Direct naar de inhoud
Logo van KockvanBenthem Makelaars

De Poppe 3

de Lutte • Overijssel

Beschikbaar

€ 579.500 k.k.

Kosten koper (geschat): € 13.440

2% overdrachtsbelasting (€ 11.590) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal incl. k.k.: € 592.940

Koopprijs /m²: € 2.760

Fotogalerij

Omschrijving

Nieuw in de Verkoop Wij zijn verheugd om dit prachtige vrijstaande huis en voormalige praktijkruimte in Bad Bentheim te koop aan te bieden. Dit pand, gebouwd in 1970, verkeert in uitstekende staat en wordt momenteel uitsluitend als woonhuis gebruikt. Het kan echter gemakkelijk weer worden omgebouwd tot praktijk of kantoor. Het huis is volledig onderkelderd en beschikt over twee verdiepingen met een totale woonoppervlakte van 210 vierkante meter. In totaal zijn er zeven kamers, waaronder drie slaapkamers en twee badkamers. Een open haard, een terras en een balkon zorgen voor gezellige momenten thuis. Deze woning is in overleg beschikbaar. Maak vandaag nog een afspraak voor een bezichtiging! Kenmerken van de Woning: • Kwaliteitsvoorzieningen: De woning biedt een scala aan hoogwaardige voorzieningen die het wooncomfort naar een hoger niveau tillen. De gezellige open haard in de woonkamer zorgt voor een warme sfeer en nodigt uit tot ontspannen. Op het ruime terras en balkon kunt u van de zon genieten en uitkijken over de natuur. • Moderne Verwarming: Het pand is voorzien van een moderne luchtverwarming, die zorgt voor een efficiënte en kosteneffectieve warmtevoorziening. De verwarming vindt plaats met gas, wat ook bijdraagt aan een hoge energie-efficiëntie. • Ruime Opbergruimte: De woning is volledig onderkelderd, wat voldoende ruimte biedt voor extra opslagmogelijkheden. Indeling Begane Grond • Hal, gastentoilet met hangend toilet en wastafel. • Slaapkamer met inloopkast en aangrenzende badkamer met twee wastafels, toilet en douche. • Een tweede hal leidt naar de ruime woon-/eetkamer met open keuken. • Gezellige woonkamer met gaskachel. • Was- en droogruimte voor de was. Bovenverdieping • Overloop. Twee slaapkamers, waar gemakkelijk een derde slaapkamer gerealiseerd kan worden. • Badkamer met twee wastafels, ligbad en douche. • Twee aparte toiletten met toilet en wastafel. Zolder • Een vlizotrap leidt naar de zolder, waar voldoende opbergruimte is. Kelder • Drie kamers en een luchtverwarmingsinstallatie. Buiten • Ruime garage voor twee auto's, een mooie tuin en privéparkeerplaats voor 2/3 auto's. Belangrijke Details • Unieke locatie: Dichtbij het Schlosspark • Centrale ligging: 200 meter van het centrum • Groot perceel: Ca. 800 m² • Dubbel glas • Ruime woonoppervlakte: Ca. 210 m² • Kamers: 7, waaronder 3 slaapkamers en 2 badkamers • Verwarming: Gascentrale verwarming • Parkeergelegenheid: Meerdere plaatsen beschikbaar • Energiecertificaat • Datum: 25-03-2023 • Geldig tot: 25-03-2033 • Certificaat type: Verbruik • Gebouwtype: Woongebouw • Bouwjaar verwarming: 2015 • Energieverbruik: 19,9 kWh/(m²•a) • Warmwater: Exclusief • Energieklasse: D Vraagprijs: EUR 579.500 Makelaarscourtage: 2,38% van de koopprijs inclusief 19% BTW. Overdracht: In overleg Neem vandaag nog contact op voor meer informatie of om een bezichtiging in te plannen!

Hypotheek berekenen

€ 579.500

Kosten koper (geschat): € 13.440

2% overdrachtsbelasting (€ 11.590) + notaris (€ 1.150) + taxatie (€ 700)

Totaal aankoop (incl. k.k.): € 592.940

3,04%

Jaarlijks

%

€ 28.975

Direct beschikbaar

€

Geschatte hypotheek

Indicatieve bruto maandlast

Gebaseerd op annuïteit en 30 jaar looptijd

Indicatieve netto maandlast

i

Disclaimer: deze hypotheekberekening is een versimpelde indicatie op basis van algemene aannames. Aan de getoonde uitkomsten kunnen geen rechten worden ontleend. Gerekend met 10-jaars rente (zonder NHG), automatisch bepaald op basis van vraagprijsgrens € 470.000. Bron: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bij niet-NHG is in deze indicatie uitgegaan van een 80% hypotheek van de marktwaarde.

Alle kenmerken

Basis

Vraagprijs
€ 579.500 k.k.
Status
Beschikbaar
Aanbod type
koop
Woning gebruik
permanente bewoning
Type woning
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Indeling

Kamers
11 kamers
Slaapkamers
3 slaapkamers
Vloeren
2 woonlagen, een zolder, en een kelder

Oppervlaktes en inhoud

Woonoppervlakte
210 m²
Perceeloppervlakte
800 m²
Inhoud
999 m³

Bouw en energie

Bouwjaar
1970
Bouwwijze
Bestaande bouw
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Verwarming
Cv-ketel
Cv ketel
2002, eigendom
Energielabel
D

Kadastraal en VvE

Eigendomssituatie
Volle eigendom

Buitenruimte en parkeren

Tuin
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Parkeren
Op eigen terrein
Garage type
Aangebouwde stenen garage
Garage capaciteit
2 auto(s)

Planning

Aangeboden sinds
13-05-2026

Garage voorzieningen

Elektra

Extra kenmerken

  • Natuurlijke ventilatie en schuifpui

Kaarten

Postcodekaart

Geen postcodekaart beschikbaar voor deze woning.

Google Maps

Geografisch overzicht de Lutte

Verken de Lutte en de omliggende gebieden

Woon- en buurtcijfers in de Lutte

Bekijk actuele plaatsdata over inwoners, WOZ-ontwikkeling, woningvoorraad, energieverbruik, bedrijvigheid en veiligheid in de Lutte. In 2026 waren er 4.013 inwoners. De gemiddelde WOZ-waarde in 2025 is EUR 496.000.

Inwoners

4.013

Laatste jaar: 2026

Gemiddelde WOZ

EUR 496.000

Laatste jaar: 2025

Gemiddeld inkomen p.p.

EUR 34.600

Bron: AlleCijfers

Misdrijven (huidig jaar)

132

Totaal geregistreerd

Demografie en WOZ-ontwikkeling

Inwoners per jaar

Inwoners per jaar in de Lutte
Jaar Inwoners
2021 3.910
2022 3.900
2023 3.970
2024 3.945
2025 3.950
2026 4.013

WOZ-waarde per jaar

WOZ-waarde per jaar in de Lutte
Jaar Gemiddelde WOZ
2021 EUR 355.000
2022 EUR 396.000
2023 EUR 463.000
2024 EUR 483.000
2025 EUR 496.000

Samenstelling van bewoners

Leeftijdsopbouw

65+: 1.035 0-15: 565 15-25: 465 25-45: 785 45-65: 1.155

Opleidingsniveau

Hoger

940

Praktisch

690

Middelbaar

1.350

Herkomst inwoners (2025)

Europa

315

Nederland

3.545

Buiten Europa

95

Woningvoorraad en bouwperiodes

Soorten woningen

Hoekwoningen 124
Appartementen 228
Tussenwoningen 150
Vrijstaande woningen 961
Twee-onder-één-kap woningen 287

Bouwperiode van panden

Voor 1700 0
1700 tot 1900 67
1900 tot 1925 51
1925 tot 1950 107
1950 tot 1970 265
1970 tot 1980 254
1980 tot 1990 156
1990 tot 2000 250
2000 tot 2010 260
2010 tot 2020 196
2020 en later 159

Energie en duurzaamheid

Energielabelverdeling

Label A

464

Label B

384

Label C

300

Label D

166

Label G

144

Label F

130

Label A+++

91

Label E

67

Label A++

16

Label A+

12

Label A++++

4

Label A+++++

1

Gemiddeld energieverbruik per jaar

Gemiddeld energieverbruik per jaar in de Lutte
Jaar Gas (m3) Elektriciteit (kWh)
2020 1.610 3.690
2021 1.830 3.830
2022 1.430 3.570
2023 1.160 3.430
2024 1.110 3.590

Verbruik per woningtype

Hoekwoning

Gas: 1.000 • Elektriciteit: 2.770

Huurwoning

Gas: 1.130 • Elektriciteit: 2.860

Koopwoning

Gas: 1.170 • Elektriciteit: 3.580

Appartement

Gas: 1.010 • Elektriciteit: 2.990

Tussenwoning

Gas: 890 • Elektriciteit: 2.740

Vrijstaande woning

Gas: 1.270 • Elektriciteit: 3.820

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.090 • Elektriciteit: 3.030

Bedrijvigheid in de Lutte (2025)

Handel en HORECA 135
Nijverheid en energie 85
Zakelijke dienstverlening 115
Overheid, onderwijs en zorg 65
Landbouw, bosbouw en visserij 95
Vervoer, informatie en communicatie 30
Financiele diensten en onroerendgoed 35
Cultuur, recreatie en overige diensten 50

Totaal aantal bedrijfsvestigingen: 615

Recente misdaadcijfers

Recente misdaadcijfers in de Lutte
Periode Misdrijven
jan 2026 12
jul 2025 13
jun 2025 11
mei 2025 13
mrt 2025 17
mrt 2026 6
nov 2024 7
nov 2025 9
okt 2024 8
okt 2025 9
sep 2024 6
sep 2025 10

Deze cijfers geven een indicatief beeld van veiligheidstrends in de woonomgeving van de Lutte.

Veelgestelde vragen over wonen in de Lutte

Korte antwoorden op basis van actuele plaatscijfers, handig voor een snelle vergelijking van de woonomgeving.

Hoeveel inwoners heeft de Lutte?

de Lutte telt in 2026 ongeveer 4.013 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in de Lutte?

De gemiddelde WOZ-waarde in de Lutte is in 2025 circa € 496.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in de Lutte?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in de Lutte ligt rond € 34.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in de Lutte?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 132 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in de Lutte?

In de Lutte komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 961 woningen.

Meer woningen in de Lutte

Bekijk meer woningen in deze plaats.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.