Ir directamente al contenido
Logotipo de ENTREE makelaars Kromme Rijnstreek

Zandpad 27

3945BA Cothen • Utrecht

Disponible

€ 1.100.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 23.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 22.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 1.123.850

Precio de compra /m²: € 6.918

Galería de fotos

Zandpad 27 Cothen
Foto 148

Descripción

Vrijstaand wonen met ruimte, rust en volop mogelijkheden! Dit uitstekend onderhouden landhuis met extra appartement/gastenverblijf, dubbele garage en schuur is gelegen op riant perceel van maar liefst 4.930 m². Hoe mooi is het om je eigen oprijlaan op te rijden om vervolgens op je eigen terrein voor het huis ruimschoots parkeergelegenheid te hebben voor meerdere auto's? Het perceel royaal en biedt veel mogelijkheden voor dieren/paardenliefhebbers en grenst aan de ene zijde aan de Kromme Rijn, met eigen aanlegsteiger voor kano en/of roeibootje, aan de andere zijde grenst het perceel aan een sfeervol wandelpad dat je meeneemt langs uitgestrekte weilanden en karakteristieke boomgaarden richting het dorp Cothen. Het woonhuis met aangebouwde serre is de afgelopen jaren op stijlvolle wijze gemoderniseerd, gerenoveerd en verduurzaamd. Het naastgelegen bijgebouw is als dubbele garage gebouwd en voorzien van bovengelegen gastenverblijf, inclusief keuken, badkamer en toilet. Om het buitenleven nog aantrekkelijker te maken, is er achter de garage een uitstekend overdekt terras gerealiseerd met mogelijkheid voor het plaatsen van BBQ of pizzasteenoven en sowieso een prachtig zicht op de naastgelegen fruitboomgaard en idyllische omgeving. De 2e schuur, was voorheen in gebruik als paardenstal en biedt een mooie hobbyruimte of ruimte voor de dieren. De tuin is fraai aangelegd met enkele terrassen, siertuin, moestuin met plantenkas, enkele fruitbomen en is goed onderhouden. Het geheel is combineert comfortabel wonen met het ultieme buitenleven en is centraal gelegen tussen Wijk bij Duurstede en Cothen. Middels openbaar vervoer en met de auto is er een goede verbinding naar Utrecht en Amersfoort. KENMERKEN Gebruiksoppervlakte wonen: 159 m² Garageoppervlakte: 56 m² Schuuroppervlakte 34 m² Inhoud: 796 m³ Perceelgrootte: 4930 m² Bouwjaar: 1860 Energielabel: C INDELING Begane grond: ENTREE, hal met garderobekast, luxe toilet met fonteintje, ruime woonkamer met aansluitende serre van 56 m² met houtkachel, de serre geeft prachtig uitzicht op de aangelegde tuin. Halfopen moderne luxe keuken met caesarstone werkblad en inbouwapparatuur zoals keramische kookplaat, rvs schouwkap, koelkast, afwasmachine, combimagnetron en quooker. De gehele begane grond is voorzien van een fraaie gietvloer met vloerverwarming. De moderne serre aan de achterzijde van het woonhuis is van alle comfort voorzien en geeft een prachtig vergezicht over de tuin en de fruitboomgaard van het aangrenzende landgoed Steniswaard. Eerste verdieping: Overloop met toegang naar 2 slaapkamers (voorheen 3) en een riante badkamer. De slaapkamer aan de achterzijde is royaal, namelijk 20.1m² met inloopkasten, gelegen aan de westzijde en met uitzicht over de tuin en achtergelegen boomgaard. Aan de voorzijde van de woning bevinden zich 2e slaapkamer van 9.3 m² en de badkamer. De badkamer is 12.5 m² is voorzien van duo bubbelbad, ruime instapdouche, wastafel en toilet, met vloerverwarming en een washoek met opstelling wasmachine en droger. De gehele eerste etage is voorzien van een massief eiken vloer. Via vlizotrap bereikbare vliering. BIJGEBOUWEN Garage/hobbyruimte: Verwarmde ruime dubbele garage van 56 m² met elektrisch bedienbare garagedeuren. Op de begane grond is de mogelijkheid voor het parkeren van 2 auto’s en tevens ruimte voor een werkbank, veel vaste kastruimte en een keukenblok. Op de verdieping is een appartement/gastenverblijf gerealiseerd. Een fraaie ruimte met mooi zicht op de landerijen en voldoende plek voor zithoek, slaapruimte en eethoek. Voorts beschikt het verblijf over een keukenblok, toilet en doucheruimte, alsmede bergruimte. Deze garage met bovengelegen gastenverblijf beschikt over een eigen CV-combiketel. Schuur: Voorheen een paardenstal, nu als schuur in gebruik. heeft electra en wateraansluiting. De schuur biedt een mooie hobbyruimte of ruimte voor de dieren. Voorts is er nog een extra berging en een kas aanwezig op het terrein. BIJZONDERHEDEN - De woning is voorzien van begane grondvloer isolatie, binnen gevel isolatie, dakisolatie en geheel dubbele beglazing. - Verwarming en warm water woonhuis middels HR combiketel van 2021. - Schilderwerk buitenzijde van 2022 / 2026. - Begane grond voorzien van glad stukwerk wanden en plafond, alsmede gietvloer met vloerverwarming. - Ideale combinatie van woning met het extra gastenverblijf voor eventuele mantelzorg, langere thuiswonende kinderen of familiebezoek vanuit het buitenland.

Hipoteca berekenen

€ 1.100.000

Coste del comprador (estimado): € 23.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 22.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 1.123.850

3,04%

Anualmente

%

€ 55.000

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 1.100.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Landhuis, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een vliering

Áreas y volúmenes

Superficie construida
159 m²
Área del lote
4930 m²
Contenido
796 m³
Otra zona interior
60 m²
Espacio de almacenamiento externo
50 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1860
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha Tzerra ACE 39C (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan drukke weg, aan water, beschutte ligging, buiten bebouwde kom en vrij uitzicht
Jardín
Tuin rondom en zonneterras
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein
Tipo de garaje
Parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
2 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
11-05-2026

Instalaciones de garaje

Vliering, elektra, verwarming en stromend water

Características adicionales

  • Alarminstallatie
  • buitenzonwering
  • rolluiken
  • en schuifpui

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3945

Mapas de Google

Cothen en el mapa

Ver la ubicación y descubre los agentes inmobiliarios en esta región

Estadísticas de vivienda y vecindario en Cothen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Cothen. En 2025 había 3.275 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 496.000.

Inhabitantes

3.275

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 496.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 36.000

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

72

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Cothen
Año Inhabitantes
2021 3.275
2022 3.260
2023 3.280
2024 3.320
2025 3.275

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Cothen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 352.000
2022 EUR 388.000
2023 EUR 444.000
2024 EUR 466.000
2025 EUR 496.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 740 0-15: 500 15-25: 385 25-45: 655 45-65: 995

Nivel académico

Hoger

900

Praktisch

510

Middelbaar

1.030

Origen de los residentes (2025)

Europa

125

Nederland

2.955

Buiten Europa

185

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 219
Appartementen 164
Tussenwoningen 338
Vrijstaande woningen 314
Twee-onder-één-kap woningen 372

Período de construcción del edificio

Voor 1700 3
1700 tot 1900 66
1900 tot 1925 52
1925 tot 1950 69
1950 tot 1970 341
1970 tot 1980 207
1980 tot 1990 177
1990 tot 2000 217
2000 tot 2010 134
2010 tot 2020 142
2020 en later 67

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

346

Etiqueta C

311

Etiqueta B

227

Etiqueta D

161

Etiqueta G

112

Etiqueta F

76

Etiqueta E

40

Etiqueta A+

30

Etiqueta A+++

22

Etiqueta A++

17

Etiqueta A++++

14

Etiqueta A+++++

0

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Cothen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.380 3.370
2021 1.560 3.420
2022 1.200 3.140
2023 1.020 2.940
2024 990 3.000

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 910 • Electricidad: 2.690

Huurwoning

Gas: 810 • Electricidad: 2.060

Koopwoning

Gas: 1.100 • Electricidad: 3.290

Appartement

Gas: 680 • Electricidad: 2.100

Tussenwoning

Gas: 810 • Electricidad: 2.450

Vrijstaande woning

Gas: 1.460 • Electricidad: 4.020

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.040 • Electricidad: 3.000

Actividad empresarial en Cothen (2025)

Handel en HORECA 70
Nijverheid en energie 85
Zakelijke dienstverlening 120
Overheid, onderwijs en zorg 60
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 20
Financiele diensten en onroerendgoed 40
Cultuur, recreatie en overige diensten 55

Número total de establecimientos empresariales: 495

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Cothen
Periodo Delitos
jan 2026 4
jul 2025 7
jun 2025 4
mei 2025 5
mrt 2025 4
mrt 2026 4
nov 2024 11
nov 2025 3
okt 2024 8
okt 2025 7
sep 2024 10
sep 2025 5

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Cothen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Cothen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Cothen?

Cothen telt in 2025 ongeveer 3.275 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Cothen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Cothen is in 2025 circa € 496.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Cothen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Cothen ligt rond € 36.000 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Cothen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 72 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Cothen?

In Cothen komt vooral "Twee-onder-één-kap woningen" veel voor, met ongeveer 372 woningen.

Meer viviendas in Cothen

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.