Aller directement au contenu
Logo de Twentehuis

Getfertweg 151 A

7512BC Enschede • Overijssel

Disponible

€ 479.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 11.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 490.430

Prix d'achat /m²: € 3.992

Galerie de photos

Description

Ben je op zoek naar een moderne, instapklare én energiezuinige woning op een centrale locatie in Enschede? Dan is deze luxe eengezinswoning aan de Getfertweg 151 absoluut het bekijken waard. Deze in 2021 gebouwde woning combineert het comfort van nieuwbouw met een hoogwaardige afwerking en een duurzaam karakter. Met een woonoppervlak van circa 120 m², vier ruime slaapkamers, een royale woonkamer en een luxe keuken biedt deze woning alles wat je nodig hebt voor comfortabel wonen – nu én in de toekomst. Dankzij energielabel A+++, een warmtepomp, zonnepanelen, triple beglazing op de begane grond en vloerverwarming op alle verdiepingen woon je hier bovendien uiterst energiezuinig en toekomstbestendig. Locatie De woning ligt in de geliefde wijk ’t Getfert, binnen de singels van Enschede. Hier woon je op korte afstand van het bruisende stadscentrum met gezellige horeca, winkels en culturele voorzieningen. Ook de Universiteit Twente, Hogeschool Saxion, scholen, sportvoorzieningen en supermarkten bevinden zich in de directe omgeving. Daarnaast zijn uitvalswegen snel bereikbaar, waardoor je profiteert van een uitstekende verbinding richting omliggende steden. Een ideale locatie voor starters, gezinnen, stellen én doorstromers die centraal willen wonen met alle voorzieningen binnen handbereik. Indeling: Begane grond: Bij binnenkomst word je direct verrast door de moderne afwerking en de prettige lichtinval. De hal biedt toegang tot het moderne toilet en de meterkast met uiteraard meer dan voldoende groepen. Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de luxe open keuken, uitgevoerd met diverse inbouwapparatuur zoals een inductiekookplaat, oven, koelkast, vriezer en vaatwasser. De ruime woonkamer is tuingericht en vormt samen met de open keuken een heerlijke leefruimte van formaat. Dankzij de grote raampartijen en het open karakter voelt het geheel licht en ruim aan. De stijlvolle laminaat-vloer en vloerverwarming zorgen voor extra comfort. Vanuit de woonkamer heb je toegang tot de onderhoudsvriendelijke achtertuin. Eerste verdieping Hier bevinden zich twee royale slaapkamers en een moderne badkamer voorzien van een inloopdouche, dubbele wastafel en tweede toilet. Ook deze verdieping is volledig uitgerust met comfortabele vloerverwarming. Tweede verdieping Via een vaste trap bereik je de volwaardige tweede verdieping, waar zich nog eens twee ruime slaapkamers bevinden. Daarnaast is hier een praktische wasruimte aanwezig met aansluitingen voor de wasmachine en droger, evenals de opstelling van de warmtepompinstallatie. Zelfs deze verdieping is volledig voorzien van comfortabele vloerverwarming, wat zorgt voor een aangenaam wooncomfort in het hele huis. Buitenruimte De onderhoudsvriendelijke achtertuin is gelegen op het oosten en biedt een fijne, rustige plek om buiten te genieten. De tuin is verzorgd aangelegd met een terras en gazon om lekker te ontspannen. Via het achtergelegen voetpad bereik je de vrijstaande houten berging met elektra, handig voor het stallen van fietsen of het opbergen van tuin- en klusgereedschap. Aan de achterzijde van het perceel bevindt zich de eigen parkeerplaats op afgesloten terrein – ideaal voor comfortabel en veilig parkeren. Bijzonderheden: - Bouwjaar 2021 - Woonoppervlakte ca. 120 m² - Energielabel A+++ - Volledig gasloos - Warmtepompinstallatie aanwezig - Vloerverwarming op alle verdiepingen - 9 zonnepanelen (eigendom) - Luxe open keuken met inbouwapparatuur - Moderne badkamer - Vier ruime slaapkamers - Eigen parkeerplaats op privéterrein - Vrijstaande houten berging met elektra - Kunststof kozijnen met HR++/triple glas - Centrale ligging nabij centrum, Universiteit Twente, Saxion en uitvalswegen Kortom: een moderne, duurzame en uitstekend afgewerkte woning op een toplocatie in Enschede. Instapklaar, energiezuinig en voorzien van alle comfort die je van een woning uit 2021 mag verwachten. Plan snel een bezichtiging en laat je verrassen!

Prêt immobilier berekenen

€ 479.000

Coûts d'achat (estimés): € 11.430

2 % de taxe sur le transfert (€ 9.580) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 490.430

3,04%

Annuellement

%

€ 23.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 479.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
120 m²
Superficie du terrain
95 m²
Contenu
418 m³
Espace de stockage externe
6 m²
Aire de la cour arrière
30 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2021
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Gehele vloerverwarming
Label\u00e9nergie
A+++

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Sauvetage
Vrijstaande houten berging
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Parkeerplaats

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, toilet, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7512

Google Maps

Voir Enschede sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Enschede

Chiffres de logement et de quartier dans Enschede

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Enschede. En 2026 étaient 162.683 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 301.000.

Résidents

162.683

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 301.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 29.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

10.530

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Enschede
Année Résidents
2022 160.640
2023 161.235
2024 161.738
2025 162.317
2026 162.683

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Enschede
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 210.000
2022 EUR 235.000
2023 EUR 283.000
2024 EUR 296.000
2025 EUR 301.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 30.850 0-15: 21.778 15-25: 25.987 25-45: 43.705 45-65: 40.363

Niveau d'enseignement

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

18.494

Nederland

106.224

Buiten Europa

37.599

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 11.737
Appartementen 29.859
Tussenwoningen 21.591
Vrijstaande woningen 6.863
Twee-onder-één-kap woningen 9.615

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 703
1900 tot 1925 4.318
1925 tot 1950 10.777
1950 tot 1970 13.122
1970 tot 1980 7.857
1980 tot 1990 6.541
1990 tot 2000 6.749
2000 tot 2010 4.882
2010 tot 2020 2.911
2020 en later 1.906

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

20.140

Étiquette A

19.703

Étiquette B

12.937

Étiquette G

7.092

Étiquette D

6.813

Étiquette E

5.566

Étiquette F

4.262

Étiquette A+

1.877

Étiquette A+++

1.576

Étiquette A++

1.052

Étiquette A++++

451

Étiquette A+++++

19

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Enschede
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.020 2.720
2021 1.150 2.780
2022 900 2.610
2023 750 2.480
2024 740 2.530

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 870 • Électricité: 2.700

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.040

Koopwoning

Gaz: 900 • Électricité: 2.950

Appartement

Gaz: 510 • Électricité: 1.820

Tussenwoning

Gaz: 730 • Électricité: 2.590

Vrijstaande woning

Gaz: 1.270 • Électricité: 4.020

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 2.870

Activité dans Enschede (2025)

Handel en HORECA 3.795
Nijverheid en energie 2.085
Zakelijke dienstverlening 4.220
Overheid, onderwijs en zorg 3.270
Landbouw, bosbouw en visserij 180
Vervoer, informatie en communicatie 1.445
Financiele diensten en onroerendgoed 890
Cultuur, recreatie en overige diensten 2.100

Nombre total d'établissements: 17.985

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Enschede
Période Délits
jan 2026 744
jul 2025 875
jun 2025 1.010
mei 2025 1.077
mrt 2025 844
mrt 2026 831
nov 2024 839
nov 2025 826
okt 2024 885
okt 2025 900
sep 2024 872
sep 2025 921

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Enschede.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Enschede

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Enschede?

Enschede telt in 2026 ongeveer 162.683 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Enschede?

De gemiddelde WOZ-waarde in Enschede is in 2025 circa € 301.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede ligt rond € 29.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Enschede?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 10.530 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Enschede?

In Enschede komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 29.859 woningen.

Meer maisons in Enschede

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.