Aller directement au contenu
Logo de vb&t Makelaars

Bloedkoraal 1

5629HD Eindhoven • Noord-Brabant

Disponible

€ 849.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 18.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 16.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 867.830

Prix d'achat /m²: € 4.851

Galerie de photos

Description

In een rustige en groene woonomgeving, grenzend aan agrarisch groen- en natuurgebied, ligt deze ruime vrijstaande woning aan de Bloedkoraal 1 in Eindhoven. Een fijne plek waar rust, ruimte en privacy centraal staan, terwijl dagelijkse voorzieningen, uitvalswegen en de stad Eindhoven zich op korte afstand bevinden. Gelegen in de gewilde woonwijk Blixembosch I is dit een ideale locatie voor wie comfortabel en levensloopbestendig wil wonen. Welkom aan de Bloedkoraal 1! Een prettige woning met veel leefruimte en een praktische indeling met volop mogelijkheden. Dankzij de aanwezigheid van maar liefst twee slaapkamers en twee badkamers op de begane grond is deze woning uitermate geschikt voor gelijkvloers wonen, dubbele bewoning of het combineren van wonen en werken aan huis. De eerste verdieping biedt voldoende ruimte met vier slaapkamers en een derde badkamer. De woning is gebouwd in 1999 en met een woonoppervlakte van circa 175m², een inhoud van circa 525m³ en een perceel van 513m² is er aan ruimte geen gebrek. In de loop der jaren is er nog eea aan verbouwd, zoals de keuken en badkamers. De fraai aangelegde tuin rondom en de serre zorgen voor een optimale verbinding tussen binnen en buiten. Bijzonderheden • Zeer ruime vrijstaande woning; • Twee slaapkamers en twee badkamers op de begane grond; • Vier slaapkamers en een extra badkamer op de eerste verdieping; • Tuin met oriëntatie op het zuidwesten; • Energielabel C. Begane grond Via de voortuin met oprit en parkeergelegenheid voor meerdere auto’s bereikt u de entree van de woning. In de hal bevinden zich de garderobe, meterkast, een volledig betegeld toilet, de trapopgang, toegang tot de woonkamer en de toegang tot de extra slaapkamer met badkamer. De woonkamer is ruim opgezet in een L-vorm. Dankzij de grote raampartijen en de open verbindingen geniet de ruimte van veel daglicht. Vanuit de woonkamer heeft u toegang tot de open keuken waar een grote eettafel kan staan, de serre en de tweede slaapkamer met badkamer en-suite op de begane grond. Achter de keuken bevindt zich nog een portaal wat ideaal te gebruiken is als bijkeuken. De keuken is in 2023 uitgebouwd en voorzien van een lichtkoepel, bar, gasfornuis, combi-oven en vaatwasser. Op de begane grond bevinden zich twee ruime slaapkamers, elk met een eigen badkamer. Deze badkamers zijn uitgerust met een douche, een wastafel met meubel en een toilet. Een ligt aan de voorzijde van de woning en de andere aan de achterkant op de tuinkant. De serre is een waardevolle toevoeging aan de woning en biedt een lichte, rustige plek. Met openslaande tuindeuren en directe verbindingen met zowel de woonkamer als de keuken vormt dit een heerlijke plek om het hele jaar door te verblijven. Eerste verdieping Op de eerste verdieping geeft de overloop toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers zijn ruim en multifunctioneel inzetbaar, bijvoorbeeld als comfortabele slaapkamers, thuiswerkplekken, inloopkast of hobbyruimte. Vanuit een van de slaapkamers is een aansluitende kamer bereikbaar. Daaraan gelegen is tevens de technische ruimte, waar de cv-ketel is opgesteld. Deze ruimte doet ook dienst als praktische berging. De badkamer op deze verdieping is volledig betegeld en uitgerust met een douche, wastafel en toilet. Tuin De rondom gelegen tuin is zorgvuldig aangelegd. Voorzien van sierbestrating, gazon, vaste beplanting, biedt deze tuin volop privacy en een groene, rustgevende sfeer. Dankzij de ligging op het zuidwesten kunt u hier optimaal genieten van de zon. Omgeving De woning is gelegen in de populaire wijk Blixembosch I, bekend om haar groene opzet, rustige karakter en kindvriendelijke omgeving. Grenzend aan natuur- en agrarisch gebied woont u hier in alle rust, terwijl voorzieningen zoals winkels, scholen, sportfaciliteiten en openbaar vervoer zich in de directe nabijheid bevinden. Ook de uitvalswegen richting het centrum van Eindhoven en andere belangrijke locaties zijn uitstekend bereikbaar. Nieuwsgierig geworden? Neem contact met ons op voor een bezichtiging en ervaar zelf de ruimte, het comfort en de unieke ligging van deze prachtige woning.

Prêt immobilier berekenen

€ 849.000

Coûts d'achat (estimés): € 18.830

2 % de taxe sur le transfert (€ 16.980) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 867.830

3,04%

Annuellement

%

€ 42.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 849.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
7 chambres
Chambres de coucher
6 chambres de coucher
Salles de bain
3 badkamers en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
175 m²
Superficie du terrain
513 m²
Contenu
619 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
21 m²
Aire de la cour arrière
223 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1990
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas en HR-glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Gas gestookt, eigendom
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin, tuin rondom en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
12-05-2026

Équipements de la salle de bain

2 douches, 3 toiletten, 2 wastafels, 3 wastafelmeubels, dubbele wastafel, inloopdouche, en ligbad

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie en schuifpui

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5629

Google Maps

Aperçu géographique Eindhoven

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Eindhoven

Chiffres de logement et de quartier dans Eindhoven

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Eindhoven. En 2026 étaient 249.873 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 391.000.

Résidents

249.873

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 391.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 36.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

18.880

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Eindhoven
Année Résidents
2022 238.326
2023 243.730
2024 246.417
2025 249.035
2026 249.873

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Eindhoven
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 287.000
2022 EUR 314.000
2023 EUR 360.000
2024 EUR 363.000
2025 EUR 391.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 40.771 0-15: 33.456 15-25: 35.988 25-45: 81.260 45-65: 57.560

Niveau d'enseignement

Hoger

43

Praktisch

24

Middelbaar

34

Origine des habitants (2025)

Europa

36.936

Nederland

134.959

Buiten Europa

77.140

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 15.977
Appartementen 58.911
Tussenwoningen 47.558
Vrijstaande woningen 4.799
Twee-onder-één-kap woningen 3.002

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 2
1700 tot 1900 310
1900 tot 1925 3.138
1925 tot 1950 14.729
1950 tot 1970 26.459
1970 tot 1980 12.536
1980 tot 1990 9.036
1990 tot 2000 7.830
2000 tot 2010 5.228
2010 tot 2020 4.594
2020 en later 2.767

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

34.103

Étiquette C

29.742

Étiquette B

19.304

Étiquette D

11.177

Étiquette E

9.327

Étiquette F

6.306

Étiquette A+

5.788

Étiquette G

4.088

Étiquette A++

3.731

Étiquette A+++

2.635

Étiquette A++++

578

Étiquette A+++++

42

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Eindhoven
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.040 2.540
2021 1.140 2.570
2022 900 2.400
2023 770 2.270
2024 750 2.310

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 970 • Électricité: 2.650

Huurwoning

Gaz: 670 • Électricité: 1.900

Koopwoning

Gaz: 890 • Électricité: 2.740

Appartement

Gaz: 550 • Électricité: 1.710

Tussenwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.450

Vrijstaande woning

Gaz: 1.400 • Électricité: 4.320

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.210 • Électricité: 3.250

Activité dans Eindhoven (2025)

Handel en HORECA 5.830
Nijverheid en energie 3.740
Zakelijke dienstverlening 9.670
Overheid, onderwijs en zorg 5.395
Landbouw, bosbouw en visserij 70
Vervoer, informatie en communicatie 3.585
Financiele diensten en onroerendgoed 1.600
Cultuur, recreatie en overige diensten 3.645

Nombre total d'établissements: 33.545

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Eindhoven
Période Délits
jan 2025 1.526
jan 2026 1.357
jul 2025 1.556
jun 2025 1.564
mei 2025 1.610
mrt 2025 1.666
nov 2024 1.768
nov 2025 1.541
okt 2024 1.807
okt 2025 1.706
sep 2024 1.612
sep 2025 1.579

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Eindhoven.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Eindhoven

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Eindhoven?

Eindhoven telt in 2026 ongeveer 249.873 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Eindhoven is in 2025 circa € 391.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Eindhoven ligt rond € 36.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Eindhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 18.880 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Eindhoven?

In Eindhoven komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 58.911 woningen.

Meer maisons in Eindhoven

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.