimte voor de dieren. De tuin is fraai aangelegd met enkele terrassen, siertuin, moestuin met plantenkas, enkele fruitbomen en is goed onderhouden. Het geheel is combineert comfortabel wonen met het ultieme buitenleven en is centraal gelegen tussen Wijk bij Duurstede en Cothen. Middels openbaar vervoer en met de auto is er een goede verbinding naar Utrecht en Amersfoort. KENMERKEN Gebruiksoppervlakte wonen: 159 m² Garageoppervlakte: 56 m² Schuuroppervlakte 34 m² Inhoud: 796 m³ Perceelgrootte: 4930 m² Bouwjaar: 1860 Energielabel: C INDELING Begane grond: ENTREE, hal met garderobekast, luxe toilet met fonteintje, ruime woonkamer met aansluitende serre van 56 m² met houtkachel, de serre geeft prachtig uitzicht op de aangelegde tuin. Halfopen moderne luxe keuken met caesarstone werkblad en inbouwapparatuur zoals keramische kookplaat, rvs schouwkap, koelkast, afwasmachine, combimagnetron en quooker. De gehele begane grond is voorzien van een fraaie gietvloer met vloerverwarming. De moderne serre aan de achterzijde van het woonhuis is van alle comfort voorzien en geeft een prachtig vergezicht over de tuin en de fruitboomgaard van het aangrenzende landgoed Steniswaard. Eerste verdieping: Overloop met toegang naar 2 slaapkamers (voorheen 3) en een riante badkamer. De slaapkamer aan de achterzijde is royaal, namelijk 20.1m² met inloopkasten, gelegen aan de westzijde en met uitzicht over de tuin en achtergelegen boomgaard. Aan de voorzijde van de woning bevinden zich 2e slaapkamer van 9.3 m² en de badkamer. De badkamer is 12.5 m² is voorzien van duo bubbelbad, ruime instapdouche, wastafel en toilet, met vloerverwarming en een washoek met opstelling wasmachine en droger. De gehele eerste etage is voorzien van een massief eiken vloer. Via vlizotrap bereikbare vliering. BIJGEBOUWEN Garage/hobbyruimte: Verwarmde ruime dubbele garage van 56 m² met elektrisch bedienbare garagedeuren. Op de begane grond is de mogelijkheid voor het parkeren van 2 auto’s en tevens ruimte voor een werkbank, veel vaste kastruimte en een keukenblok. Op de verdieping is een appartement/gastenverblijf gerealiseerd. Een fraaie ruimte met mooi zicht op de landerijen en voldoende plek voor zithoek, slaapruimte en eethoek. Voorts beschikt het verblijf over een keukenblok, toilet en doucheruimte, alsmede bergruimte. Deze garage met bovengelegen gastenverblijf beschikt over een eigen CV-combiketel. Schuur: Voorheen een paardenstal, nu als schuur in gebruik. heeft electra en wateraansluiting. De schuur biedt een mooie hobbyruimte of ruimte voor de dieren. Voorts is er nog een extra berging en een kas aanwezig op het terrein. BIJZONDERHEDEN - De woning is voorzien van begane grondvloer isolatie, binnen gevel isolatie, dakisolatie en geheel dubbele beglazing. - Verwarming en warm water woonhuis middels HR combiketel van 2021. - Schilderwerk buitenzijde van 2022 / 2026. - Begane grond voorzien van glad stukwerk wanden en plafond, alsmede gietvloer met vloerverwarming. - Ideale combinatie van woning met het extra gastenverblijf voor eventuele mantelzorg, langere thuiswonende kinderen of familiebezoek vanuit het buitenland.

Prêt immobilier berekenen

€ 1.100.000

Coûts d'achat (estimés): € 23.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 22.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 1.123.850

3,04%

Annuellement

%

€ 55.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 1.100.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Landhuis, vrijstaande woning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een vliering

Surfaces et volumes

Superficie habitable
159 m²
Superficie du terrain
4930 m²
Contenu
796 m³
Autre espace intérieur
60 m²
Espace de stockage externe
50 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1860
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Tzerra ACE 39C (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan drukke weg, aan water, beschutte ligging, buiten bebouwde kom en vrij uitzicht
Jardin
Tuin rondom en zonneterras
Sauvetage
Vrijstaande stenen berging
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
2 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
11-05-2026

Équipements de garage

Vliering, elektra, verwarming en stromend water

Caractéristiques supplémentaires

  • Alarminstallatie
  • buitenzonwering
  • rolluiken
  • en schuifpui

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3945

Google Maps

Cothen sur la carte

Voir la localisation et découvrir les agents immobiliers dans cette région

Chiffres de logement et de quartier dans Cothen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Cothen. En 2025 étaient 3.275 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 496.000.

Résidents

3.275

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 496.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 36.000

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

72

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Cothen
Année Résidents
2021 3.275
2022 3.260
2023 3.280
2024 3.320
2025 3.275

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Cothen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 352.000
2022 EUR 388.000
2023 EUR 444.000
2024 EUR 466.000
2025 EUR 496.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 740 0-15: 500 15-25: 385 25-45: 655 45-65: 995

Niveau d'enseignement

Hoger

900

Praktisch

510

Middelbaar

1.030

Origine des habitants (2025)

Europa

125

Nederland

2.955

Buiten Europa

185

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 219
Appartementen 164
Tussenwoningen 338
Vrijstaande woningen 314
Twee-onder-één-kap woningen 372

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 3
1700 tot 1900 66
1900 tot 1925 52
1925 tot 1950 69
1950 tot 1970 341
1970 tot 1980 207
1980 tot 1990 177
1990 tot 2000 217
2000 tot 2010 134
2010 tot 2020 142
2020 en later 67

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

346

Étiquette C

311

Étiquette B

227

Étiquette D

161

Étiquette G

112

Étiquette F

76

Étiquette E

40

Étiquette A+

30

Étiquette A+++

22

Étiquette A++

17

Étiquette A++++

14

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Cothen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.380 3.370
2021 1.560 3.420
2022 1.200 3.140
2023 1.020 2.940
2024 990 3.000

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 910 • Électricité: 2.690

Huurwoning

Gaz: 810 • Électricité: 2.060

Koopwoning

Gaz: 1.100 • Électricité: 3.290

Appartement

Gaz: 680 • Électricité: 2.100

Tussenwoning

Gaz: 810 • Électricité: 2.450

Vrijstaande woning

Gaz: 1.460 • Électricité: 4.020

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 3.000

Activité dans Cothen (2025)

Handel en HORECA 70
Nijverheid en energie 85
Zakelijke dienstverlening 120
Overheid, onderwijs en zorg 60
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 40
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Nombre total d'établissements: 495

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Cothen
Période Délits
jan 2026 4
jul 2025 7
jun 2025 4
mei 2025 5
mrt 2025 4
mrt 2026 4
nov 2024 11
nov 2025 3
okt 2024 8
okt 2025 7
sep 2024 10
sep 2025 5

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Cothen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Cothen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Cothen?

Cothen telt in 2025 ongeveer 3.275 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Cothen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Cothen is in 2025 circa € 496.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Cothen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Cothen ligt rond € 36.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Cothen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 72 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Cothen?

In Cothen komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 372 woningen.

Meer maisons in Cothen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.