Aller directement au contenu
Logo de KockvanBenthem Makelaars

De Poppe 3

de Lutte • Overijssel

Disponible

€ 579.500 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 13.440

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.590) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 592.940

Prix d'achat /m²: € 2.760

Galerie de photos

Description

Nieuw in de Verkoop Wij zijn verheugd om dit prachtige vrijstaande huis en voormalige praktijkruimte in Bad Bentheim te koop aan te bieden. Dit pand, gebouwd in 1970, verkeert in uitstekende staat en wordt momenteel uitsluitend als woonhuis gebruikt. Het kan echter gemakkelijk weer worden omgebouwd tot praktijk of kantoor. Het huis is volledig onderkelderd en beschikt over twee verdiepingen met een totale woonoppervlakte van 210 vierkante meter. In totaal zijn er zeven kamers, waaronder drie slaapkamers en twee badkamers. Een open haard, een terras en een balkon zorgen voor gezellige momenten thuis. Deze woning is in overleg beschikbaar. Maak vandaag nog een afspraak voor een bezichtiging! Kenmerken van de Woning: • Kwaliteitsvoorzieningen: De woning biedt een scala aan hoogwaardige voorzieningen die het wooncomfort naar een hoger niveau tillen. De gezellige open haard in de woonkamer zorgt voor een warme sfeer en nodigt uit tot ontspannen. Op het ruime terras en balkon kunt u van de zon genieten en uitkijken over de natuur. • Moderne Verwarming: Het pand is voorzien van een moderne luchtverwarming, die zorgt voor een efficiënte en kosteneffectieve warmtevoorziening. De verwarming vindt plaats met gas, wat ook bijdraagt aan een hoge energie-efficiëntie. • Ruime Opbergruimte: De woning is volledig onderkelderd, wat voldoende ruimte biedt voor extra opslagmogelijkheden. Indeling Begane Grond • Hal, gastentoilet met hangend toilet en wastafel. • Slaapkamer met inloopkast en aangrenzende badkamer met twee wastafels, toilet en douche. • Een tweede hal leidt naar de ruime woon-/eetkamer met open keuken. • Gezellige woonkamer met gaskachel. • Was- en droogruimte voor de was. Bovenverdieping • Overloop. Twee slaapkamers, waar gemakkelijk een derde slaapkamer gerealiseerd kan worden. • Badkamer met twee wastafels, ligbad en douche. • Twee aparte toiletten met toilet en wastafel. Zolder • Een vlizotrap leidt naar de zolder, waar voldoende opbergruimte is. Kelder • Drie kamers en een luchtverwarmingsinstallatie. Buiten • Ruime garage voor twee auto's, een mooie tuin en privéparkeerplaats voor 2/3 auto's. Belangrijke Details • Unieke locatie: Dichtbij het Schlosspark • Centrale ligging: 200 meter van het centrum • Groot perceel: Ca. 800 m² • Dubbel glas • Ruime woonoppervlakte: Ca. 210 m² • Kamers: 7, waaronder 3 slaapkamers en 2 badkamers • Verwarming: Gascentrale verwarming • Parkeergelegenheid: Meerdere plaatsen beschikbaar • Energiecertificaat • Datum: 25-03-2023 • Geldig tot: 25-03-2033 • Certificaat type: Verbruik • Gebouwtype: Woongebouw • Bouwjaar verwarming: 2015 • Energieverbruik: 19,9 kWh/(m²•a) • Warmwater: Exclusief • Energieklasse: D Vraagprijs: EUR 579.500 Makelaarscourtage: 2,38% van de koopprijs inclusief 19% BTW. Overdracht: In overleg Neem vandaag nog contact op voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen!

Prêt immobilier berekenen

€ 579.500

Coûts d'achat (estimés): € 13.440

2 % de taxe sur le transfert (€ 11.590) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 592.940

3,04%

Annuellement

%

€ 28.975

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 579.500 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
11 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Parquets
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
210 m²
Superficie du terrain
800 m²
Contenu
999 m³

Bâtiment et énergie

Année de construction
1970
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Chauffage
Cv-ketel
Chaudière
2002, eigendom
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Jardin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Parkieren
Op eigen terrein
Type de garage
Aangebouwde stenen garage
Capacité du garage
2 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de garage

Elektra

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie en schuifpui

Cartes

Carte postale

Aucune carte de code postal disponible pour cette maison.

Google Maps

Aperçu géographique de Lutte

Explorez de Lutte et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans de Lutte

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans de Lutte. En 2026 étaient 4.013 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 496.000.

Résidents

4.013

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 496.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.600

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

132

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in de Lutte
Année Résidents
2021 3.910
2022 3.900
2023 3.970
2024 3.945
2025 3.950
2026 4.013

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en de Lutte
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 355.000
2022 EUR 396.000
2023 EUR 463.000
2024 EUR 483.000
2025 EUR 496.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 1.035 0-15: 565 15-25: 465 25-45: 785 45-65: 1.155

Niveau d'enseignement

Hoger

940

Praktisch

690

Middelbaar

1.350

Origine des habitants (2025)

Europa

315

Nederland

3.545

Buiten Europa

95

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 124
Appartementen 228
Tussenwoningen 150
Vrijstaande woningen 961
Twee-onder-één-kap woningen 287

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 67
1900 tot 1925 51
1925 tot 1950 107
1950 tot 1970 265
1970 tot 1980 254
1980 tot 1990 156
1990 tot 2000 250
2000 tot 2010 260
2010 tot 2020 196
2020 en later 159

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

464

Étiquette B

384

Étiquette C

300

Étiquette D

166

Étiquette G

144

Étiquette F

130

Étiquette A+++

91

Étiquette E

67

Étiquette A++

16

Étiquette A+

12

Étiquette A++++

4

Étiquette A+++++

1

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en de Lutte
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.610 3.690
2021 1.830 3.830
2022 1.430 3.570
2023 1.160 3.430
2024 1.110 3.590

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.000 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 1.130 • Électricité: 2.860

Koopwoning

Gaz: 1.170 • Électricité: 3.580

Appartement

Gaz: 1.010 • Électricité: 2.990

Tussenwoning

Gaz: 890 • Électricité: 2.740

Vrijstaande woning

Gaz: 1.270 • Électricité: 3.820

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.090 • Électricité: 3.030

Activité dans de Lutte (2025)

Handel en HORECA 135
Nijverheid en energie 85
Zakelijke dienstverlening 115
Overheid, onderwijs en zorg 65
Landbouw, bosbouw en visserij 95
Vervoer, informatie en communicatie 30
Financiele diensten en onroerendgoed 35
Cultuur, recreatie en overige diensten 50

Nombre total d'établissements: 615

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans de Lutte
Période Délits
jan 2026 12
jul 2025 13
jun 2025 11
mei 2025 13
mrt 2025 17
mrt 2026 6
nov 2024 7
nov 2025 9
okt 2024 8
okt 2025 9
sep 2024 6
sep 2025 10

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de de Lutte.

Questions fréquemment posées sur le logement dans de Lutte

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft de Lutte?

de Lutte telt in 2026 ongeveer 4.013 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Lutte?

De gemiddelde WOZ-waarde in de Lutte is in 2025 circa € 496.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in de Lutte?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in de Lutte ligt rond € 34.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in de Lutte?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 132 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in de Lutte?

In de Lutte komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 961 woningen.

Meer maisons in de Lutte

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.