Aller directement au contenu
Logo de De Flinten Makelaardij

Valtherweg 36 085

7875TB Exloo • Drenthe

Disponible

€ 200.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 5.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 205.850

Galerie de photos

Description

Op een rustige locatie, midden in het groen van landgoed De Hunzebergen, staat deze recreatiebungalow op een ruim perceel van 786 m². Een fijne plek voor wie op zoek is naar rust, ruimte en ontspanning, met volop privacy en natuur om zich heen. Indeling De bungalow heeft een praktische opzet. De woonkamer met open keuken vormen het centrale punt van bungalow en bieden uitzicht op het omliggende groen. Dankzij de raampartijen is er een prettige lichtinval. Daarnaast beschikt de bungalow over drie slaapkamers, waardoor deze geschikt is voor verblijf met familie of gasten. Buitenruimte Rondom de woning ligt een ruime tuin met voldoende privacy. De hoofdtuin is gesitueerd op het zuidwesten, wat zorgt voor een fijne zonligging gedurende de dag en in de avond. De aanwezige overkapping biedt de mogelijkheid om ook bij minder weer buiten te zitten. Omgeving Gelegen op landgoed De Hunzebergen bevindt u zich in een groene en rustige omgeving, met volop mogelijkheden om te wandelen en fietsen in de directe omgeving. Bijzonderheden * Bestemming: recreatie; * Perceel 786 m²; * Woonoppervlakte ca. 56 m²; * Valt binnen de VvE van de Zuidhof; * Energielabel C; * Parkkosten ca. € 600,- p/jaar afhankelijk van de keuze. Kortom: Een recreatiebungalow op een mooie plek in het groen, met een ruim perceel en mogelijkheden om deze naar eigen wens te gebruiken of te moderniseren. Landgoed De Hunzebergen Landgoed De Hunzebergen heeft de afgelopen jaren een mooie ontwikkeling doorgemaakt en ligt op een aantrekkelijke locatie op de Drentse Hondsrug. De omgeving kenmerkt zich door uitgestrekte natuurgebieden en staatsbossen, waar u eindeloos kunt wandelen en fietsen. Tegelijkertijd ligt Emmen op korte afstand voor alle dagelijkse voorzieningen. Het park zelf ligt achter het resort met hotel en restaurant, aan de doorgaande weg tussen Valthe en Exloo. In de nabije omgeving vindt u diverse recreatieve voorzieningen, zoals een 18-holes golfbaan, een manege, openluchtzwembad De Leewal en natuurlijk de bekende Hunebedden. Ook op het landgoed zelf zijn faciliteiten aanwezig, waaronder een wellness, restaurant, snackbar en midgetgolfbaan let op: deze faciliteiten zijn niet vrij toegankelijk voor de eigenaren van het Zuidhof, maar onderdeel van het Fletcher hotel. Daarmee is het een complete plek voor recreatie in eigen land. Exoneratie De informatie over dit object is met zorg samengesteld. Mochten er onjuistheden voorkomen, dan kunnen hieraan geen rechten worden ontleend.

Prêt immobilier berekenen

€ 200.000

Coûts d'achat (estimés): € 5.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 4.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 205.850

2,78%

Annuellement

%

€ 10.000

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 200.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
recreatiewoning
Type de logement
Bungalow, vrijstaande woning

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
1 woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
56 m²
Superficie du terrain
786 m²
Contenu
262 m³
Autre espace intérieur
11 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
35 m²
Espace de stockage externe
16 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1968
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HRE ( combiketel uit 2016, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan park, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in recreatiepark
Jardin
Tuin rondom
Sauvetage
Aangebouwde houten berging
Parkieren
Op eigen terrein

Planification

Proposé depuis
11-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 7875

Google Maps

Voir Exloo sur la carte

Explorez Exloo et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Exloo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Exloo. En 2026 étaient 1.779 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 397.000.

Résidents

1.779

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 397.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.900

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

40

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Exloo
Année Résidents
2021 1.665
2022 1.680
2023 1.705
2024 1.735
2025 1.760
2026 1.779

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Exloo
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 286.000
2022 EUR 323.000
2023 EUR 371.000
2024 EUR 379.000
2025 EUR 397.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 575 0-15: 175 15-25: 155 25-45: 295 45-65: 545

Niveau d'enseignement

Hoger

450

Praktisch

240

Middelbaar

560

Origine des habitants (2025)

Europa

75

Nederland

1.575

Buiten Europa

110

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 26
Appartementen 67
Tussenwoningen 24
Vrijstaande woningen 459
Twee-onder-één-kap woningen 192

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 35
1900 tot 1925 72
1925 tot 1950 87
1950 tot 1970 293
1970 tot 1980 167
1980 tot 1990 81
1990 tot 2000 119
2000 tot 2010 84
2010 tot 2020 103
2020 en later 136

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

312

Étiquette B

197

Étiquette C

167

Étiquette D

159

Étiquette G

111

Étiquette A+++

72

Étiquette F

60

Étiquette E

33

Étiquette A++++

31

Étiquette A++

11

Étiquette A+

6

Étiquette A+++++

0

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Exloo
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.720 3.020
2021 2.010 3.220
2022 1.570 3.050
2023 1.240 2.940
2024 1.190 3.110

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 970 • Électricité: 2.390

Huurwoning

Gaz: 930 • Électricité: 2.100

Koopwoning

Gaz: 1.320 • Électricité: 3.150

Appartement

Gaz: 870 • Électricité: 1.590

Tussenwoning

Gaz: 930 • Électricité: 1.890

Vrijstaande woning

Gaz: 1.430 • Électricité: 3.390

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 960 • Électricité: 2.420

Activité dans Exloo (2025)

Handel en HORECA 40
Nijverheid en energie 25
Zakelijke dienstverlening 60
Overheid, onderwijs en zorg 40
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 15
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 40

Nombre total d'établissements: 260

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Exloo
Période Délits
jan 2026 1
jul 2025 4
jun 2025 2
mei 2025 6
mrt 2025 3
mrt 2026 2
nov 2024 4
nov 2025 4
okt 2024 3
okt 2025 4
sep 2024 2
sep 2025 1

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Exloo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Exloo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Exloo?

Exloo telt in 2026 ongeveer 1.779 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Exloo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Exloo is in 2025 circa € 397.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Exloo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Exloo ligt rond € 32.900 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Exloo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 40 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Exloo?

In Exloo komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 459 woningen.

Meer maisons in Exloo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.