Aller directement au contenu
Logo de Snelder Zijlstra Makelaars

Oosterstraat 178

7531TM Enschede • Overijssel

Disponible

€ 325.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 333.350

Prix d'achat /m²: € 2.982

Galerie de photos

Description

Op korte afstand van het centrum van Enschede vind je deze charmante helft van een dubbel van het type jaren ‘30 erkerwoning. Met een carport, een vrijstaande stenen berging en een zeer royale tuin biedt deze woning je volop ruimte en comfort. Zowel aan de voorzijde als aan de achterzijde geniet je van een groen en vrij uitzicht, waardoor je hier in alle rust woont terwijl de levendigheid van de stad dichtbij is, binnen enkele minuten sta je namelijk al in het bruisende Enschedese centrum. Indeling o.a.: Je komt binnen in de hal met de prachtige granito vloer, meterkast en toilet. Vanuit hier stap je de woonkamer in, waar de houten vloer direct een warme sfeer creëert. De openslaande deuren naar de tuin zorgen voor veel lichtinval en een fijne verbinding met buiten. In de latere aanbouw is de keuken geplaatst, praktisch ingericht en voorzien van onder andere een vijf pits gaskookplaat, vaatwasser, afzuigkap, koelkast en oven. Ook op de begane grond, een keurige badkamer met douche en toilet. Op de eerste verdieping bereik je via de overloop twee slaapkamers. Ook is hier een tweede, eenvoudige badkamer aanwezig, voorzien van een douche, toilet en wastafel. De tweede verdieping is bereikbaar via een vaste trap. Hier vind naast veel bergruimte de derde slaapkamer. Ideaal voor logees, werken aan huis of als hobbyruimte. Buiten beschik je over een diepe achtertuin, welke ligt op het noorden, waar je volop kunt genieten van rust en privacy. De tuin is voorzien van een gazon, planten, struiken en bomen, en heeft een vrijstaande berging en een brede achterom. De carport maakt het geheel compleet en zorgt voor een praktische parkeermogelijkheid op eigen terrein. Aanvaarding: In overleg. Bijzonderheden koopovereenkomst: - De koopovereenkomst wordt bindend zodra koper en verkoper beiden hebben getekend. - Bij woningen ouder dan dertig jaar zal in de koopovereenkomst een ouderdoms- en asbestclausule worden opgenomen. - Voor de koper geldt een verplichting tot het stellen van een 10% waarborgsom/bankgarantie. Ben jij enthousiast over deze woning? Schakel direct je eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar staat voor jouw belangen en bespaart je tijd, geld en zorgen. Op Funda vind je de contactgegevens van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente. Disclaimer: Deze presentatie geeft een informatieve en geheel vrijblijvende indruk. Aan eventuele onjuistheden kunnen geen rechten worden ontleend.

Prêt immobilier berekenen

€ 325.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 333.350

2,78%

Annuellement

%

€ 16.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 325.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers
Parquets
2 woonlagen en een zolder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
109 m²
Superficie du terrain
377 m²
Contenu
400 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
18 m²
Espace de stockage externe
12 m²
Aire de la cour arrière
296 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1935
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Schilddak bedekt met pannen
Isolation
Muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Tzerra Ace matic 28c HR combiketel (gas gestookt combiketel, eigendom)
Label\u00e9nergie
D

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noorden
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

2 douches, 2 toiletten, en 2 wastafels

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7531

Google Maps

Voir Enschede sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Enschede

Chiffres de logement et de quartier dans Enschede

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Enschede. En 2026 étaient 162.683 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 301.000.

Résidents

162.683

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 301.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 29.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

10.530

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Enschede
Année Résidents
2022 160.640
2023 161.235
2024 161.738
2025 162.317
2026 162.683

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Enschede
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 210.000
2022 EUR 235.000
2023 EUR 283.000
2024 EUR 296.000
2025 EUR 301.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 30.850 0-15: 21.778 15-25: 25.987 25-45: 43.705 45-65: 40.363

Niveau d'enseignement

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

18.494

Nederland

106.224

Buiten Europa

37.599

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 11.737
Appartementen 29.859
Tussenwoningen 21.591
Vrijstaande woningen 6.863
Twee-onder-één-kap woningen 9.615

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 703
1900 tot 1925 4.318
1925 tot 1950 10.777
1950 tot 1970 13.122
1970 tot 1980 7.857
1980 tot 1990 6.541
1990 tot 2000 6.749
2000 tot 2010 4.882
2010 tot 2020 2.911
2020 en later 1.906

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

20.140

Étiquette A

19.703

Étiquette B

12.937

Étiquette G

7.092

Étiquette D

6.813

Étiquette E

5.566

Étiquette F

4.262

Étiquette A+

1.877

Étiquette A+++

1.576

Étiquette A++

1.052

Étiquette A++++

451

Étiquette A+++++

19

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Enschede
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.020 2.720
2021 1.150 2.780
2022 900 2.610
2023 750 2.480
2024 740 2.530

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 870 • Électricité: 2.700

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.040

Koopwoning

Gaz: 900 • Électricité: 2.950

Appartement

Gaz: 510 • Électricité: 1.820

Tussenwoning

Gaz: 730 • Électricité: 2.590

Vrijstaande woning

Gaz: 1.270 • Électricité: 4.020

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 2.870

Activité dans Enschede (2025)

Handel en HORECA 3.795
Nijverheid en energie 2.085
Zakelijke dienstverlening 4.220
Overheid, onderwijs en zorg 3.270
Landbouw, bosbouw en visserij 180
Vervoer, informatie en communicatie 1.445
Financiele diensten en onroerendgoed 890
Cultuur, recreatie en overige diensten 2.100

Nombre total d'établissements: 17.985

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Enschede
Période Délits
jan 2026 744
jul 2025 875
jun 2025 1.010
mei 2025 1.077
mrt 2025 844
mrt 2026 831
nov 2024 839
nov 2025 826
okt 2024 885
okt 2025 900
sep 2024 872
sep 2025 921

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Enschede.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Enschede

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Enschede?

Enschede telt in 2026 ongeveer 162.683 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Enschede?

De gemiddelde WOZ-waarde in Enschede is in 2025 circa € 301.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede ligt rond € 29.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Enschede?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 10.530 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Enschede?

In Enschede komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 29.859 woningen.

Meer maisons in Enschede

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.