Aller directement au contenu
Logo de ten Hag Makelaars Enschede

Roelof van Schevenstraat 8

7521SM Enschede • Overijssel

Disponible

€ 300.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 307.850

Prix d'achat /m²: € 3.659

Galerie de photos

Description

Ben je op zoek naar een fijne starterswoning in een gewilde en kindvriendelijke wijk? Dan is deze Leuke tussenwoning in Twekkelerveld absoluut het bezichtigen waard! De woning verkeert in goede staat van onderhoud en beschikt over een nette keuken en badkamer, drie slaapkamers en een ruime zolderberging die bereikbaar is via een vlizotrap. De onderhoudsvriendelijke achtertuin op het noorden biedt volop rust en privacy. In de directe omgeving is ruim voldoende parkeergelegenheid aanwezig. Wonen in Twekkelerveld Twekkelerveld staat bekend als een groene, ruim opgezette en kindvriendelijke woonwijk. In de nabije omgeving bevinden zich meerdere speelplaatsen, basisscholen en sportfaciliteiten. Ook winkels, medische voorzieningen en openbaar vervoer zijn op korte afstand bereikbaar. De binnenstad van Enschede en het buitengebied zijn snel en eenvoudig te bereiken, wat deze locatie zeer aantrekkelijk maakt. Indeling: Begane grond: Via de entree kom je in de hal met toiletruimte en trapopgang. De ruime en lichte woonkamer aan de voorzijde profiteert van grote raampartijen, wat zorgt voor een prettige lichtinval. De open keuken, die deels is gesitueerd in de uitbouw, is voorzien van een vijf-pits gaskookplaat, combimagnetron, koelkast en vaatwasser. Vanuit zowel de keuken als de woonkamer heb je toegang tot de achtertuin. Daarnaast is er onder de trap een praktische trapkast voor extra bergruimte. Eerste verdieping: De overloop biedt toegang tot drie goed bemeten slaapkamers, de badkamer en een aparte waskast. De twee grootste slaapkamers zijn voorzien van een vaste kast. De badkamer is eenvoudig uitgevoerd en beschikt over een douche en wastafel. Tweede verdieping: Via een vlizotrap bereik je de ruime bergzolder. Deze verdieping biedt uitstekende mogelijkheden om, met een dakopbouw, een volwaardige extra woonlaag te creëren. Buitenruimte: De achtertuin op het noorden is onderhoudsvriendelijk aangelegd en beschikt over een ruim terras. Vanuit de tuin is de berging bereikbaar, ideaal voor het stallen van fietsen en het opbergen van tuingereedschap. Bijzonderheden: - Energielabel C; - Woonoppervlakte: ca. 82 m²; - Bouwjaar: 1964; - Inhoud: 344 m³; - Perceel: 164 m²; - Fijne jaren '60 woning in een ruim opgezette wijk met veel groen; - In de nabijheid van zowel de binnenstad als buitengebied van Enschede; - Drie ruime slaapkamers, nette badkamer en wasruimte; - Heerlijke achtertuin op het Noorden. Aanvaarding in overleg. Kortom: Een instapklare starterswoning met drie slaapkamers, uitbreidingsmogelijkheden en een fijne tuin, gelegen in een groene en kindvriendelijke woonwijk met alle voorzieningen binnen handbereik. Een ideale kans voor wie comfortabel wil wonen in Enschede! Bijzonderheden koopovereenkomst: -Er is pas sprake van een rechtsgeldige koopovereenkomst als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend (schriftelijkheidsvereiste). Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per email of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt niet gezien als een "ondertekende overeenkomst"; -Er wordt ten behoeve en op verzoek van verkoper een bankgarantie/waarborgsom van 10% van de koopsom opgenomen; - Er wordt een asbest-/ouderdomsclausule in de te sluiten koopovereenkomst opgenomen; - Er wordt een ''verkoper geen bewoner'' clausule in de te sluiten koopovereenkomst opgenomen. Interesse in deze woning? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Twente vindt u op Funda.nl Aan deze objectinformatie kunnen geen rechten worden ontleend en deze informatie kan niet als aanbieding of offerte worden beschouwd. Indien u een aanbieding wenst, kan de makelaar deze, na goedkeuring door de opdrachtgever, op basis van specifieke gegevens verzorgen.

Prêt immobilier berekenen

€ 300.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 307.850

2,78%

Annuellement

%

€ 15.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 300.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, tussenwoning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen en een vliering

Surfaces et volumes

Superficie habitable
82 m²
Superficie du terrain
164 m²
Contenu
343 m³
Autre espace intérieur
15 m²
Aire de la cour arrière
85 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1964
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Dwarskap bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
AWB Thermomaster (gas gestookt combiketel, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7521

Google Maps

Voir Enschede sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Enschede

Chiffres de logement et de quartier dans Enschede

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Enschede. En 2026 étaient 162.683 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 301.000.

Résidents

162.683

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 301.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 29.800

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

10.530

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Enschede
Année Résidents
2022 160.640
2023 161.235
2024 161.738
2025 162.317
2026 162.683

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Enschede
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 210.000
2022 EUR 235.000
2023 EUR 283.000
2024 EUR 296.000
2025 EUR 301.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 30.850 0-15: 21.778 15-25: 25.987 25-45: 43.705 45-65: 40.363

Niveau d'enseignement

Hoger

31

Praktisch

27

Middelbaar

42

Origine des habitants (2025)

Europa

18.494

Nederland

106.224

Buiten Europa

37.599

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 11.737
Appartementen 29.859
Tussenwoningen 21.591
Vrijstaande woningen 6.863
Twee-onder-één-kap woningen 9.615

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 6
1700 tot 1900 703
1900 tot 1925 4.318
1925 tot 1950 10.777
1950 tot 1970 13.122
1970 tot 1980 7.857
1980 tot 1990 6.541
1990 tot 2000 6.749
2000 tot 2010 4.882
2010 tot 2020 2.911
2020 en later 1.906

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

20.140

Étiquette A

19.703

Étiquette B

12.937

Étiquette G

7.092

Étiquette D

6.813

Étiquette E

5.566

Étiquette F

4.262

Étiquette A+

1.877

Étiquette A+++

1.576

Étiquette A++

1.052

Étiquette A++++

451

Étiquette A+++++

19

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Enschede
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.020 2.720
2021 1.150 2.780
2022 900 2.610
2023 750 2.480
2024 740 2.530

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 870 • Électricité: 2.700

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.040

Koopwoning

Gaz: 900 • Électricité: 2.950

Appartement

Gaz: 510 • Électricité: 1.820

Tussenwoning

Gaz: 730 • Électricité: 2.590

Vrijstaande woning

Gaz: 1.270 • Électricité: 4.020

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.040 • Électricité: 2.870

Activité dans Enschede (2025)

Handel en HORECA 3.795
Nijverheid en energie 2.085
Zakelijke dienstverlening 4.220
Overheid, onderwijs en zorg 3.270
Landbouw, bosbouw en visserij 180
Vervoer, informatie en communicatie 1.445
Financiele diensten en onroerendgoed 890
Cultuur, recreatie en overige diensten 2.100

Nombre total d'établissements: 17.985

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Enschede
Période Délits
jan 2026 744
jul 2025 875
jun 2025 1.010
mei 2025 1.077
mrt 2025 844
mrt 2026 831
nov 2024 839
nov 2025 826
okt 2024 885
okt 2025 900
sep 2024 872
sep 2025 921

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Enschede.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Enschede

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Enschede?

Enschede telt in 2026 ongeveer 162.683 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Enschede?

De gemiddelde WOZ-waarde in Enschede is in 2025 circa € 301.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Enschede ligt rond € 29.800 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Enschede?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 10.530 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Enschede?

In Enschede komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 29.859 woningen.

Meer maisons in Enschede

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.